Erbakan Hangi iddia ile tutuklanacaktı?

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Senin Milli Görüşe her saldırdığın meselede delillendirme denen şubeye başvurduğunu görmedik ki hep saldırıyorsun ya iddia iftira palavraları toplayıp yada söylentilerden bir mesele çıkarmaya uğraşıyorsun... !
Burada iki yüzlülük yapıp sözde Milli Görüş siyasi olamaz ruhu olur diyerek vücudsuz pasif ASLEN CİHADSIZ BİR MİLLİ GÖRÜŞ profilini hayal dünyanda oluşturmuşsun bunu gerçek milli görüş diye kendine ve millete yutturmaya uğraşıyorsun.
Sen bu forumda resmen iki yüzlülük yapıyorsun devamlı Milli Görüşü kötülemekle ve forumdaki Milli Görüşçülerle polemik yapmakla vaktini harcıyorsun.
Neysen o ol diyeceğim de bu kişiliğine aykırı insanlar arasında provakatörlük yapıp kafa karıştırıp Milli Görüşü kötüleme gayretlerini oldukça sinsice yürütüyorsun.

Ha bu ithamlarımda haksızsam ve yanılıyorsam sen aslında böyle olmayıp iyi niyetlerle bu forumda fikir düşünce paylaşımında bulunuyorsan ÖN ŞARTLARIMI LAZI UZATMADAN KABUL EDERDİN ''YİĞENİM BEN ŞARTLARINDA KÖTÜ BİR HASLET GÖRMEDİM HAKKANİYETLİ TARTIŞMA İSTİYORSAN BEN ADAMIYIM SENDE GÖRECEKSİN HERKESDE GÖRECEK'' derdin olur biterdi.

Bana bak ben seviyesiz malayani vakit kayıplarıyla olabilecek tartışmaların vereceği zarar ziyandan senin sayende çok çektim. Yine diyorum aynı hatayı ikinci kez yaşamaya niyetim yok.
Lafı eveleyip gevelemeden net ol keskin ol cevap ver. Hakkaniyet eksenli tartışma için hem sana hem bana uygulanacak olan o şartlarımı kabul ediyormusun etmiyormusun?

EĞER EDERSEN ORTAYA HAKKANİYETLİ BİR TARTIŞMA ÇIKAR O ZAMAN İKİMİZDE KAZANIRIZ.

EĞER ETMEZSEN FORUMDA HAKKANİYET KARŞITI OLDUĞUNU GÖSTERMİŞ OLURSUN BANA BİRŞEY OLMAZ AMA SEN KENDİN KAYBEDERSİN VE ASIL NİYETİNİN GERÇEKTEN PROVAKATÖRLÜK OLDUĞUNU GÖSTERİRSİN. VE BANA SALDIRDIĞIN GÖNDERMEDE BULUNDUĞUN HER KONUDA BUNU DA YÜZÜNÜ VURURUM NASIL BİR İNSAN OLDUĞUNU FORUMA HEP HATIRLATIRIM.

HAKKANİYETLİ, SAMİMİ, DELİLE İTİBAR EDEN, KAVGASIZ KALİTELİ VE İHLASLI BİR TARTIŞMA ORTAMI ARZULUYOR OLMAM EĞER SUÇSA AGBİ BEN BU SUÇUMDAN ONUR DUYARIM.

Bana lafı uzatmadan ya kabul ediyorum de yada bana uymaz benim misyonuma ters deyip provakatörlüğüne devam et.

Bu ayrıca nefsinle seni mücadele ettirmemiz içinde ayrı bir vesiledir. Kim galip gelecek bize göster.

Ben şartlarımı ortaya koydum:

1) Soruları herkes sırayla soracak ardarda soru sorulmayacak. Cevabı verilene dek beklenecek, ısrar edilip baskı yapılmayacak cevap için sabredilecek.

2) Delil+hüccet gibi verilere itibar edilecek.

3) Kavga, çekişme ve münakaşa yapılmayacak, tahrik edilmeyecek ve gösteri yapılmayacak. Sükunet ile Allah rızası için tartışılacak. Asıl gayenin hakkın ortaya çıkması olacak.

