Erbakan:Teknolojik Üstünlük Şart!

ummuhan

Kıdemli Üye
Ne güzel ya güldürüyor mesajlar sanki mizah sayfası :D.......... sabah sabah iyi geldi sebep olanlara teşekkürler :)

agbi

Yasaklı
ERBAKAN ne güzel demiş

Lafla peynir gemisi yürür mü ?

Madem tüm alıntıyı getirdiniz karşılıklı parargraf paragraf irdeleyelimde kapasitenizi görelim.

yok ben senin polemik kapasiten kadar kapasiteye sahip değilim:)

Ben alıntıyı yaptım, erbakanın ne dediğini aktardım, haber sitesi dahi ERBAKANDAN İSRAİLİ ALT ETME FORMÜLÜ diye veriyor haberi, sen fethullah hocanın OTARİTE lafına dayanak bulmaya çalışıyorsun.

Burdan sana ekmek çıkmaz arkadaşım, başka bir dayanak bul:)

Ezberiniz tükendi birtek bu sözler mi kaldı.

Madem ezberiniz kısıtlı FİKİR İSTİŞARE lerine neden çıkıyorsunuz. YERİNİZİ bilin.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Yooo biz de söz tükenmez de sözümüz söz gibi olana harcansın isteriz, gereksiz, lüzumsuz, anlamsız, "söz adı altında yazılan saçmalıklara" tek kelimemizin harcanmasını istemeyiz.

talib

Kıdemli Üye
İsrail tüm dünyadan şamar yerken, İsrail otoritedir, ondan izin alınmalı idi, hata edildi demek ile, İsail büyük bir güçtür, otorite olmuştur, ona göre çalışmamız lazımdır lafı arasında farkı anlamayanlara 1. sınıfa tekrar kayıt olmalarını öneririz. 1. sınıf öğrencisi de, ama ikisinde de otorite lafı geçiyor derdi.

Mavi Marmara bunu yaptı da İsrail mağlup oldu diyen tuhaf şahsiyetler vardır. Otorite deyince mi oldu yani? Mağlup olmadı ama çok şey değişti. Artık İsrail'e çok rahat yanıt verilebliyor ve dünya kamuoyunda çok şeyler değişiyor.

korakademik

Ordinaryus
İsrail ne zaman şamar yemiş Allah aşkına
hangi ülkeden ne tepki gelmiş
etkisiz ve yetkisiz kişilerin sözlerimi kalbinizi çoşturuyor
o sizin şeytanınız olmasın iyi bakın
şamar üstüne şamar yiyen ülkemiz
buna vesile olan ise ihh

agbi

Yasaklı
İsrail tüm dünyadan şamar yerken, İsrail otoritedir, ondan izin alınmalı idi, hata edildi demek ile, İsail büyük bir güçtür, otorite olmuştur, ona göre çalışmamız lazımdır lafı arasında farkı anlamayanlara 1. sınıfa tekrar kayıt olmalarını öneririz. 1. sınıf öğrencisi de, ama ikisinde de otorite lafı geçiyor derdi.

Mavi Marmara bunu yaptı da İsrail mağlup oldu diyen tuhaf şahsiyetler vardır. Otorite deyince mi oldu yani? Mağlup olmadı ama çok şey değişti. Artık İsrail'e çok rahat yanıt verilebliyor ve dünya kamuoyunda çok şeyler değişiyor.

Bana İSRAİL in bu İnsanlık dışı eylemi nedeni ile aldığı CİDDİ BİR ŞAMAR gösterebilirmisiniz ?

Bana israil in daha sonra gazze de HİÇBİR İNSANLIK DILŞI BİR OLAY YAPMADIĞINI gösterebilirmisiniz ?

RUHUN istedikleri ve hayallerimizle GERÇEKLERİ KARIŞTIRMAYALIM.
Konuya mesaj yazmışsınız İLK MESAJIM ortada erbakan ın dediklerini Paragraraf Paraflar karşılıklı istişare edelimii ? YOKSA sizde diğerleri gibi yalnızca TENKİT EDEN ama asla İSTİŞARE ye girmeyen birimisiniz?

agbi arkadaş size katılmıyorum
yaptığınız hiç alakalı bir tespit değil
fethullah gülenin bu açıklamalrı ile erbakan hocanın açıklamaları farklı anlamlar içeriyor
bunu size açıklamışlar konuda replay yapmasamda olur
ama bu tespitleriniz gerçeği yansıtmıyor

agbi

Yasaklı
agbi arkadaş size katılmıyorum
yaptığınız hiç alakalı bir tespit değil
fethullah gülenin bu açıklamalrı ile erbakan hocanın açıklamaları farklı anlamlar içeriyor
bunu size açıklamışlar konuda replay yapmasamda olur
ama bu tespitleriniz gerçeği yansıtmıyor

Öncelikle Hoş geldiniz.

