feray hanıma bakınız

ömerusta

Kıdemli Üye
binamda kapı komşum mehmet bey vede eşi feray hanım oturuyorlar
mehmet bey feray hanıma bir sille atar feray hanım o sillenin şiddedi ile duvara doslar burun kırılır kadın hastaneye erkek kara kola davacı olunmaz
eve gelirler kadının burnu sarılmış perişan evde yatar
bende bu olayları duydum üzüldüm fakat hanım adama kızıyor işte erkekler
şöyle böyle konuşuyor dedim hanım feray hanıma bir bakta gel gitti baktı geldi yine başladı erkekler dedi hanım feray hanıma bir bakta gel
dedim gelin davayı çaktı babaaa dedi hanım ne var dedi feraya bakta gel dedim gülüştük

fakat aradan kırk gün geçti hanım bey mehmet bey seni istemiş bir varda gel dedi vardım adam kırk gündür ayrı oturuyor ayrı yiyor vede iki çocuğada o bakıyor muş adam ne olur kafamı kırsında barışalım diyordu
bir daha ne feray hanıma bakın dedim nede mehmet beye bakmaya gittim

mutehammil

Asistan
ailenizle komsunuzla olan iliskilerinizi ne diye burada paylasiyorsunuz ? amaciniz ne ilgi cekmek mi? yeterince ilgi cekiyorsunuz zaten merak etmeyin. burasi sizin gunlugunuz degil illa yasadiklarinizi paylasmak istiyorsaniz alin bi defter gunluk tutun..

ömerusta

Kıdemli Üye
ailenizle komsunuzla olan iliskilerinizi ne diye burada paylasiyorsunuz ? amaciniz ne ilgi cekmek mi? yeterince ilgi cekiyorsunuz zaten merak etmeyin. burasi sizin gunlugunuz degil illa yasadiklarinizi paylasmak istiyorsaniz alin bi defter gunluk tutun..

ulen burada iki latife yapıyoruz yoksa ne aylesi ne komşusu ama bunu anlama kabiliyetinden sen yoksunsan ben ne yapayım

alı

Yeni
Ben değilim @ömerusta paylaşım güzel olmuş... keşke komşunun adını vermeseydin...

kebîkec

İhvan Forum Üye
yok kardeşim ya bu millet adıma bile kıcık ne etsrek tartışmas çıokıyor iyisimi yazmaya
yım bari

Ustalığı böyle durumlarda göstereceksin. Ömerusta... Usta dediğin tecrübeli oturaklı adamdır. :gl

Kaçak

Yeni
Ya ben gene anlamadım olayı
Feray teyze napmış ?
Maklubenin dibimi tutmuş ?

ömerusta

Kıdemli Üye
yok kardeşim gayri maklubede revoşta düştü beddulı yemekler listesinde
tayip yedi evine ataş düştü yemiyo gari taip yandı

Kaçak

Yeni
Tayyip amcam maklube yedi on yılda ülkeyi bu hale getirdi ...
Ayvayı yese demekki Mars'a koloni kuruyor olcez ...

ömerusta

Kıdemli Üye
sen beni güldürdün ALLAH c.c. da seni güldürsün
ama ayvayı biz yedik be kavağa cıkacağız

deren

semure
böyle bir durumda doktor raporu alınmalı hemen şikayetçi olmasa bile bu rapor 9 ay geçerliliğini koruyor. bayan kendini toparladığında karakola gidip doktor raporu ve varsa şahiti ile şikayetçi olabilir tabi yapabilirse.(rapor ve şahit çok önemli mutlaka kanıtı olmak zorunda ilk iş ağlaya ağlaya da olsa gidip doktor raporunu almak olmalı )

birde bayan savcılığa suç duyurusunda bulunabilir. Can güvenliğim yok.ölümümden veya başıma gelen herhangi bir kazadan beraber yaşamak zorunda olduğum kişi (eşim) sorumludur diye.ŞİMDİ SİZE İYİ SIRITMALAR.:O

Çukur adam derdi ,çukur adam! alçaklık bile bir seviye ister!
n. f.

Ebu Computer

Kıdemli Üye
33467.jpg

dostluk

Kıdemli Üye
Ben bu fıkrayı duymuştum daha önceden bence ömerustanın başından geçen bir hikaye değil bu.. Sadece paylaşmış..bu durumda özeli komşusu karısı vs de olmuyor..günlük tutmasından gerek yok yani..

yanılıyormuyum acaba..

ömerusta

Kıdemli Üye
şimdi bu konuyu günceleyen eba kavgamı etti acaba ?
yoksa komşum şimdi kumrular gibi daha dün yeni yılı kutluyorlardı kişnemeleri geliyordu kırbaç yemiş beygir gibi tepiniyorlardı
görmeniz lazım feray hanımı
dostluk kardeş bu gerçek benim kendi eşime vede gelinlerime yaptığım şakaydı