4) Hiçbir kimseye delilsiz hüküm verilmeyecek suçlama yapılamayacak.

5) Sonuç ne olursa olsun bu bir yarışma ortamında olmayacak, kim haklı kim haksız irdelenmeyecek, asıl odaklanılması gereken ortaya çıkan hakikatler olacak. Bunu tartışmalar sonucunda karşılıklı helalleşilip bu süreçten sonra bu tartışmalar kişisel propagandalara dönüştürülmeyecek.

Şartlarımın detaylı tanımı budur.

Ben bu şartlara uyacağıma herkesin önünde söz veriyorum.

Agbi sende söz verirsen söz veriyorum dersin eğer vermezsen sen bilirsin.

veri

Yasaklı
tutuklama haberini fazla abartmayın.
bi sağdan bi soldan meselesi

milli görüşün içinde problem çıkarabilecekleri talimatla kovdular zaten.
neyse öldü artık fazla konuşmaya da gerek yok

veri

Yasaklı

1) Soruları herkes sırayla soracak ardarda soru sorulmayacak. Cevabı verilene dek beklenecek, ısrar edilip baskı yapılmayacak cevap için sabredilecek.
sabır da nereye kadar sabır benzer tartışmaya katılanlar bu şarta uymadılar.
delil ne ola ki tartışmalardan anlıyoruz ki şunlar delil deyip duruyorsunuz. sizin delil diye koyduklarınız da partinizin propagandaları sadece

3) Kavga, çekişme ve münakaşa yapılmayacak, tahrik edilmeyecek ve gösteri yapılmayacak. Sükunet ile Allah rızası için tartışılacak. Asıl gayenin hakkın ortaya çıkması olacak.
uymanız dileğimizdir.
madde üçün tekrarı:)

5) Sonuç ne olursa olsun bu bir yarışma ortamında olmayacak, kim haklı kim haksız irdelenmeyecek, asıl odaklanılması gereken ortaya çıkan hakikatler olacak. Bunu tartışmalar sonucunda karşılıklı helalleşilip bu süreçten sonra bu tartışmalar kişisel propagandalara dönüştürülmeyecek.

sonuç hiç böyle olmucak :)

Dua Nur

Kıdemli Üye
Veri hakem olsun, debreli ve agbi bu işi iyice bir tartışsınlar. Araya kimse girmesin.

agbi

Yasaklı
Senin Milli Görüşe her saldırdığın meselede delillendirme denen şubeye başvurduğunu görmedik ki hep saldırıyorsun ya iddia iftira palavraları toplayıp yada söylentilerden bir mesele çıkarmaya uğraşıyorsun... !
Burada iki yüzlülük yapıp sözde Milli Görüş siyasi olamaz ruhu olur diyerek vücudsuz pasif ASLEN CİHADSIZ BİR MİLLİ GÖRÜŞ profilini hayal dünyanda oluşturmuşsun bunu gerçek milli görüş diye kendine ve millete yutturmaya uğraşıyorsun.
Sen bu forumda resmen iki yüzlülük yapıyorsun devamlı Milli Görüşü kötülemekle ve forumdaki Milli Görüşçülerle polemik yapmakla vaktini harcıyorsun.
Neysen o ol diyeceğim de bu kişiliğine aykırı insanlar arasında provakatörlük yapıp kafa karıştırıp Milli Görüşü kötüleme gayretlerini oldukça sinsice yürütüyorsun.

Ha bu ithamlarımda haksızsam ve yanılıyorsam sen aslında böyle olmayıp iyi niyetlerle bu forumda fikir düşünce paylaşımında bulunuyorsan ÖN ŞARTLARIMI LAZI UZATMADAN KABUL EDERDİN ''YİĞENİM BEN ŞARTLARINDA KÖTÜ BİR HASLET GÖRMEDİM HAKKANİYETLİ TARTIŞMA İSTİYORSAN BEN ADAMIYIM SENDE GÖRECEKSİN HERKESDE GÖRECEK'' derdin olur biterdi.

