Erbakan Ailesinin Miras Davası

agbi

Yasaklı
Cihad paraları diye ortada birşeyok halen anlamadınmı Agbi?

Uydurmadır diye açıklama birinci ağızdan yapıldı.

Kaşıyıp durmanın anlamı nedir?

Rahmetli Erbakan hocanın kişisel mal varlığını evladı Fatihe ve damadı Altınöz'e geçirmiştir.

Asiltürk ise bunu kendi insiyatifine almaya çalışıyor.

Ama yalnış yapıyor.

Asıl bu konularda bilginiz olmadığı halde kulaktan dolma laflarla bu meseleleri kasten kurcalamanız fitnedir.

Ben söyleyim bu kafayla yatacak yeriniz yok.

Çünkü insanların hak ve hukuklarına hunharca saldırıp duruyorsunuz ve kul hakkı nedir şuurunda değilsiniz.

Rahmetli Erbakanla bu kadar uğraşan sizlerin gafletine acıyorum.

Düşman bellemişsiniz kendinizi siyonizmin en büyük düşmanı olan Erbakanı!

Kişi sevdiğiyle beraberdir. Hadis-i şerif

Ves'selam

Cihad paraları diye ortada birşeyok halen anlamadınmı Agbi? ben anladım da szin Parti başkanınız anladımı ?

Rahmetli Erbakan hocanın kişisel mal varlığını evladı Fatihe ve damadı Altınöz'e geçirmiştir.

Ama yalnış yapıyor.

Çok mesajımda şahsınıza yönelik bu uyarıyı yaptım BENİ FAZLA TAHRİK ETME Bildiklerimin çok azını Kamuoyunun bildiklerini yazıyorum diye GELDİNMİ SÖZÜME Size kaç kere dedim ERBAKAN ı yanlış yönlendirenler yanlış aktaranlar ENSON ERDOĞAN ı GÜL ü KURTULMUŞ u kendi makamları için bir çok değeri Parti dışına itti diye HATIRLADINIZMI ?

BİZ AKSAKALLILAR
YANLIŞ yapıyorlar dediğimizde ( Lider ASİLTÜRK onun yedeği KAZAN ) NEDEN KARŞI ÇIKIYORDUNUZ ?

maksut ibrahim

Kıdemli Üye

ercan
Erbakan kendisi cihat parasi toplamadi

Erbakanin adamlari benden parti icin para aldilar

manifesto

Yasaklı
Asiltürk "Erbakan'ın çocukları parayı zimmetlerine geçirdi"

SP kulislerinde büyük yankı uyandıran iddiayı, Necmettin Erbakan’ın sağlığında partinin 2 numaralı ismi olan Oğuzhan Asiltürk, partisinin Bursa örgütünün düzenlediği bir toplantıda dile getirdi.

Asiltürk, 11 Eylül’deki toplantıda şunları söyledi:

“Erbakan Bey zeki bir kişiydi, borçlarının evlatlarına kalacağını bildiği için davaya ait bütün taşınmazları oğlunun ve damadının üzerine kaydetti. Ben de vefatından sonra damadı Mehmet Altönöz’ü çağırıp bu borçları ödemelerini söyledim. Çünkü istihbarattan bana gelen bilgilere dayanarak, hangi bankada ne kadar hesapları olduğunu belirttim. Bu olaya Recai Kutan, Ahmet Tekdal ve Fehim Adak da şahitlerimdir. Biz daha çok şeyler biliyoruz, ama bunları şimdilik saklıyoruz. Siz yine de bu konuları dışarıda konuşmayınız.”

Asiltürk’e, 21 Şubat’ta Konya Ticaret Odası’nda düzenlenen Erbakan’ı anma etkinliğinde bir katılımcı, “Erbakan Bey zeki bir kişiydi, borçlarının evlatlarına kalacağını bildiği için davaya ait bütün taşınmazları oğlunun ve damadının üzerine kaydetti diyorsunuz, burada ise Erbakan’ın üstün meziyetlerinden bahsediyorsunuz, bu yaptığınız iki yüzlülük değil mi?” diye sordu.
Bunun üzerine Asiltürk, “O söylediğim de gerçekti bu söylediğim de” dedi. Bir başka katılımcı da, “O söylediğinin neresi gerçek, cihat malını zimmetine mi geçirdi Hoca?” diye sorunca da, Asiltürk, “Hayır, ne Hocası, terbiyesizliğe bak, Hoca değil çocukları zimmetine geçirdi” dedi. Asiltürk’ün bu iddiasına henüz Erbakan ailesinden bir tepki gelmezken, parti tabanı ise tepkili
Hurriyet

