Erbakan Hangi iddia ile tutuklanacaktı?

agbi

Yasaklı
@Debreli
bu forumdaki herkesin fikri aynı
ağbi de aynı şeyi söylüyor

ağbi şartlarını ezelden kabul etmiş defalaraca da tekrarlıyor

konuyu aç diyor

sen hala kabul etmedi diyorsun.

AĞBİ ŞARTLARINI KABUL ETTİ:)
ağbiyi müsamere çocuğumu sandın tek ayak üstünde senin istediğin gibi şakıcak:)

KAÇMAK için sebeb gerek DEBRELİ ye mutlak sebeb bulur HİÇ MERAK ETMEYİN.

BEYAN EDİYORUM DEBRELİ namı diğer Ercan TEKİN Düşünce bazında MEYDAN OKUMASINI seven ama iş ciddileşince KAÇAN bir zihniyete sahiptir.

ŞARTIN 1) Soruları herkes sırayla soracak ardarda soru sorulmayacak. Cevabı verilene dek beklenecek, ısrar edilip baskı yapılmayacak cevap için sabredilecek.

Hep şikayet ederim konudan konuya atlamayalım

ŞARTIN 2) Delil+hüccet gibi verilere itibar edilecek.

Hüccet gibi verileri hep sen YANLIŞ ÇIKAR için kullandın bugüne kadar benim göster ASLI OLMAYAN BİR DELİLİMİ veya Hüccet temelli aktarmamı ben size ait olanları çok gösteririm.

ŞARTIN 3) Kavga, çekişme ve münakaşa yapılmayacak, tahrik edilmeyecek ve gösteri yapılmayacak. Sükunet ile Allah rızası için tartışılacak. Asıl gayenin hakkın ortaya çıkması olacak.

BELA OKUYAN & LANET eden ben değilim sizsiniz TAHRİK eden sizsiniz SUKUNETE uymayan da sizsiniz Forumda örnekleri mevcut.

ŞARTIN 4) Hiçbir kimseye delilsiz hüküm verilmeyecek suçlama yapılamayacak.

Bu şartını öne sürecek benim hakkımda bir delil göster.

ŞARTIN 5) Sonuç ne olursa olsun bu bir yarışma ortamında olmayacak, kim haklı kim haksız irdelenmeyecek, asıl odaklanılması gereken ortaya çıkan hakikatler olacak. Bunu tartışmalar sonucunda karşılıklı helalleşilip bu süreçten sonra bu tartışmalar kişisel propagandalara dönüştürülmeyec
LANET EDEN AHİRETTE HESAPLAŞACAĞIZ diyen sensin HATA lı olduğunu kabul ettin galiba bu şartı getirdin.

Ne o yaaa HALA OKUDUĞUNU ANLYAMADINMI

BAK HERKESİN ANLAYINI KAPSAYAN BİR CÜMLE İLE CEVAP VERİCEM.

ALLAH şahidim olsun sizinle yapacağım münazarada İSLAMİ EDEP , HAYA , USLUP vb dairesi içinde kalıcam 11 mm yan çizmicem[/QUOTE]

DAHA ne bekliyorsun İŞTE CEVAPLARIM hadi cevaplarımın YANLIŞ OLDUĞUNU söyle.[/QUOTE]

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Agbi şartlarımı kabul ettiğine dair hiçbirşey yazmadı Veri ne kadar yanlış yazıyorsun sen?
Hacısın sen unutma yalanı hileyi terketmen lazım!
Biz kimin ne yazdığını iyi biliyoruz!

Şartlarımı soru gibi cevaplamaya kalktı eğdi büktü birşeyler yapmaya çalıştı. Agbiyi ne kadarda seviyorsun zaten kişi sevdiğiyle beraberdir.

veri

Yasaklı
@ağbi bu anlamıyor
tek ayak üstünde dur ve kabul ediyorum der misin:)
benim hatırım için.

agbi

Yasaklı
Agbi şartlarımı kabul ettiğine dair hiçbirşey yazmadı Veri ne kadar yalan dolan yazıyorsun sen?
Hacısın sen unutma yalanı terketmen lazım!
Biz kimin ne yazdığını iyi biliyoruz!