Bana bak ben seviyesiz malayani vakit kayıplarıyla olabilecek tartışmaların vereceği zarar ziyandan senin sayende çok çektim. Yine diyorum aynı hatayı ikinci kez yaşamaya niyetim yok.
Lafı eveleyip gevelemeden net ol keskin ol cevap ver. Hakkaniyet eksenli tartışma için hem sana hem bana uygulanacak olan o şartlarımı kabul ediyormusun etmiyormusun?

EĞER EDERSEN ORTAYA HAKKANİYETLİ BİR TARTIŞMA ÇIKAR O ZAMAN İKİMİZDE KAZANIRIZ.

EĞER ETMEZSEN FORUMDA HAKKANİYET KARŞITI OLDUĞUNU GÖSTERMİŞ OLURSUN BANA BİRŞEY OLMAZ AMA SEN KENDİN KAYBEDERSİN VE ASIL NİYETİNİN GERÇEKTEN PROVAKATÖRLÜK OLDUĞUNU GÖSTERİRSİN. VE BANA SALDIRDIĞIN GÖNDERMEDE BULUNDUĞUN HER KONUDA BUNU DA YÜZÜNÜ VURURUM NASIL BİR İNSAN OLDUĞUNU FORUMA HEP HATIRLATIRIM.

HAKKANİYETLİ, SAMİMİ, DELİLE İTİBAR EDEN, KAVGASIZ KALİTELİ VE İHLASLI BİR TARTIŞMA ORTAMI ARZULUYOR OLMAM EĞER SUÇSA AGBİ BEN BU SUÇUMDAN ONUR DUYARIM.

Bana lafı uzatmadan ya kabul ediyorum de yada bana uymaz benim misyonuma ters deyip provakatörlüğüne devam et.

Bu ayrıca nefsinle seni mücadele ettirmemiz içinde ayrı bir vesiledir. Kim galip gelecek bize göster.

Şartlarımın detaylı tanımı budur.

Ben bu şartlara uyacağıma herkesin önünde söz veriyorum.

Agbi sende söz verirsen söz veriyorum dersin eğer vermezsen sen bilirsin.

YALANCI PEHLİVAN gibi PEŞREV çekme FİKİR AKIL DÜŞÜNCE MİNDERİNE GEL.

Bir şartın HÜCCET tamam kabul de ama önce sen uy Bir hakikati açığa çıkaran gerek aklî, gerek naklî, gerek iknâ'î delile hüccet adı verilir.

Cübbeli Hoca ile görüştüm SP oy verecekler dedin bu durumda Hüccet YALAN çıktı

İsmail ağa cemeatine yakın Büyüklerimizin kontrılunda İnternet siteleri dedin anlam bakımından buda hüccet ama Mahmut efendinin oğlunun beyanı ile bu HÜCCET de YALAN çıktı.
F.Gülen ve cemeatine dolaylu dolaysız saldırdın Büyüklerimle istişare dedin HÜCCET e dayandırdın Cübbeli Ahmet Hocanın babasının beyanı ile oda YALAN ÇIKTI

F.Gülen ve Cemeatinin okullarını TENKİT ettin Hüccet e dayandırdın bu Tenkitlerini ama Talu Hocanın Mahmut efendiden bu konuda aktaması ile BUDA YALAN ÇIKTI.

TEKRAR EDİYORUM HÜCCET e dayanacaksan sonra YALAN çıkmasın MANEVİ SORUMLULUĞU VARDIR.

Daha yazılacak çok şey varda.

BANA İKİYÜZLÜ MİLLİ GÖRÜŞ çü diyorsun Hadi Göster bana MİLLİ GÖRÜŞ alehine yazdığım bir bırak konu mesajı KELİMEMİ GÖSTER.

