Evet,Gavuruz,Mutluyuz!

girdap

Ordinaryus
İzmir'de bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Narlıdere'de 105 yaşındaki Kadriye Vardarlı'yı, Göztepe semtinde de 104 yaşınaki Mazhar Baran'ı evlerinde ziyaret etti.

Kadriye Vardarlı'nın evinden ayrılıp makam aracına binerken, otomobile 100 metre uzaklıkta bulunan bir apartmanın beşinci katından genç bir kadın, Atatürk resmi gösterdi.

Yanındaki genç kız da bir defterin iki sayfasını kaplayacak şekilde yazdığı, "İzmirliyiz, gavuruz, böyle mutluyuz" yazısını gösterdi.

Başbakan Erdoğan daha sonra Göztepe 98 Sokak numara 27/3'te oturan 104 yaşındaki Mehmet Baran'ın evine geldi.

Bu sokakta, İzmir'in diğer sokaklardan farklı olarak, neredeyse bütün evlerin balkon ve pencerelerine, üzerinde Atatürk resimleri bulunan Türk bayrakları asıldı.

CNNTÜRK

Sar€

♥♥♥♥♥♥
Garip ama gerçek
Burası Türkiye:O

Başbakan bir ara gavur izmir diye konuşarak gaf etmişti, ona istinaden demişlerdir.

Tabi ona istinaden buna istinaden fark etmez, insanın gavuruz mutluyuz demesi acıklı bir durum. Yazık ya ne hale geldik. İnsanları dine karşı böyle kutuplaşmaya iten nedir? Seneler ve senelerce... Bilemedim.

Bîçâre

Profesör
Balkona çıkıp "gavuruz" diyebilecek cesarete ulaştıklarına göre onlarla da diyalog masasına oturmamız gerekir. Doğuda kendini bilmez cühelalar "Kürdistan" demekte yıllardır, bakarsınız bu hanımın dillendirdiği sözcükler "Gavuristan" oluşumunun temeli olur. :)

Okyanus

Profesör
Gönüllü olarak dediklerine göre"ateşe razıyız"la eş anlamlı bu durum.Allah ıslah etsin.

sır

Üye
tövbe tövbe ...

bu ne cahillik ..... yazık yahu ,ötede de ''mutluyuuuzz!'' naraları atarsınız nar-ı cehennem de!

bize de yazık, tebliğ konusunda bir adım dahi yol almıyoruz...

Taif günü Cibril-i Emin'in gelipte Efendimiz saw'i taşlayanlar için ''Emret hepsini helak edeyim'' buyurunca , Rasulullah saw efendimiz ''hayır onlar bilmiyorlar, bilseydiler böyle yapmazlardı '' buyuruyor ya bunlarda bilseydi işin vahimliğini böyle cahilce mutluyuz naraları atmazlardı...

sağanak

Paylaşımcı
Olabilir, Bazilari Gavur Bazilarida Türk . Gerçek Olan, Bu Seçimlerde Ak Parti Izmirde Patlama Yapacak.

hafız_37

Üye
belaya rızası ile gidene merhemet edilmez, ve layık da degildir!..

GerekS!Z

мüzєннιвє...
Ne diyelim Allah hidayet versin.Bu biraz hepimiz hrant'ıza dönmüş. O zamanda aynıları olmuştu.Yani bunu yapanlar zaten hakiki inananlar değil olabilir şaşırmadım.Tamam başkana kızdıysan tepkini göstermekte özgürsün ama sınırları aşmamak lazım...Bunun ne anlama geldiğinin farkında olamayabilirler Rabb'im hayırlısını versin inş.

Turkbeyi

Ordinaryus
Olabilir, Bazilari Gavur Bazilarida Türk . Gerçek Olan, Bu Seçimlerde Ak Parti Izmirde Patlama Yapacak.

yapar yapar cok iyi yapar sulari israile satarak dunya kadinlar gununde israil belediye baskanina adam hesabina alip tayip beyiniz odul vererek yapar. bunlar sadece gorunenler ya gorunmeyeler... ne ola acaba merak ettim

elmnightmare

Profesör
Peygamberimiz buyurur ki: Kulun kalbi Rahman'ın iki parmağı arasındadır...Dilerse bu tarafa dilerse öbür tarafa çevirir...
Bu tip söz ve söylemler Rahman'ın gadabını celbedebilecek sözlerdir...Velev ki Birine kızgınlıktan dolayı dahi olsa bu tip sözleri söylemekte kerahat vardır...