Umuarım Forum da devamlılığınız olur.

Sizin Fikriniz saygı duyarım ama KATILMIYORUM & YANSITMIYOR u belirteceğinize Paragraf Paraflar bana anlatımısınız.

veya

Karşılıklı istişare ederilim.

agbi

Yasaklı
Bana İSRAİL in bu İnsanlık dışı eylemi nedeni ile aldığı CİDDİ BİR ŞAMAR gösterebilirmisiniz ?

Bana israil in daha sonra gazze de HİÇBİR İNSANLIK DILŞI BİR OLAY YAPMADIĞINI gösterebilirmisiniz ?

RUHUN istedikleri ve hayallerimizle GERÇEKLERİ KARIŞTIRMAYALIM.
Konuya mesaj yazmışsınız İLK MESAJIM ortada erbakan ın dediklerini Paragraraf Paraflar karşılıklı istişare edelimii ? YOKSA sizde diğerleri gibi yalnızca TENKİT EDEN ama asla İSTİŞARE ye girmeyen birimisiniz?

Talib cevap bekliyorum

GAZZE KONVOYU nedeni ile İSRAİL in KUVVETLİ ŞAMAR yediği hangi ülke.

agbi

Yasaklı
ALLAH cc Erbakandan ebeden razı olsun.İŞTE GERÇEKLER

"TEKNOLOJİK ÜSTÜNLÜK ŞART"
Bölgenin en büyük sorunlarından bir tanesinin İsrail olduğunu ve İsrail'in arkasında da Amerika Birleşik Devletleri olduğunu dile getiren Erbakan, bu güçlere üstünlük sağlamak için teknolojik yeterlilik olması gerektiğini ifade etti. "İsrail'in kolundan tutup oraya atmanızı kalsanız, Amerika bütün donanmalarıyla gelecek üzerinize füzelerinizi gönderecek. 'O 40 gemiyle gelse biz 80 tanesiyle gelelim.' Nasıl yapacaksın. Parayı nerden bulacaksın. Konvensiyonel silahlarla siyonizme üstünlük tesis etmek mümkün değildir. Teknolojiyle üstünlük temin edilecek. Onun uçak gemisinden attığı füzeyi geri çevirip onun gemisine fırlatınız mı ondan üstün olursunuz." Şeklinde konuştu.

Bölgenin en büyük sorunlarından bir tanesinin İsrail olduğunu ve İsrail'in arkasında da Amerika Birleşik Devletleri olduğunu dile getiren Erbakan, bu güçlere üstünlük sağlamak için teknolojik yeterlilik olması gerektiğini ifade etti Aklıma geliyorda F.Gülen in ortarite dediği için Forumlarda TENKİT eden SP lileri bu SP liler bırakın Erbakan ı Kurtulmuş u bile anlamamışlar Kurtulmuş ne dedi " Siyonizm Dünyanın en etkin Lobisi "

İsrail'in kolundan tutup oraya atmanızı kalsanız, Amerika bütün donanmalarıyla gelecek üzerinize füzelerinizi gönderecek. Erbakan Bugünkü durumzu ne güzel izah etmiş Allah razı olsun GERÇEKLER ACI AMA DOĞRU dur.

'O 40 gemiyle gelse biz 80 tanesiyle gelelim.' Nasıl yapacaksın. Parayı nerden bulacaksın. Konvensiyonel silahlarla siyonizme üstünlük tesis etmek mümkün değildir. Teknolojiyle üstünlük temin edilecek. Onun uçak gemisinden attığı füzeyi geri çevirip onun gemisine fırlatınız mı ondan üstün olursunuz." Şeklinde konuştu

Şimdi anladınızmı F.Gülen in düşüncelerini

Şimdi anladınızmı neden F.Gülen OTARİTE dedi.