YAVUZ HIRSIZ EV SAHİBİNİ BASTIRIR DERLER yaa işte sizin pisikonuz burada ÇUK DİYE OTURMUŞ Halk deyimi ile ne güzel örtüşmüş.Bu konuyu niye açtım SİZ VE SİZİN GİBİLERİN DİKKATİNİ ÇEKMEK için hatta Konu başlığı Farklı idi YÖNETİM değiştirmiş.SİZ VE SİZİN GİBİLERİN DÜNYADAN HABERİ YOK VARSA YOKSA SİYASET Cami Bonbalanması İKİ BÜYÜK CEMEATİ PASİFİZE etmek gibi vb olaylarda NEDEN YOK OLDUĞUNUZU TOPLUMA AYDINLATMAK istiyorum.

Şimdi YALANCI PEHLİVAN gibi peşrev çekme o öne sürdüğün şartlar zaten benim prensibim AKSİNİ İSPAT et EDEMEZSİN ki.

HEM ŞART SÜR HEMDE BENİM İMANIMI YARGILA Kimsin ya sen Nefsimin İman derecesini bileceksin.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Agbi sana diyorum eğer şartlarımı kabul edersen İsmailağa ile ilgili tüm sancılarını ispatlayacağım. İşte sen bu gerçeklerin ortaya çıkmasını istemediğinden sebep herhalde bu şartları sabote edip halen şov yapıp duruyorsun.

Beni yalanlayıp durduğun iddialarını gerçi forumda kaç defa yalan olmadığını göstermeme rağmen niyetin hakikatin ortaya çıkması olmadığından sabote edip durdun. Eğer yanılıyorsam şartlarımda buluş hakkaniyet eksenli tartışmalar yapıp ne doğru ne yanlış ortaya koyalım.

Ben seninle şu yaklaşımlarındaki fevri kasıtlar yüzünden bu şartlar altında hiçbir konuda görüş alışverişinde bulunmam. Sana bir seviye ortamı sunuyorum sen halen elinde balta kazma ile saldırıp duruyorsun be yahu.

Eğer sen düşüncelerimdeki kötü hasletleri üzerinde bulundurmadığına gerçekten inanıyorsan şartlarımda buluş.

Lafı eveleyip gevelemeden net cevabını ver artık.

agbi

Yasaklı
Agbi sana diyorum eğer şartlarımı kabul edersen İsmailağa ile ilgili tüm sancılarını ispatlayacağım. İşte sen bu gerçeklerin ortaya çıkmasını istemediğinden sebep herhalde bu şartları sabote edip halen şov yapıp duruyorsun.

Beni yalanlayıp durduğun iddialarını gerçi forumda kaç defa yalan olmadığını göstermeme rağmen niyetin hakikatin ortaya çıkması olmadığından sabote edip durdun. Eğer yanılıyorsam şartlarımda buluş hakkaniyet eksenli tartışmalar yapıp ne doğru ne yanlış ortaya koyalım.

Ben seninle bu şartlar altında hiçbir konuda görüş alışverişinde bulunmam. Sana bir seviye ortamı sunuyorum sen halen elinde balta kazma ile saldırıp duruyorsun be yahu.

Eğer sen düşüncelerimdeki kötü hasletleri üzerinde bulundurmadığına gerçekten inanıyorsan şartlarımda buluş.

Lafı eveleyip gevelemeden net cevabını ver artık.

Benim bugüne kadar açtığım konular ve mesajlar ortada.

NEREDE YALANIMI ? NEREDE ASILSIZ İDDİAMI ORTAYA ÇIKARMIŞSIN ?

Bak erdem e teklif ettim İkimiz için konu açması için

YALAN SÖYLEYEN & İFTİRA EDEN & DELİLİSİZ TELKİNLERDE BULUNAN , HÜCCET DEYİP İNSANLARI YANLIŞ YÖNLENDİREN ORTAYA ÇIKSIN.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Yahu senin geçmişini araştırsak ne bulacağımızı herkes biliyor bizim derdimiz senin geçmişini yargılamak değil anla artık.
Forumda İsmailağa ve Milli Görüşle ilgili çözüme ulaştıramadığın problemlerini vede Akp ile ilgili genel problemlerimizi değerlendireceğimiz bir münazara için sana 5 şart sundum.

Amacın hakkaniyetli bir münazara yapmaksa bu 5 şart her ikimiz içinde gayet adildir.

Amacın eğer ki şov yapmak, üste çıkmak, propaganda yapmaksa zaten bu 5 şart sana göre olmaz.