Biz Ermeniyiz Biz Hrantız Biz gavuruz gibi söylemler çok tehlikeli sözlerdir...
Allah bizi sırat-ı müstakime dönenlerden eylesin...

Enes

İhvan Forum Üye
ben olsam o arada makam şoförüne

-birtek dileğim var mutlu ol yeter

şarkısını çal

der miydim acaba :O

arşivist

Profesör
Web sitesi
www.smf123.net
aliasıldogrusöyler
10 Mart 08 21:34

ali dogru söyler arkadaş bilmedigin konuarda ahkam kesme türkler 1071 den cok daha yüzyıllar önce anadoluya geldiler..ve senin dedigin o rumlar işte o 1071 den cok önce gelen türkler idi..ve biz onları maalesef mübadelede hırıstıyan diye yunana teslim etmişizzz...oradanda bürcok ne idugu belirsz insanlar gelen türklern arasına karışarak gelmişler..özellikle cingeneler....velhasılı bu topraklar gecmştede şimmdiki zamandada gelecektede türkdür türk kalaktır..bilmeden öyle atma recep yok kadına bilmem ne yapılırmış vay akıllım vayyy
can berk
10 Mart 08 21:23

beyinleri bağlanmış çarpık zihniyetli insanlardan nefret ediyorum. Başbakanın söylediğe söze atıf yapmaya çalışmışlar sevgili beyinlerinden zeka fışkıran insanlarım. NE zaman belli bir düzeye erip şu ülkeyi yönetecek dogru insanları bulacaksınız shşet ve merak içerisinde beklemekteyim. Ama durr ..başa bi şey gelmeden anlaşılmaz. Hükümet ekonomiyi kurtaralım diye onu bunu özelleştirip, abuk subuk fahiş fiyatlı vergiler çıkarıp,gündemi türban gibi zottirik bir konuyla işgal edip gizliden gizliden amerikan sisteminin yandan yemişi bir sosyal güvenlik yasası çıkarıp sizi yon yon yonmakta. Veya yonacak. Doktorlara laf edip duran ey halkım ileride o laf ettiğiniz doktorları bile bulamayacaksınız.Bulsanız da daha depresif daha işini sevmeyen hayatından memnun olmayan insanlar sizi muayene edecek. Artık gerisini siz düşünün. Nedense fetocuysan ve birilerine yalakalık yapabileek bir miden varsa bu ülkede sırtın yere gelmiyor. Atatürkçülük filan artık geçin bunları diyor yeni dönem. Milliyetçilik- Laiklik- ÇAğdaş olmaya çalışmak ve ya gerçekten bir müslüman olmak ..hiçbiri bir işe yaramıyor. Şu yorumları okudukça daha da çıldırıyorum ve bu yeni sosyal güvenlik yasasının bir an önce çıkmasını ve tüm bu halkın yakarışlarını duymak istiyorum.
cengiz
10 Mart 08 21:18

Yahu kimin umurunda sizin gavur oldugunuz olmadiginiz,siz gavur olmakla islamiyet bir sey kayip etmez,kayip eden inanmiyanlardir.Inananlarlada islamiyet bir sey kazanmaz,kazanan inananlardir.
karsıyakalııı
10 Mart 08 20:49

ya kardesım sız lafı nerenızden anlıyosunuz o kızlar gavur lafını gavur oldukları ıcın yazmadılar izmire gelen bı gavur lafına tepkı ıcındı o akıl var mantık var

ataturkumuzun resmının yanında gavurun ne ısı var mantıksız yorumlar yazarak bu sayfayı bosa harcamayın buraya yazcagınız kadar oy atarken dusuncektınız varsa cesaretınız sız acında bı pankar görelım bakalım
tengri
10 Mart 08 19:37

Bu ülkede saf Türk yok diyenlere, hadi ordan hadi bile demiyorum. Bunlar kendilerini gönüllü kaybetmiş insanlar.
batıkgemi
10 Mart 08 19:28

siz yüzme bilenlerdenmisiniz?ben denize düşünce boğulurdumda
r.ylmz
10 Mart 08 19:14