Kendileri küçücük ama kavgaları büyük :)

Dua Nur

Kıdemli Üye
SP kulislerinde büyük yankı uyandıran iddiayı, Necmettin Erbakan’ın sağlığında partinin 2 numaralı ismi olan Oğuzhan Asiltürk, partisinin Bursa örgütünün düzenlediği bir toplantıda dile getirdi.

Asiltürk, 11 Eylül’deki toplantıda şunları söyledi:

“Erbakan Bey zeki bir kişiydi, borçlarının evlatlarına kalacağını bildiği için davaya ait bütün taşınmazları oğlunun ve damadının üzerine kaydetti. Ben de vefatından sonra damadı Mehmet Altönöz’ü çağırıp bu borçları ödemelerini söyledim. Çünkü istihbarattan bana gelen bilgilere dayanarak, hangi bankada ne kadar hesapları olduğunu belirttim. Bu olaya Recai Kutan, Ahmet Tekdal ve Fehim Adak da şahitlerimdir. Biz daha çok şeyler biliyoruz, ama bunları şimdilik saklıyoruz. Siz yine de bu konuları dışarıda konuşmayınız.”

Asiltürk’e, 21 Şubat’ta Konya Ticaret Odası’nda düzenlenen Erbakan’ı anma etkinliğinde bir katılımcı, “Erbakan Bey zeki bir kişiydi, borçlarının evlatlarına kalacağını bildiği için davaya ait bütün taşınmazları oğlunun ve damadının üzerine kaydetti diyorsunuz, burada ise Erbakan’ın üstün meziyetlerinden bahsediyorsunuz, bu yaptığınız iki yüzlülük değil mi?” diye sordu.
Bunun üzerine Asiltürk, “O söylediğim de gerçekti bu söylediğim de” dedi. Bir başka katılımcı da, “O söylediğinin neresi gerçek, cihat malını zimmetine mi geçirdi Hoca?” diye sorunca da, Asiltürk, “Hayır, ne Hocası, terbiyesizliğe bak, Hoca değil çocukları zimmetine geçirdi” dedi. Asiltürk’ün bu iddiasına henüz Erbakan ailesinden bir tepki gelmezken, parti tabanı ise tepkili
Hurriyet

Kendileri küçücük ama kavgaları büyük :)

Dün bir çok site cihad paralarını çalmışlar diye alay eden yazılar yazmışlar.

veri

Yasaklı
erbakan kendi mal varlığını açıklamadı mı?
150 kg altın kadar mal varlığı varmış

bu arada bir devlet memuru nasıl bu kadar altın biriktirir bi anlatsınlar.
cihad parası bi tarafa erbakan ın mal varlığı tartışılır.

veri

Yasaklı
Türkiye Büyük Millet Meclisi
Genel Kurul Tutanağı
20. Dönem 1. Yasama Yılı
58. Birleşim 05/Haziran/1996 Çarşamba
miras olarak Sinop'taki tarlalar kalmıştır. Beş kardeşten birine isabet eden bu varlık, ailenin varlıksız değil, varlıklı bir aile olduğunu gösterir.

İkinci olarak, Sayın Erbakan'ın, ne Hollanda'da ne de bir başka yabancı ülkede mal varlığı yoktur.

Üçüncü olarak, 1991 yılından önce mal beyanının yapılmaması, kanunî bir zorunluluk olmamasındandır. Zira, 3628 sayılı Mal Bildirimi Kanunu, malumunuz olduğu üzere, 19.4.1990 tarihinde kabul edilmiştir.

Dördüncü olarak, Sayın Erbakan'ın eşinin ve çocuklarının mal bildirimlerinin yapılmadığı iddiası da doğru değildir. Zira, önergede dahi eşinin ve kızının binek arabalarından bahsedilmektedir.