ERBAKAN a gönül verdim diyen ama ERBAKAN ı anlamayanlara bir hatırlatma lütfen iyi düşünün.Sonra mesaj yazın.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
ERBAKAN a gönül verdim diyen ama ERBAKAN ı anlamayanlara bir hatırlatma lütfen iyi düşünün.Sonra mesaj yazın.

Sadece bu konuya karşılık onlarca sana anlatım yapan arkadaşlarımızı anlamamaya gayret etmene LA HAVLE VELA KUVVETE İLLAHİBİLLAHİL ALİYYİL AZİM diyerek bir hal alıyorum.

agbi

Yasaklı
Düşündüm, taşındım ve İsrail denen terör devleti için otoriteden izin alınmalıydı vs. mantığını kabul etmemeye karar verdim.

Al otoriteni başına çal!

Güldürüyorsunuz beni.

Bakın ERBAKAN da İsrail i bir otarite kabul etmiş değişik söylemle.

Al otoriteni başına çal!

Sinirlenmeye başlamışsınız bu sözü size yakıştıramadım.MİLLİ GÖRÜŞ çü olan her birey aklınla karşısındakine cevap verir NEFSİ ile değil.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Güldürüyorsunuz beni.

Bakın ERBAKAN da İsrail i bir otarite kabul etmiş değişik söylemle.

Al otoriteni başına çal!

Sinirlenmeye başlamışsınız bu sözü size yakıştıramadım.MİLLİ GÖRÜŞ çü olan her birey aklınla karşısındakine cevap verir NEFSİ ile değil.

Sizi güldürebiliyorsak ne mutlu bize, siz de gereksiz polemiklerle uğraşacağınıza insanları güldürebilseydiniz daha hoş olurdu.

Yok yok senin yazına sinirlenmem kolay kolay, rahat ol, ciddiye almıyorum ki sinirleneyim.

Otoriteyi bu kadar seviyorsan al başına çal dedim, kızdığım için değil, seni düşündüğüm için!

Ben AKLIMLa cevap veremiyorum artık otorite meraklılarına kusura bakma:)

agbi

Yasaklı
Sizi güldürebiliyorsak ne mutlu bize, siz de gereksiz polemiklerle uğraşacağınıza insanları güldürebilseydiniz daha hoş olurdu.

Yok yok senin yazına sinirlenmem kolay kolay, rahat ol, ciddiye almıyorum ki sinirleneyim.

Otoriteyi bu kadar seviyorsan al başına çal dedim, kızdığım için değil, seni düşündüğüm için!

Ben AKLIMLa cevap veremiyorum artık otorite meraklılarına kusura bakma:)

ERBAKAN ı iyi tanıdığınızı iddia ediyorsunuz Lütfen ERBAKAN bu sözlerinle ne söylüyor.Anlatmak istediği nedir ?

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
ERBAKAN ı iyi tanıdığınızı iddia ediyorsunuz Lütfen ERBAKAN bu sözlerinle ne söylüyor.Anlatmak istediği nedir ?

Agbi bir konu açıp sözde bana meydan okumuşsun yönetimde vize almak istemişsin üstelik beni kaçmakla itham etmişsin.
Senin neyinden kaçayım yahu daha dün gibi hatırlıyorum önüne apaaçık deliller getirdiğimizde o gün hakkı nasıl kabul etmediğin gözümüzün önünden gitmiyor üstelik sen demiştin ya ''ERBAKAN hoca hükümeti döneminde faizleri indirememişti'' diye bende sana ERBAKAN hocamızın faizleri nasıl indirdiğini grafiklerle anlatan videosunu göstermiştim sen ise onu kabullenememiştin!
Ki önüne nice belgeler deliller ile geldik sen hepsini değerlendireceğine ''hikaye bunlar'' deyip verip geçiştirmeye kalkıştın.
Senn agbi delil belge hüccet nedir bilmezsin sonra münazara yapmak istersin senin bu münazara tekliflerin sadece nefsi münakaşaları sevdiğin için olmasın!
Benim şartlarım var bu şartlarım dahilinde yönetim uygun görürse herkesle münazara yaparım.
1- Hüccet, belge ve delile itibar edilecek.
2- Münazaralar kişisellik taşımayacak, hakarete gidilmeyecek.
3- Kişiler veya kurumlar hakkında bilgisizce yorumlar yapılmayacak.
4- Hüsn-ü zan yapılacak, su-i zan münazaranın geçersiz hükmü olacak.
Bu dört şartıma öncelikle yönetim saygı gösterirse ve herkim münazara etmek isteyipde kayıtsız şekilde şartlarımı kabul ederlerse kim olursa olsun bilgim ve birikimim dahilinde herkesle görüşebilirim. Doğrularım ALLAH'tan, yanlışlarım kendimdendir.