Düşüncelerimizin özgür olmadıgı bir yönetim altında üzerimizdeki baskıya rahmen cesaretimizi gösterebilmek cesaret gerektirir!biz cesur İZMİRLİLER bunu yapabiliriz ancak!türkiye laiktir laik kalacak!tepkimiz başbakanın izmirlilerden oy alamadıgı için ima ettigi sözden ibarettir!!!bunu anlamayanlar gündemden medyadan olan bitenden habersiz cahil insanların boş we olumsuz tepkileridir!
Ali Doğrusöyler
10 Mart 08 18:17

Arkadaşlar inanınki şu Türkiyede saf türk ırkı olduğuna inanmak isterim ama galibe galiba yok , Türk olmak guru verici bir özellik burası şüphesiz ama 1071 de atalarımız bu topraklara gelmişler , kabul buraya kadar doğru , savaşta işgal ettikleri erkekleri öldürmüşler ya kadınları , biz Türk milleti olarak kadınları daima el üstünde tutmuşuzdur işte işgal edilen topraklardaki kadınlar , türklere eş olmuş , daha önceden diyarı-rum olan ülkemizde , ailece dokunulmamış insanlar kalmış yüzyıllarca bunlar kız almış vermişler vs. hangimiz dedesinin dedesinin adını soyadını , nereden gelip nereye gittiğini biliyor hangimiz 300 yıl öncesinin kayıtları soyağaçları yok , osmanlı imparatorluğu zamanında da ecnebilere baskı yapılmamış , yıllarca beraber yaşamışız onun için ırkçılığı geçelim derim işin içinden çıkamayız arkadaşlar....inanınki çıkamayız keşke saf ırk olabilsek mümkün değil bu allahın kanunu insanlar karışacak , karışacak onun için şu topraklarda yaşayan tüm insanlar şunu bilsinki siz t.c nin vatandaşınız. etnik kökeniniz , dna larınız ne olursa olsun birlik olalım birlik cumhuriyetin ilk yıllarında nüfus sayımı yapılmış o yıllarda bile anadoluda o kadar rum yaşıyormuşki , şaşırırsınız.
okutman
10 Mart 08 18:15

Gavur müslüman belli olsun da şu yüzde 99 müslümandan geriye yüzde kaç kalmış öğrenelim.
gyshn
10 Mart 08 18:02

zavallılar başbakanımız sizi görmemiş bile..çok gülünçsünüz ya :)
servet
10 Mart 08 17:45

Gavurluk hoşunuza gidiyorsa olun gavur canım size bişey diyen yok çokta tın hatta katmerli gavur olun bana ne veya Sayın Başbakan'a ne gidin ne halniz varsa görün.
ALPARSLAN
10 Mart 08 17:19

Ben Türküm, Türkçüyüm ,Atatürkçüyüm böyle daha mutluyum.
Teşhis
10 Mart 08 15:59

Siz yeri geldiğinde İslam'ı alimlerden daha iyi bildiğinizi iddia edersiniz, sizin için alimlerin ne dediğinin önemi yok ama ben yine de belirteyim.

Şaka amacıyla da olsa Müslüman olmadığını söyleyen kişi Müslüman değildir. Yani bir Müslümanın böyle bir şaka yapması, Kuran ve hadis hükümlerine göre mümkün değildir.

Bu yazıyı kameralara tutanlar gerçekten Müslüman olmadıklarını beyan etmek istiyorlarsa onları ikiyüzlü davranmadıkları için kutluyorum.

Ben palavrayı sevmem: Bu konuda pek çok kaynak vardır. Pek çok temel eser kaynak gösterilerek hazırlanmış, piyasada en yaygın bulabileceğiniz eser Saadet-i Ebediyye'dir. İlgilenenlerin göz atmasında yarar var.
mustafa
10 Mart 08 14:26

darı diğer gavurların başına...kim gavur kim müslüman bilelim..
murat
10 Mart 08 14:14

Aferin diyelim helal olsun size çok güzel gavursunuz belli.Ne diyelim size bilmem ama bu vatanın

Yüzde 99 u müslümandır. İnançsız olarak çok güzel bir yerdesiniz yüzde 1 ne mutlu size bu bir ayrıcalık hem çok şanslısınız ama

nedense yerinizde olmadığım için çok mutluyum ve iyi bir müslüman olmanın gururunu duyuyorum.Size bol şanslar bu ve öbür dünya da................................
hasbi
10 Mart 08 14:12

bunlar genelde gavur izmir diyenler denilmesini isteyenler denilmesi hoşlarına gidenler izmirin levanten aileleri yoksa resimdeki bu garibanlar gavur olsa ne olur olmasa ne olur
hamdi
10 Mart 08 14:09

aslında gavur degil gavur özenticileri bunlar gavurlara özenen gavurluga özenen ama ne gavurun kabul ettigi nede yerlinin kabul ettigi tipler bunlar gavurlar kendilerinden saymaz bunları bunlarda kendilerini bu dinden ve bu milletten görmezler anlayacagınız gülerler aglayacakları hallerine
yaşar erdemli
10 Mart 08 13:29