Yine, Sayın Erbakan'ın, Libya'daki İslama Çağrı Cemiyetinden de kendisine herhangi bir para gönderilmiş değildir. Bir vesile ile daha önce bu kürsüden belgesini gösterdim, işte yine gösteriyorum; bir gazetede intişar eden haber üzerine, Genel Sekreterimiz Sayın Oğuzhan Asiltürk, adı geçen kuruluşa bir yazı göndermiş ve yazıya verilen cevapta da söz konusu kuruluşun dünyada hiçbir siyasî kuruluşa böyle bir para göndermediği açıkça ifade edilmiştir; belgeler elimizdedir.

Sayın milletvekilleri, Refah Partisi Genel Başkanı Sayın Erbakan'ın mal varlığı; rahmetli babalarından miras kendi hissesine düşen Fatih'teki bir apartman içinde 2 dairesi, yine rahmetli annelerinden miras olarak intikal eden Sinop'taki tarlaları; Kocaeli Bahçecik'te bir dağ tepesinde, 50 arkadaşıyla sahip olduğu bir tarladaki hisse; aynı şekilde, Çubuk kenarında, profesör arkadaşlarıyla birlikte kooperatif içinde edinilmiş bir diğer arsa; Ayrancı'da 1969 yılında satın aldığı 2 daire, halen ikâmet etmekte olduğu Balgat'taki 1 bahçeli ev ile yazın kullandığı Altınoluk'taki bahçeli ev ve müştemilatı; kendisinin, eşinin ve çocuklarının özel arabaları -tafsilatına girmiyorum- toplam 1 230 500 dolar değerinde dövizi, bunun bir kısmı İsviçre Frangı, bir kısmı Alman Markı, bir kısmı da dolardır.

Peki, 148 kilo altın ne oluyor; bunun mahiyetini biraz sonra sizlere açıkladığım zaman, siz de, bu kürsüden yaptğınız hatayı açıkça fark edeceksiniz, eğer, Mal Varlığını Araştırma Komisyonuna Sayın Erbakan tarafından verilmiş olan beyannameyi iyi incelemiş iseniz. Şimdi bu servet...

Bu arada bir de değerli arkadaşlarımız kürsüye çıktılar, Sayın Erbakan'ın kardeşi Kemalettin Erbakan'ın milyonlarca metrekare arsaya sahip olduğunu söylediler. Tabiî, bu arsaların listesi bundan bir ay kadar önce Hürriyet Gazetesinde yukarıdan aşağı liste halinde neşredildi. Şimdi, ben buradan, size, Kemalettin Erbakan adına -belki bana yetki vermiş değil ama- rahatlıkla, açıkça ifade ediyorum: Sayın Kemalettin Erbakan'ın Fatih'te, Sayın Erbakan gibi, babasından miras kalan daire dışında, bir de Sultanbeyli'de takriben 2 dönüm -toplam 2 dönüm- telle çevrili arazisi dışında, Hürriyet Gazetesinde neşredilen o listedeki gayri menkulleri gerçekse, ben bu gayri menkullerin tamamını 1 milyara isteyene satmaya hazır olduğumuzu ifade ediyorum. (RP sıralarından alkışlar)

Değerli milletvekilleri, tabiî, davalar açılıyor, bu haksızlığa maruz kalan kişiler, elbette, hukuk yoluna başvuruyor ve davalarını açıyorlar. O nedenle, Kemalettin Erbakan'la ilgili soruşturma üzerinde değil, Sayın Necmettin Erbakan'la ilgili soruşturma üzerinde konuşuyorum.

Sayın Erbakan bu serveti nasıl edinmiş:

1 - Miras yoluyla; biraz önce arz ettim, annelerinden ve babalarından intikal eden miras yoluyla.

2 - Elli yıla yakın bir çalışma hayatının alınteri neticesindeki tasarruflardan.