Şartlarımı soru gibi cevaplamaya kalktı eğdi büktü birşeyler yapmaya çalıştı. Agbiyi ne kadarda seviyorsun zaten kişi sevdiğiyle beraberdir.

Hani debreli

ALLAH şahidim olsun sizinle yapacağım münazarada İSLAMİ EDEP , HAYA , USLUP vb dairesi içinde kalıcam 1 mm yan çizmicem

Anlamıyorsan ne diyeyim sana .

ANLAŞILDI senin niyetin SEN KİM MÜNAZARA EDECEK OLAN KİM.

SENİN AMACIN TAPTIKLARINI BANA MAL ETMEK Yalan sende & Yanlış yönlendirme sende BAK HEPSİNİ İSPAT EDERİM KENDİ MESAJLARINLA İFTİRA ATMIYORUM.

ŞİMDİ BANA MÜSADE kAMU KURUMUNDA ÇALIŞMIYOM KENDİ İŞİM sabit maaşım YOK BENİM rızkımı hak etmem lazım.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
KAÇMAK için sebeb gerek DEBRELİ ye mutlak sebeb bulur HİÇ MERAK ETMEYİN.

BEYAN EDİYORUM DEBRELİ namı diğer Ercan TEKİN Düşünce bazında MEYDAN OKUMASINI seven ama iş ciddileşince KAÇAN bir zihniyete sahiptir.

ŞARTIN 1) Soruları herkes sırayla soracak ardarda soru sorulmayacak. Cevabı verilene dek beklenecek, ısrar edilip baskı yapılmayacak cevap için sabredilecek.

Hep şikayet ederim konudan konuya atlamayalım

ŞARTIN 2) Delil+hüccet gibi verilere itibar edilecek.

Hüccet gibi verileri hep sen YANLIŞ ÇIKAR için kullandın bugüne kadar benim göster ASLI OLMAYAN BİR DELİLİMİ veya Hüccet temelli aktarmamı ben size ait olanları çok gösteririm.

ŞARTIN 3) Kavga, çekişme ve münakaşa yapılmayacak, tahrik edilmeyecek ve gösteri yapılmayacak. Sükunet ile Allah rızası için tartışılacak. Asıl gayenin hakkın ortaya çıkması olacak.

BELA OKUYAN & LANET eden ben değilim sizsiniz TAHRİK eden sizsiniz SUKUNETE uymayan da sizsiniz Forumda örnekleri mevcut.

ŞARTIN 4) Hiçbir kimseye delilsiz hüküm verilmeyecek suçlama yapılamayacak.

Bu şartını öne sürecek benim hakkımda bir delil göster.

ŞARTIN 5) Sonuç ne olursa olsun bu bir yarışma ortamında olmayacak, kim haklı kim haksız irdelenmeyecek, asıl odaklanılması gereken ortaya çıkan hakikatler olacak. Bunu tartışmalar sonucunda karşılıklı helalleşilip bu süreçten sonra bu tartışmalar kişisel propagandalara dönüştürülmeyec
LANET EDEN AHİRETTE HESAPLAŞACAĞIZ diyen sensin HATA lı olduğunu kabul ettin galiba bu şartı getirdin.

Ne o yaaa HALA OKUDUĞUNU ANLYAMADINMI

BAK HERKESİN ANLAYINI KAPSAYAN BİR CÜMLE İLE CEVAP VERİCEM.

ALLAH şahidim olsun sizinle yapacağım münazarada İSLAMİ EDEP , HAYA , USLUP vb dairesi içinde kalıcam 11 mm yan çizmicem

DAHA ne bekliyorsun İŞTE CEVAPLARIM hadi cevaplarımın YANLIŞ OLDUĞUNU söyle.[/QUOTE][/QUOTE]

Adam gibi kıvırmadan yaz!
Ne kadar takla attın bu konuda be aman aman sana bir laf diyen bin ah işitir. O kafadasın sen.