Değerli yorumcular.Gavur İzmir hususunda ilkönce tarih okuyun.ondan sonra yorum yapın lütfen...
yaşar erdemli
10 Mart 08 13:25

sayın editör daha önce bir yorum yolladım.yaymlamadınız.Küfür ve hakarette içermiyordu.
fls
10 Mart 08 13:23

izmir insanı yunanı ege denizine dökmüştür.Buradaki seçkin bayanların bahsettiği olay anlayana atıftır. Bu atıfı anlamayanada sivrisinek sazdır.
kadir silifkevi
10 Mart 08 12:56

birileri gavur dese dünyanın en mübarek müslümanı olduğunu savunurlardı. darısı diğer gizli gavurların başına. merçe(!) söyleseler onlarda mesele biter.
mechanic
10 Mart 08 12:00

Gavur olduğunuza inanırım. Çünkü oradan yunan geçti bunlarda onların eseri, tüm izmirliler için söylemiyorum, izmirlilerden de özür diliyorum ama kendini gavur ilan edenlerden değil,
erpinar
10 Mart 08 11:55

siz bu ülkede (%99'u Müslüman) gavurluğunuzla mutlu iken; biz Müslümanlar öz yurdumuzda paryayız. Kim kimin üstünde baskı kuruyor E.Ö. gibileri anlamaz!
mert
10 Mart 08 11:01

kötü gavurluklar diyelim size ..

siz özgürce GAVURLUĞUNUZU haykırıken bizde MÜSLÜMANIZ ölene kadar inşallah..

ne o bizim müslüman olmamız size acı mı veriyor ..

Siz gavur olabilirsiniz ama bu ülke halkı müslümandır ve müslüman kalacaktır...
Ümit Kolcu
10 Mart 08 10:58

İzmir'liyim ve Müslümanım,bundan dolayıda Rabbime sonsuz kere şükrediyorum.Çünkü bu insanların arasında müslüman olmak bir ayrıcalık,Rabbimin bir lütfu...
aysel öztürk
10 Mart 08 10:55

Özellikle elazığlı şahsa sesleniyorum. Sen kimsinki İzmirlileri türklükten çıkarıyorsun senmi bana türklüğü verdin Bende gerçek İzmirliler gibi Selanik göçmeni olan İzmirin yerlisiyim Asıl bizler özmü öz türküz Atamızın memleketinden onun hemşerileriyiz.Dedelerimin biri istiklal harbi biri kurtuluş savaşı şehidi. Bakın bakalım bu vatana zarar İzmirdenmi yoksa sizin gibi doğunun terör belasındanmı geliyor. Hem cami yıktırmaktan bahseden arkadaş cami ile müslümanlık olmaz müslüman her yerde ibadetini yapar Allah için ibadet ederiz kullara göstermelik camiye gitmeyiz. Unutmadan En dindar şehir geçinen Konyada en çok içki satıldığını hatırlatayım bilgilerinize.....
cevat alçin
10 Mart 08 10:50

Sizin Gavurluğunuza duyulan saygıyı siz başkasının inancına gösterin yeter!

ama siz bunu gösterecek erdem ve çağdaşlığa sahip olmadığınız her halinizden belli

NOT: Lütfen araştırın. Bu şahıslar o pankartları kendi kendilerine hazırlayıp bunu yapacak kadar ZEKİ-PRATİK tiplere benzemiyorlar.