Değerli milletvekilleri, şurada arz ettiğim liste, 19 uncu Dönemde kurulan Malvarlığı Komisyonuna aynen verilmiştir. Bu liste incelendiği zaman, bu listede bahsi geçen gayri menkuller ve bahsi geçen dövizlere ilaveten, ayrıca, 148 kilo altın diye birşey yoktur; lütfen, inceleyin göreceksiniz ki, yoktur. Peki, nereden çıkıyor bu; Sayın Erbakan tasarruflarını açıklarken Sayın Erbakan, 1948 yılından 1969 yılına kadar olan tasarruflarını açıklarken; mesela, 21 yıllık üniversite öğretim üyeliğinde 200 bin lira tasarrufu... Şimdi, bugün 200 bin lira dediğiniz zaman, herkes güler; ama, o tarihte 200 bin lira tasarrufun karşılığı 13,5 kilo altın tutuyor. O nedenle, serveti ifade edebilmek için, yani, gerçek servetini ortaya koyabilmek için yan tarafına, bir yanda rakamsal, ama, öbür yanda tekabül ettiği altın değeri ortaya konulmuştur; yani, iki rakam verilmişti. Sayın Erbakan'ın 1949 yılından 1969 yılına kadar öğretim üyeliğinden; bu arada, 31 ay Almanya'da tank fabrikasındaki mühendisliğinden, Türkiye'de sanayi çalışmaları sırasında Gümüş Motor'daki tasarrufundan ve hisse senetlerinden, Bursa'daki Gürsu Motor Fabrikasındaki tasarruflarından, Türkiye Odalar Birliğindeki Genel Sekreter olarak aldığı maaştan tasarruflarından ve Genel Sekreter tazminatından ve bu 22 yıllık devre içerisinde yaptığı, sahibi olduğu arsa satışlarından, 1969 yılında 2 milyon 230 bin lira para biriktirmiştir. Bu 2 milyon 230 bin lira para, 148 kilo altına tekabül etmektedir. Hesaplarında bir kolaylık olmak üzere, Sayın Erbakan, bu servetini, yani, 2 milyon 230 bin lira olan servetinin tekabül ettiği altını ifade etmiş ve 148 kilo altın olarak belirtmiştir.

Şimdi, o tarihten bu yana her yanda, Sayın Erbakan'ın gayri menkulleri var, Sayın Erbakan'ın dövizleri var ve Sayın Erbakan'ın bir de 148 kilo altını var şeklinde konuşmalar yapılmaktadır ki, eğer, 19 uncu Dönem araştırma komisyonuna ibraz edilen mal varlığı beyannamesi iyi incelendiği zaman bunun aynen anlattığım gibi olduğu görülür.

(Mikrofon otomatik cihaz tarafından kapatıldı )

BAŞKAN - Sayın Kazan, size de eksüre veriyorum ; buyurun.

ŞEVKET KAZAN (Devamla) - Değerli milletvekilleri, Sayın Erbakan kadar mal varlığının hesabını vermek zorunda kalan ve bu hesabı her zaman yüzakıyla veren bir başka siyasî lider yoktur. Sayın Erbakan, bu hesabı, önce, 12 Eylül 1980 askerî darbesinden sonra, 23 arkadaşıyla yargılandığı sıkıyönetim mahkemeleri sırasında vermiştir. O tarihlerde, 5 bakanlık temsilcisinden oluşturulan bir komisyon tarafından, olağanüstü şartlarda, ille bir suç bulunsun gayretleri içerisinde, araba farlarımızın camlarına varıncaya kadar, her

veri

Yasaklı
yazıyı iyi okusunlar

bir memur nasıl 200 bin lira para biriktirebilir yani 13.5 kg. altın:)
pes yani.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Mİlli görüşçü arkadaşlar:

Yukardaki zavallı, aciz kişiyi dikkate alıp emeklerinize yazık etmeyin, boşverin çemkirsin dursun!

Erbakan hocayı sade bir "devlet memuru" sanan birisine ne anlatabilirsiniz ki?

Gülün geçin:)

veri

Yasaklı
kendi beyanı:)
yalancı mı diyorsun kazan a

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Asiltürk teskilati öyle bir zora soktuki, yukari tükürseler biyik asagiya tükürseler sakal.

En iyisi biyik ve sakalini kesmek

veri

Yasaklı
onlar zaten zor durumdaydı
asiltürk olsa olsa hizmet ettiği insanların papağanı olur.

bu tür hayır hizmetlerinde bulunanların mal varlığının olmaması lazım
şaiaya yol açmasınlar diye
artan mal varlığını hiçbir türlü açıklayamazlar.
kimse de inanmaz

agbi

Yasaklı
Bazı düşünceleri olmuyan kişiler benim 2009 ve daha eski olan konuları güncelleştirdimi HORTLATIYOR diye tenkit ediyorlar.