Şimdi senden NET CEVAP BEKLİYORUM KABUL EDİYORMUSUN ETMİYORMUSUN?

agbi

Yasaklı
Yahu senin geçmişini araştırsak ne bulacağımızı herkes biliyor bizim derdimiz senin geçmişini yargılamak değil anla artık.
Forumda İsmailağa ve Milli Görüşle ilgili çözüme ulaştıramadığın problemlerini vede Akp ile ilgili genel problemlerimizi değerlendireceğimiz bir münazara için sana 5 şart sundum.

Amacın hakkaniyetli bir münazara yapmaksa bu 5 şart her ikimiz içinde gayet adildir.

Amacın eğer ki şov yapmak, üste çıkmak, propaganda yapmaksa zaten bu 5 şart sana göre olmaz.

Şimdi senden NET CEVAP BEKLİYORUM KABUL EDİYORMUSUN ETMİYORMUSUN?

5 EMİR ine özür beş şartına cevap verdim ama sizde anlamam diye bir sorun var ise birşey diyemem.

ŞARTIN 1) Soruları herkes sırayla soracak ardarda soru sorulmayacak. Cevabı verilene dek beklenecek, ısrar edilip baskı yapılmayacak cevap için sabredilecek.

Hep şikayet ederim konudan konuya atlamayalım

ŞARTIN 2) Delil+hüccet gibi verilere itibar edilecek.

Hüccet gibi verileri hep sen YANLIŞ ÇIKAR için kullandın bugüne kadar benim göster ASLI OLMAYAN BİR DELİLİMİ veya Hüccet temelli aktarmamı ben size ait olanları çok gösteririm.

ŞARTIN 3) Kavga, çekişme ve münakaşa yapılmayacak, tahrik edilmeyecek ve gösteri yapılmayacak. Sükunet ile Allah rızası için tartışılacak. Asıl gayenin hakkın ortaya çıkması olacak.

BELA OKUYAN & LANET eden ben değilim sizsiniz TAHRİK eden sizsiniz SUKUNETE uymayan da sizsiniz Forumda örnekleri mevcut.

ŞARTIN 4) Hiçbir kimseye delilsiz hüküm verilmeyecek suçlama yapılamayacak.

Bu şartını öne sürecek benim hakkımda bir delil göster.

ŞARTIN 5) Sonuç ne olursa olsun bu bir yarışma ortamında olmayacak, kim haklı kim haksız irdelenmeyecek, asıl odaklanılması gereken ortaya çıkan hakikatler olacak. Bunu tartışmalar sonucunda karşılıklı helalleşilip bu süreçten sonra bu tartışmalar kişisel propagandalara dönüştürülmeyec
LANET EDEN AHİRETTE HESAPLAŞACAĞIZ diyen sensin HATA lı olduğunu kabul ettin galiba bu şartı getirdin.

Ne o yaaa HALA OKUDUĞUNU ANLYAMADINMI

BAK HERKESİN ANLAYINI KAPSAYAN BİR CÜMLE İLE CEVAP VERİCEM.

ALLAH şahidim olsun sizinle yapacağım münazarada İSLAMİ EDEP , HAYA , USLUP vb dairesi içinde kalıcam 11 mm yan çizmicem

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Uzatma agbi ya kabul et 5 sarti yada kenara cekil. O 5 sarta uyacagima söz veriyorum eger sen veremiyorsan kendin bilirsin herkes herseyi anliyor görüyor. Ben sana güvensem sart sunmazdim ama forumdaki tavirlarindan sonra ne sana ne ahlakina güvenim yok o yüzden senlen sartsiz hareket etmem anladinmi?

agbi

Yasaklı
Uzatma agbi ya kabul et 5 sarti yada kenara cekil. O 5 sarta uyacagima söz veriyorum eger sen veremiyorsan kendin bilirsin herkes herseyi anliyor görüyor. Ben sana güvensem sart sunmazdim ama forumdaki tavirlarindan sonra ne sana ne ahlakina güvenim yok o yüzden senlen sartsiz hareket etmem anladinmi?