Yönetimden rica ediyorum bu konudaki hassasiyetlerine şahitim Allah razı olsun, agbi beyin bu yöndeki tahrik unsuru içeren yaklaşımlarından rahatsızım. Kaçmakmış vs...böyle yakışıksız ve mesnetsiz ifadelerle topluma yanıltıcı mesajlar verip tribünlere oynamayı sever bir uslupla şahsıma sataşılmasından razı değilim.
Agbi görüşlerinde samimi olsaydı bugüne kadar benimle özeldende irtibata geçerdi ama beklediğim halde halen geçmedi kendi bilir. Çünkü bazı eksik bilgilerini ehlinden öğrenmesi gerekiyor o ise bundan kaçınıyor anlamış değiliz.
fi emanillah

agbi

Yasaklı
Ercan TEKİN

Yönetime teşekkür etmekte haklısınız.

Çünkü karşılıklı benimle asla istişareye münazaraya giremezsiniz.

Yazdığınız mesajlar açtığınız konular ortada % 95 SİYASİ TEMELLİ

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Ercan TEKİN

Yönetime teşekkür etmekte haklısınız.

Çünkü karşılıklı benimle asla istişareye münazaraya giremezsiniz.

Yazdığınız mesajlar açtığınız konular ortada % 95 SİYASİ TEMELLİ

Çünkü sizin sürekli Milli Görüşe ve Erbakan yönelik karalama amaçlı konu ve paylaşımlarınıza cevaplar vermekle enerjilerimizi diğer önemli konulara harcayamıyoruz..Geçen profiline baktık senin diğer partilelere yönelik çok az konu ve paylaşımın var ama milli görüşe yönelik büyük bir paylaşım çapın var. Bizde doğal olarak bu konularda göstermiş olduğun yanlış fikirlerine cevap veriyoruz.
Münazaraya giremezsin deme sakın saptırma ŞARTLARIM ADİLMİ DEĞİLMİ ona göre yorum yaz değilse münazarayı unut çünkü ben seviyesiz geçicek münakaşalarla vaktimi heba edemem. Münazara dediğin seviyeli olur nefsi olmaz. Şartlarım açık kabul eden kapıdan girsin etmeyende sağdan yürüsün belki cüzdan bulur...derdi Nusretullah hocamız

agbi

Yasaklı
Çünkü sizin sürekli Milli Görüşe ve Erbakan yönelik karalama amaçlı konu ve paylaşımlarınıza cevaplar vermekle enerjilerimizi diğer önemli konulara harcayamıyoruz..Geçen profiline baktık senin diğer partilelere yönelik çok az konu ve paylaşımın var ama milli görüşe yönelik büyük bir paylaşım çapın var. Bizde doğal olarak bu konularda göstermiş olduğun yanlış fikirlerine cevap veriyoruz.
Münazaraya giremezsin deme sakın saptırma ŞARTLARIM ADİLMİ DEĞİLMİ ona göre yorum yaz değilse münazarayı unut çünkü ben seviyesiz geçicek münakaşalarla vaktimi heba edemem. Münazara dediğin seviyeli olur nefsi olmaz. Şartlarım açık kabul eden kapıdan girsin etmeyende sağdan yürüsün belki cüzdan bulur...derdi Nusretullah hocamız

Önce çizgini bil ve dışına çıkma.

Bana İftira atıp Yaftalamktanda ALLAH a sığın.

Nedenmi bunları söylüyorum.

Benim MİLLİ GÖRÜŞ e karşı iddia ettiğin gibi karalam düşüncesi ile bırak konumu bırak mesajımı bir kelimemi göster.

Benim ERBAKAN hakkında kişisel İnanç , İman , Fikirleri hakkında iddia ettiğin gibi karalam düşüncesi ile bırak konumu bırak mesajımı bir kelimemi göster.

BUNLARI GÖSTER BUYUR FORUM burda bende burdayım İFTİRA ATMA YAFTALAMA YAPMA ÇİZGİNİ BİL.