İŞTE FORUM burda

SENELER önce yazdığım iddialar zamanı gelince GÜNDEM e oturuyor.

Şimdi diyecelker agbi NEFSİN KONUŞUYOR Hayır nefsim konuşmuyor konuşan KONULARI CİDDİYE almak

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Oğuzhan Asiltürk’ün katıldığı bir programda Erbakan ailesinin teşkilatın mal varlıklarını zimmetlerine geçirdiğini söyledi.
21/02/2012 Konya Ticaret Odası’nda Saadet Partisi Tarafından Düzenlene ERBAKAN Haftası Etkinliklerine katılan Oğuzhan Asiltürk, “Erbakan’ın teşkilatın taşınmazlarını zimmetine geçirdi” dediği iddia edildi.dedi.
Oğuzhan Asiltürk’ün konuşmasının sonunda soru-cevap kısmına geçildi.
İşte ne olduysa bundan sonra oldu.
Katılımcılardan birisi daha önce Oğuzhan Asiltürk’ün Bursa’da söylediğini iddia ettiği iftiralarla ilgili soru sordu ve ortalık bir anda karıştı. Katılımcılar dövülerek salondan atıldı.
NecmettinErbakan.net’in haberine göre olay şöyle gelişti:
*** Katılımcının Sorusu: 11 Eylül 2011 Pazar Günü SP Bursa İl Teşkilatında Düzenlediği toplantıda "Erbakan Bey, zeki bir kişiydi, borçlarının evlatlarına kalacağını bildiği için davaya ait bütün taşınmazları oğlunun ve damadının üzerine kaydetti." diyorsunuz. Burada ise Erbakan’ın Üstün meziyetlerinden bahsediyorsunuz bu yaptığınız çift yüzlülük değil mi ve sahtekarlık değil mi? Manasında bir soru soruyor.
*** Oğuzhan Asiltürk’ün Cevabı: O söylediğimde gerçek bu söylediğimde gerçek
*** Farklı bir Katılımcı: O söylediğinin neresi gerçek! Cihat malını zimmetine mi geçirdi Hoca?
*** Oğuzhan Asiltürk’ün Cevabı: Hoca değil çocukları zimmetine geçirdi.
(diyerek bir önceki sözünü inkar ediyor. ERBAKAN Ailesi üzerinden de ERBAKAN Hocamızın, cihat paralarını ailesinin üzerine geçirdi iftirasında bulunarak, Ailesine ve Erbakan hocamıza tarihin en büyük iftirasını atmış oluyor)
Not: Soru soran katılımcılar dövülüp salondan dışarı atılıyor.
Programı canlı yayınlayan yerel televizyon da bir anda yayını kesiyor.
İşte Konya TV den CANLI yayınlanan görüntü:

http://www.siradisihaber.com/Siyaset-asilturk,-erbakan’i-hirsizlikla-sucladi-video-166398864.html

Ne hikmetse hep MİLLİ GÖRÜŞ DÜŞMANLARI POLEMİK YAPMAK VE FİTNE ÇIKARMAK İÇİN HEP BÖYLE KONULAR AÇIYORLAR.YAHU DEDİKODU YAPANLAR ÇAÇARON AVRATLARIDIR.SİZ BUNLARDAN MISINIZ YOKSA?MAKSADINIZI BİLİYORUZ.İÇİNİZDE Kİ MİİLİ GÖRÜŞ'E OLAN KİNİNİZ SİZİ BÖYLE DEDİKODULARA İTİYOR.

BRE GAFİLLER!. ÖNCE AKP'NİN ARPALIKLARINI İRDELESEK YER YERİNDEN OYNAR.HERKES BİR ARPALIK YERİ BULMUŞ ORADA SÜMSÜKLENİYOR.AKP AÇIK VE NET BİR ŞEKLDE MENFAATÇILARIN PARTİSİ OLMUŞTUR.ŞİMDİ KALKMIŞSINIZ MÜLLÜ GÖRÜŞÇÜLEİN PARALARINA GÖZ DİKMİŞSİNİZ.KAFİR VE FİTNEBAZ MEDYA VE İNTERMETTE KİYALAN HABERLERE GÖRE GAZA GELİYORSUNUZ.KENDİNİZİ BIKTIRMAYIN YAHU.BU SÖZLERİM SİZE HAKTIR.ADAM GİBİ KONUALER AÇIN HERKES HİZMETTE KUSUR ETMESİN DİYORUM.