1. CHP örgütü işidir

2. YVŞ.. MEDYA tertibatıdır

3. ADD vb örgütlerin işidir...

varmısınız iddasına...
Haldun
10 Mart 08 10:40

Kahramanmaraşlıyım, Elhamdülillah müslümanım. Gavurluk ne zaman gurur duyulacak bir şey oldu.
yavuz kavaz
10 Mart 08 10:36

yanlışa yanlışla cevap oohhhhh

''gavurum mutluyum''Allah daha mutlu etsin, keşke sevgili basınımız böyle her ayrıntıyı göre bilsee ama nerdeeee maksat üzüm yemek degil ki bağcıyı dövmekse Anadolada birdeyim var sen ne kadar caaan desende ona çooor gelir.
vatandaş
10 Mart 08 09:54

Pardon ya

bu gavur kelimesini izmirlilere Erdoğan söylememişmiydi. benmi yanlış hatırlıyorum. Elbette onlarda öyle karşılık verecektir. sen bir başbakan olarak bu kelimeyi söylüyorsan milletine onlar ne yapsın.
hasan
10 Mart 08 09:38

Şu yorumlara bakar mısınız? Asıl hazımsızlar o bayanları eleştirenlerdir. İnsanlara saygısı olmayan, en ufak bir eleştiriyi kabul etmeyenlerdir asıl cahiller. Yazıklar olsun.
asi rüzgar
10 Mart 08 09:37

gercekten sizin gavur olduğunuza inanıyorum. Hiç merak etmeyin...
ALPER
10 Mart 08 09:35

Bu kadınlara İzmir adına konuşma yetkisini kim veriyor. Söyledikleri ancak kendilerini ifade eder. Biz böylesileri denize döktük sanıyorduk demekki artıkları kalmış.
mahir
10 Mart 08 09:19

hepiniz cehalet içinde kıvranıyorsunuz.o dövüzi asanlarda burda saçma sapan yorum yapanlarda.uyanın artık gözünüzü açın.ülke elden gidiyor.satacak bir şey kalmadı devlette.satılanların parasıda bitince ne yapacak hükümet?.devlete giderleri için para lazım.o da nerden alacak tabiki vergi olarak halktan.siz böyle bir birinizi yiyin.afiyet olsun böyle devam edin.tayibinde çok umrundaydı sizin böyle yazdığınız.işi bitince tayip amerikada oğlunun yanında tripleks villasının havuzunda güneşlenirken, siz nerde olacaksınız onu düşünün.açlık ve sefalet içinde bir türkiyede yaşama savaşı vereceksiniz.sonra böyle kurk tavuk gibi düşünerek biz ne yapacağız diye hayıflanmayın.akıllanın sadece bir örnek.değeri katrilyonlar eden ETİ BOR madenleri sadece ve sadece 40 milyon dolara amerikalılara satıyor sayın başbakan. tanrı milletlere bir defa kurtarıcı gönderir.bizede geldi böyle saçma sapan işlerle onun ruhuna ızdırap çektirmeyin.ülkenize sahip çıkın.ülkeyi daltonlar çetesinden(tayyip,baykal,bahçeli ve diğer siyasetçiler)kurtaralım.
alibis
10 Mart 08 08:55

Yüzünüzden belli oluyor zaten.Başbakanda sizin gibileri kastedmişti zaten.
ecozof
10 Mart 08 08:55

Cehalet bu başka bişey değil.İzmire neden gavur dendiğini ve bunun şimdiki izmirle alakası olmadığını bilmeyen insanlarla dolu memleketimiz.Acı olansa; bilmedikleri halde yaygara yapma hakkını kendinde görmek.Kendinizi de rezil ediyorsunuz.İzmir gavur değil ama siz CAHİLSİNİZ !
h.mehmet
10 Mart 08 08:52

ne diyelim .

yazıkkk
ötükenli
10 Mart 08 08:51

Söylediğinin nereye gideceğini hesap etmezsen adamı böyle madara ederler.Bu tür söylemlerde efelik taslamaya gerek yok.
kurtuluş
10 Mart 08 08:27

Bize bilmediklerimiz söyleyin.
ELAZIĞLI
10 Mart 08 08:26

Mutluluklar ozaman. Türk bayrağı asmak ve atatürk'ün resmini elinde tutmakla gavurluktan çıkıp türklüğe giremezsiniz. nice gavurlar var sizin gibi içimize sızmış biz türküz diye bi taraflarını yırtıp biz bu ülkenin gerçek sahiplerinden daha türkcüyüz nidaları atıyorlar. Gavursunuz bana göre siz izmirlileri türklükten çıkardım hemde çoktaaaaaan. üstünde kim yaşarsa yaşasın ama toprak bizim üzüldüğüm nokta size bu toprakları satan haysiyetini şerefini sattığını bilmiyor. Kan ile aldık o toprakları kan dökmeden vermeyiz. İzmirde yaşayan türklere sesleniyorum alış yada satış yaparken kimden alıp kime sattığınıza dikkat edin. her parası olana da koşup malmı satılır. her bedava dağıtandan koşup malmı alınır. Müslüman olan nerden alış-veriş yapacağını bilir. kime mal satıp kimden mal alacağını bilir.
eh yani
10 Mart 08 08:25