E eeeee YETER ARTIK Bir çocuk bile yapmaz yaptığını.

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=109003&p=1006695&viewfull=1#post1006695 TIKLA HAA BEN

YAŞIM GREĞİ okuma özürlüyüm bir yere kadr ama hala anlamama özürlüğün devam ediyor.

Haşa ama hakettin ŞU PARTİLERE GELEN ŞARTLAR SÜREN ARTİST lere benzedin.ŞARTLAR mış ŞARTLARINDA Jakuzili Beş Yıldız Otel odası , Özel ahçı vb de varmı vb.VARMI ?

KENDİ YAPTIKLARINI bana mal etmeye çalışıyon http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=109003&p=1006695&viewfull=1#post1006695 BUNLARI KENDİN YAPIYORSUN TIKLA BAK SANA İSPAT ETTİM.

Buandan sonra beniö için bu Forum da en takip ettiğim üye olacaksın TÜM YALANLARINI Tahriklerini ortaya koyacacığım SİZ VE SİZİN GİBİLER YÜZÜNDEN ERBAKAN VE PARTİLERİ BÜYÜK DÜŞÜŞ GÖSTERDİ SON SEÇMDE SİLİNDİNİZ.UTANIN BEEEE

SİZ ve SİZİN GİBİLER yüzünden MİLLİ GÖRÜŞ ten İnsanlar uzaklaştı ama bilmiyorlarki SİZ VE SİZİN GİBİLERİM SİYASİ TARAFGİRLİK li MİLLİ GÖRÜŞ çü olduğunuzu.

KOTKU Hz lerinin sene devriyesini bile açtığın konuda kullandın ERBAKAN ın fotorafı ile.

HADİ GİT SENİN YERİN Akıl bazında düşünceürünü analizlerin paylaşıldığı DÜŞÜNCE ER MEYDANI DEĞİL YALANLARIN BİNİ BİR PARA OLAN SİYASET MEYDANI YERİN.

BANA ŞART GETİRECEĞİNE önce kendin uy.

agbi

Yasaklı
5 EMİR ine özür beş şartına cevap verdim ama sizde anlamam diye bir sorun var ise birşey diyemem.

ŞARTIN 1) Soruları herkes sırayla soracak ardarda soru sorulmayacak. Cevabı verilene dek beklenecek, ısrar edilip baskı yapılmayacak cevap için sabredilecek.

Hüccet gibi verileri hep sen YANLIŞ ÇIKAR için kullandın bugüne kadar benim göster ASLI OLMAYAN BİR DELİLİMİ veya Hüccet temelli aktarmamı ben size ait olanları çok gösteririm.

ŞARTIN 3) Kavga, çekişme ve münakaşa yapılmayacak, tahrik edilmeyecek ve gösteri yapılmayacak. Sükunet ile Allah rızası için tartışılacak. Asıl gayenin hakkın ortaya çıkması olacak.

BELA OKUYAN & LANET eden ben değilim sizsiniz TAHRİK eden sizsiniz SUKUNETE uymayan da sizsiniz Forumda örnekleri mevcut.

ŞARTIN 5) Sonuç ne olursa olsun bu bir yarışma ortamında olmayacak, kim haklı kim haksız irdelenmeyecek, asıl odaklanılması gereken ortaya çıkan hakikatler olacak. Bunu tartışmalar sonucunda karşılıklı helalleşilip bu süreçten sonra bu tartışmalar kişisel propagandalara dönüştürülmeyec
LANET EDEN AHİRETTE HESAPLAŞACAĞIZ diyen sensin HATA lı olduğunu kabul ettin galiba bu şartı getirdin.

ALLAH şahidim olsun sizinle yapacağım münazarada İSLAMİ EDEP , HAYA , USLUP vb dairesi içinde kalıcam 11 mm yan çizmicem

Yukarıdaki cevaplarımı okudunmu ?

AKLINCA BENİ TAHRİK EDECEKSİN.