SİZE NE MİLLİ GÖRÜŞ'ÜN PARALARINDAN?

AKP VE YANDAŞLARININ YEDİKLERİ HALTLARI SIRALAYALIM MI ŞİMDİ BURAYA?!..

...................................................

'Ben böyle bir demeç vermedim'

HABER EVET.COM... 11.03.2012
Milli Görüş'ün önde gelen isimlerinden Oğuzhan Asiltürk, Hürriyet gazetesinde kendisine atfen yayınlanan “Erbakan'ın çocukları cihat parasını zimmetine geçirdi” başlıklı habere ilişkin internette bir açıklama yaptı.

Hürriyet’in haberinde Asiltürk’ün, “Erbakan Bey zeki bir kişiydi, borçlarının evlatlarına kalacağını bildiği için davaya ait bütün taşınmazları oğlunun ve damadının üzerine kaydetti” dediği öne sürülmüştü.

MEDYAYA BÖYLE BİR DEMEÇ VERMEDİM”

Konuyla ilgili habervaktim.com’a konuşan Asiltürk, basına böyle bir demeç vermediğini söyledi. “Biz demokratik bir partiyiz. Özgürlüğün olduğu bir partiyiz. Hele ki partimizle ilgili konuları en ince detayına kadar istişare ederiz” diyen Oğuzhan Asiltürk, şunları kaydetti: “Bu konu da partimiz içinde, kendi aramızda konuştuğumuz bir mevzudur. Buranın altını özellikle çizmek istiyorum; kendi aramızda konuştuğumuz bir konudur. Böyle konuları aleni konuşmayız, medyanın önünde asla konuşmayız. Nitekim ben Bursa’da basına böyle bir demeç kesinlikle vermedim, vermem de. Gerek görüyorsak konuyu partimiz içinde yine tartışırız, konuşuruz.

Kardeşlerin durum değerlendirmesi yapması, varsa bir sorunları bunu istişare etmeleri son derece normaldir. Bizler kardeşiz. Partimizde iddia edildiği gibi bir karışıklık olmadığı gibi kendi aramızda geçen istişarelerde maksat Milli Görüş’ün muhafaza edilmesi, zarar görmemesi, ayakta kalması, büyümesidir. Bu ve benzeri konuları istişare partimiz içindir, Milli Görüş içindir.

veri

Yasaklı
böyle demeç vermedim in altında bakla saklı:)

ayrıca 13.5 kg. altını hangi devlet memuru biriktirebiliyor onu açıklayabilseler

agbi

Yasaklı
Cihad paraları diye ortada birşeyok halen anlamadınmı Agbi?

Uydurmadır diye açıklama birinci ağızdan yapıldı.

Kaşıyıp durmanın anlamı nedir?

Ama yalnış yapıyor.

Asıl bu konularda bilginiz olmadığı halde kulaktan dolma laflarla bu meseleleri kasten kurcalamanız fitnedir.

Ben söyleyim bu kafayla yatacak yeriniz yok.

Çünkü insanların hak ve hukuklarına hunharca saldırıp duruyorsunuz ve kul hakkı nedir şuurunda değilsiniz.

Rahmetli Erbakanla bu kadar uğraşan sizlerin gafletine acıyorum.

Düşman bellemişsiniz kendinizi siyonizmin en büyük düşmanı olan Erbakanı!

Kişi sevdiğiyle beraberdir. Hadis-i şerif

Ves'selam

Ama yalnış yapıyor

ŞU MESAJINIZDA BİLE ÇELİŞKİLER had safhada.

ÇOK mu iyi biliyorsunda AHKÂM kesiyorsun bir zamanlar Mahmud efendinin ailesi ve çevresini iyi tanıyrum diye AHKÂM kesmiştin sonra TORUNUN O olup olmadığını bilmeden siyasi reklam yaptın.