ADAM gibi mert ol düz ol kıvırmak yok söyle o 5 şartını kabul ettim de. Ben senin ahlakını İslam edebini referans kabul etmiyorum. Kendisine zorla lanet okutturanın İslam edebi bellidir.
Ben sana 5 şart sundum iki gündür takla atıp duruyorsun.
Ya 5 şartı kabul ettim de hemen başlayalım yada takla atıp durma.
Halen kaçtığımı zora sıkışınca kaçtığımı vs.. ima eden provakatif mesajlarla şov peşindesin. Sen 57 yaşındamısın yoksa 10 yaşındamısın? Daha çözemedim.
57 yaşındaysan ağır ol ağır yaz olgun davran.
Ben buradayım 5 şartı senin münazarada seviyeni garanti altına almak için şart koştum bunlar İslam edebine uymuyorsa açık yaz bana uymuyor ben şov yaparım delilini kabul etmem seni kötülerim vs... Ki ben böyle yapacağını önceden bildiğimden tedbirimi alıyorum o 5 şartı buna göre koyuyorum.
Sen böyle birisi olmadığını iddia ediyorsan zaten kabul etmen lazımdı demek öyle birisin ki kabul etmiyorsun.

İnşaallah beni yanıltırsında o 5 şartı kabul edersin.
Seninle günlerce 5 şart üzerinden polemik yapmaya niyetim yok.
Bunu dahi şov malzemesi yapacak kadar iyi niyetli değilsin.
İnşaallah yanılırım!

agbi

Yasaklı
DEBRELİ

Şuan mesaide isen İSLAM AHLAKINA GÖRE HARAM a giriyon.

İSLAM ahlakına göre Peygamberimiz sav hadisine göre ALDIĞININ ALIN TERİNİ DÖKMELİSİN.

İSLAM AHLAKINA GÖRE KAMUYA AİT DEVLETE ait hiç bir araç ve gereci SAHSIN İÇİN KULLANAMAZDIN.KULLANIRSAN O resmi araçları oluşumları kendi için KULLANANLARDAN FARKIN olmaz.

Bu sözlerim mesaide isen geçerlidir.

NOT: MÜNAZARA konusunu kararı artık Forum da karşılıklı yazışmalarımıza şahit olanlara bırakıyorum

agbi

Yasaklı
DEBRELİ

Şuan mesaide isen İSLAM AHLAKINA GÖRE HARAM a giriyon.

İSLAM ahlakına göre Peygamberimiz sav hadisine göre ALDIĞININ ALIN TERİNİ DÖKMELİSİN.

İSLAM AHLAKINA GÖRE KAMUYA AİT DEVLETE ait hiç bir araç ve gereci SAHSIN İÇİN KULLANAMAZDIN.KULLANIRSAN O resmi araçları oluşumları kendi için KULLANANLARDAN FARKIN olmaz.

NOT: MÜNAZARA konusunu kararı artık Forum da karşılıklı yazışmalarımıza şahit olanlara bırakıyorum

DEBRELİ bu düşüncem yalnız sizin için değil TÜM KAMU ÇALIŞANLARI için geçerlidir.

İSLAM AHLAKI Peygamberimiz sav hadisinde belirtildiği gibi aldığımızı ALIN TERİMİZLE karşılamalıyız.

ÖZEL ÇALIŞAN larda İŞVERENİN den izin almadı ise onlar için de geçerlidir.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Agbi su-i zan etmemeyi sana şiddetle öneriyorum.

Benim hiçbir kamu malını veya özel şirketin malını şahsi işlerim için kullandığım söz konusu değildir.
İnterneti kendi imkanlarım dahilinde kullanıyorum.
Cep net ve pc net gibi teknik imkanlar varken artık herkes istediği yerden internete bağlandığını hatırlatırım.
Ves'selam

agbi

Yasaklı
Agbi su-i zan etmemeyi sana şiddetle öneriyorum.

Benim hiçbir kamu malını veya özel şirketin malını şahsi işlerim için kullandığım söz konusu değildir.
İnterneti kendi imkanlarım dahilinde kullanıyorum.
Cep net ve pc net gibi teknik imkanlar varken artık herkes istediği yerden internete bağlandığını hatırlatırım.
Ves'selam

Bak ne demişim

Bir ilave daha yapayım unutmuşum ZAMAN Çalışan bir kişi ALDIĞI ÜCRET KARŞILIĞI SOSYAL DEYİMLE ZAMANI nı kiraya vermiştir.