Eğer gavurluktan rahatsızlık duymuyorsa kendi sorunu. Böyle söyleyebiliyorsa da demekki gerçekten gavur. Mutluysa da bize diyecek birşey kalmıyor. Allah(cc) mutluluğunuzu daim etsin.
muadil
10 Mart 08 08:20

şimdilik mutluunuz bakalım.bu dunya zaten sizin dünyanız.
KIDIK
10 Mart 08 08:19

Siz orada artık istisnasınız Mustafa Kemal ATATÜRK'ün denize döküp kovduğu işgalci yandaşlarından kalan artıklarsınız. Sayınız az, böyle fırsat buldukça zehirli mantar gibi çıkıyorsunuz.Hazımsız medyanın oyuncakları.
Abdullah
10 Mart 08 07:58

gavur değil gavur oğlu gavursunuz atatürkün fotosunuda elinizden indirip dehfolun ülkemizden
mesut
10 Mart 08 07:31

Bunlar artık bayatladı taze seyler bulun bi bakıma doğru söylüyorlar bu ülkede huzursuzluk çıkarmak isteyenler diyarbakırdaki gibi ya kuranı kerim ile çıkıyor terör yanlıları. Bazı kesimlerde bayragı kullanıyor
vatan
10 Mart 08 06:50

Her ne isen bizce bir mahsuru yok

Ama bizde Elhamdülillah müslümanız.

İnanın bizim nutluluğumuz kimsede olamaz.Çünki Mutluluk ölümden sonra da vaad ediliyor bize.
erdal
10 Mart 08 06:25

mutluysanız sorun yok herkes inandığı gibi yaşaca ortada sorun diye birşey kalmayacak, siz mutlusunuz tabi, çünkü niye böyle yaşıyorsunuz yada giyiniyorsunuz diye size birşey diyen yok, bırakın herkes dinini de istediği gibi yaşasın ve başörtüsüne serbestlik gelsin, bu çelişkiye son verin artık.
DEMİRHAN
10 Mart 08 06:24

Ben de İzmir'deyim, müslümanım ve bununla da gurur duyuyorum.
izmirli
10 Mart 08 05:35

ak parti izmiride alacak

onuniçin vızıkdıyorsunuz

gavur olan vermesin oy.

gavurlarla işimiz olmaz.

sizi gidi gavurlar sizi

alacağız izmiri.
sdemir42
10 Mart 08 02:40

aman sıkı sarılın o inandıklarınız sizi ahirette kurtaracak tabi oraya vardığınızda sıkıysa gavuruz deyin
efe45
10 Mart 08 02:17

ne mutlu size gavursanız gavursunuzdur.ne yapsın başbakan zorla Türk mü yapacaktı sizi...
halk
10 Mart 08 00:38

sen kendini nasıl tanımlarsan tanımla ama tüm izmir adına böle bir itamda bulunamazsın. cehalet işte.
Oktay Ankaralı
10 Mart 08 00:32

O zaman ne diye gocunuyorsunuz? 10 yıla yakın kaldım İzmir'de gavur demek belki doğru değil ama çoğunuzun davranışları onları çağrıştırıyor. Alsancak'ta Cami yıkılmasını isteyen bir şehir için normal değil mi milletin dediği bu laflar? Önce özeleştiri yapmanız lazım.

İzmirlilerin Tepkileri İnternet sitesinden alınmıştır.

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
başlığı okuduğumda :blink: böyle baka kalmıştım... evliyanın kerameti olurda.... bunların kerameti olmaz mı.. nasıl biliyolar kendilerini.... bari başkalarını gavur etmeseler.....

itaatkar

Üye
zaten bunlar bir gavur olurlar
bir ermeni olurlar
bir ne olduklari belli degil
ama mehmet olmazlar
ahmet olmazlar
müslüman olmazlar
nefislerine zor geliyor galiba

(bu söylediklerim kendini bilmeyen bir kac kisi icindir)

vakiTamam

Doçent
degısen bıse olmamıs sadece sahıslar dile getırmıs oldu bu gercegı bu kadar..