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Ne hikmetse hep MİLLİ GÖRÜŞ DÜŞMANLARI POLEMİK YAPMAK VE FİTNE ÇIKARMAK İÇİN HEP BÖYLE KONULAR AÇIYORLAR.YAHU DEDİKODU YAPANLAR ÇAÇARON AVRATLARIDIR.SİZ BUNLARDAN MISINIZ YOKSA?MAKSADINIZI BİLİYORUZ.İÇİNİZDE Kİ MİİLİ GÖRÜŞ'E OLAN KİNİNİZ SİZİ BÖYLE DEDİKODULARA İTİYOR.

BRE GAFİLLER!. ÖNCE AKP'NİN ARPALIKLARINI İRDELESEK YER YERİNDEN OYNAR.HERKES BİR ARPALIK YERİ BULMUŞ ORADA SÜMSÜKLENİYOR.AKP AÇIK VE NET BİR ŞEKLDE MENFAATÇILARIN PARTİSİ OLMUŞTUR.ŞİMDİ KALKMIŞSINIZ MÜLLÜ GÖRÜŞÇÜLEİN PARALARINA GÖZ DİKMİŞSİNİZ.KAFİR VE FİTNEBAZ MEDYA VE İNTERMETTE KİYALAN HABERLERE GÖRE GAZA GELİYORSUNUZ.KENDİNİZİ BIKTIRMAYIN YAHU.BU SÖZLERİM SİZE HAKTIR.ADAM GİBİ KONUALER AÇIN HERKES HİZMETTE KUSUR ETMESİN DİYORUM.

SİZE NE MİLLİ GÖRÜŞ'ÜN PARALARINDAN?

AKP VE YANDAŞLARININ YEDİKLERİ HALTLARI SIRALAYALIM MI ŞİMDİ BURAYA?!..

...................................................

'Ben böyle bir demeç vermedim'

HABER EVET.COM... 11.03.2012
Milli Görüş'ün önde gelen isimlerinden Oğuzhan Asiltürk, Hürriyet gazetesinde kendisine atfen yayınlanan “Erbakan'ın çocukları cihat parasını zimmetine geçirdi” başlıklı habere ilişkin internette bir açıklama yaptı.

Hürriyet’in haberinde Asiltürk’ün, “Erbakan Bey zeki bir kişiydi, borçlarının evlatlarına kalacağını bildiği için davaya ait bütün taşınmazları oğlunun ve damadının üzerine kaydetti” dediği öne sürülmüştü.

MEDYAYA BÖYLE BİR DEMEÇ VERMEDİM”

Konuyla ilgili habervaktim.com’a konuşan Asiltürk, basına böyle bir demeç vermediğini söyledi. “Biz demokratik bir partiyiz. Özgürlüğün olduğu bir partiyiz. Hele ki partimizle ilgili konuları en ince detayına kadar istişare ederiz” diyen Oğuzhan Asiltürk, şunları kaydetti: “Bu konu da partimiz içinde, kendi aramızda konuştuğumuz bir mevzudur. Buranın altını özellikle çizmek istiyorum; kendi aramızda konuştuğumuz bir konudur. Böyle konuları aleni konuşmayız, medyanın önünde asla konuşmayız. Nitekim ben Bursa’da basına böyle bir demeç kesinlikle vermedim, vermem de. Gerek görüyorsak konuyu partimiz içinde yine tartışırız, konuşuruz.

Kardeşlerin durum değerlendirmesi yapması, varsa bir sorunları bunu istişare etmeleri son derece normaldir. Bizler kardeşiz. Partimizde iddia edildiği gibi bir karışıklık olmadığı gibi kendi aramızda geçen istişarelerde maksat Milli Görüş’ün muhafaza edilmesi, zarar görmemesi, ayakta kalması, büyümesidir. Bu ve benzeri konuları istişare partimiz içindir, Milli Görüş içindir.

BU GÜNLER DAHA IYI GÜNLERINIZ

Insaallah Allah bize daha cok seyler gösterecek, ozaman cil yagrusu gibi dagilip yok olacaksiniz.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Ya müteşekkür niye araya giriyorsun? adamlar kendi kendilerine yazıp duruyorlardı niye araya girip de çomak sokuyorsun:)

Doğru teşhis bende pişman oldum. Bu fitnecilere laf ederek kendilerini birşey sanmalarını sağlıyoruz.
Muhattap almama tavrımızı güncelliyoruz.