KİMSİN YAA SEN KENDİNİ NE SANIYON.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Agbi yasina göre davranmayi ögren sartlarimi kabul etmiyorsan bu konu kapanmistir uzatip durma !

agbi

Yasaklı
Agbi yasina göre davranmayi ögren sartlarimi kabul etmiyorsan bu konu kapanmistir uzatip durma !

ALLAH şahidim olsun sizinle yapacağım münazarada İSLAMİ EDEP , HAYA , USLUP vb dairesi içinde kalıcam 11 mm yan çizmicem[/QUOTE]

DAHA ne bekliyorsun İŞTE CEVAPLARIM hadi cevaplarımın YANLIŞ OLDUĞUNU söyle.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Senin hal ve hareketlerini sorgulamiyorum o 5 maddede ama sende aliskanlik olmus hep tersinden bakiyorsun.

Bu münazara gecmisini sorgulamak maksatli olmayacakti güncel ve forumda cözümlenemeyen konular üzerinden olacakti.

O bes sarti sunmamdaki maksadi iki günden beri anlatiyorum ama anlamiyorsun. Senin forumda sürdürdügün polemik ve provakatif tavirlarin sebebiyle münazarayi seviyeye cekmenin tek caresi o bes sartti!
Ama senin o bes sarti kabul etmek degil seni asar cünkü o bes sarta baglandiginda provakatörlük ve sovmenlik yapamazsin sana ekmek cikmaz. O münazarada sadece hakkaniyete yer var. Hadi simdi yürü uzaklas!

agbi

Yasaklı
Senin hal ve hareketlerini sorgulamiyorum o 5 maddede ama sende aliskanlik olmus hep tersinden bakiyorsun.

Bu münazara gecmisini sorgulamak maksatli olmayacakti güncel ve forumda cözümlenemeyen konular üzerinden olacakti.

O bes sarti sunmamdaki maksadi iki günden beri anlatiyorum ama anlamiyorsun. Senin forumda sürdürdügün polemik ve provakatif tavirlarin sebebiyle münazarayi seviyeye cekmenin tek caresi o bes sartti!
Ama senin o bes sarti kabul etmek degil seni asar cünkü o bes sarta baglandiginda provakatörlük ve sovmenlik yapamazsin sana ekmek cikmaz. O münazarada sadece hakkaniyete yer var. Hadi simdi yürü uzaklas!

KAPASİTENİZ varmı ?

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Agbi bu konuyu uzattın alt tarafı seviyeli bir münazara için ortak şartlar koyduk kabullenmemek için yapmadığın numara kalmadı !!!!!!!

Sunduğum 5 şartı zaten yıllar öncede sana sunmuştum ve sen yine kabul etmemiştin ve yine sundum yine kabul etmedin!

Sana 5 şart sunuyorum sen o şartları bir soru gibi algılayıp cevaplıyor ve nasıl cevapladım diye şovmenlik yapıyorsun.
Seninle bu kafayla ne görüşebiliriz ki sana sorumu sorduk biz?
Münazara yapalım dedik ön şartlar sunduk ama o şartlar sana uymadığından yapmadığın numara kalmadı.

Bu konuda senden alacağımız cevabı aldık bundan sonra etrafda gerilip, diklenip, büyüklenip yazamayacaksın. Haddini bilerek yazacaksın..!

Ben sana kin gütmüyorum bugün gel samimiyletle senle görüşürüm ve hakkındada sana tahrik ve iftiralarda bulunmayacağım de seni başımın üstünde taşıyayım ama o günleri görebilecekmiyim ? inşaAllah

Bu konuyu ben kapattım, 5 şartımı kabul edene kadar benle uğraşıp durmazsan kendine belada okutturmazsın. Unutma ne ekersen onu biçersin!

veri

Yasaklı
@Debreli
bu forumdaki herkesin fikri aynı
ağbi de aynı şeyi söylüyor

ağbi şartlarını ezelden kabul etmiş defalaraca da tekrarlıyor

konuyu aç diyor

sen hala kabul etmedi diyorsun.

AĞBİ ŞARTLARINI KABUL ETTİ:)
ağbiyi müsamere çocuğumu sandın tek ayak üstünde senin istediğin gibi şakıcak:)