En son ne satın aldınız.

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Antifriz satın aldım.

Daha ortada kar mar yok yada cam silecek sıvısının donduracağı kadar soğuk yok ama olsun.

OA_2821370.jpg

Bilinmedik bir marka yerine bilinen bir marka almak daha iyidir.

Selam ve dua ile...

Bahar

İhvan Forum Üye
Kardeşim en son hepsiburada.com dan telefon almış sony experia z1 . telefon kutusunu açınca telefonun tüm aksesuarları var ama telefonun kendisi yok. Kargoyla Tutanak filan tutmuşlar ama site mesuliyet kabul etmemiş. Tüketici hakları mahkemesine başvuracaklar.

Bende ütü satın almıştım. Philipsin aynı siteden. Umarım bir yamuk yapmazlar banada

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
doğal krem/ler aldım..

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Kargoyla Tutanak filan tutmuşlar ama site mesuliyet kabul etmemiş. Tüketici hakları mahkemesine başvuracaklar.

Yaklaşık 10-12 senedir hepsiburadadan bir şeyler alıyorum ama hiç böyle bir sorun ile karşılaşmadım.

Hepsiburada 2015 de değişik bir sisteme geçti, almak istediğiniz ürünün sayfasında ''Bu ürünü buradan alırsanız şu kadar buradan alırsanız bu kadar.'' diye bir yazı var.

Yani ürünü hepsiburada da satıyor hepsiburadanın aracı olduğu firmalarda satıyor.

Ben bu firmalara güvenemiyorum.

Umarım sorununuz en kısa zamanda çözülür.

Selam ve dua ile...

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Üstat ne çayı bu.

Özelliği nedir ?

Neye faydası var ?

Selam ve dua ile...
Literatürde Pu Erh Tee veya Yunnan Tee olarak geçiyor. Ben, yuvarlak veya topak kek şeklinde preslenmiş olanları tercih ediyorum.

Bu çay, 1. sınıf çaydır. Bir kere içtiğiniz zaman bir daha başka çay içmek sitemiyeceksiniz. 250-350 gr preslenmiş parçalar halinde satılıyor.. Alırken dikkatinizi bir şey çekecektir. Her ilanda üretim yılını yazarlar. hatta üzerinde ki damga pulu, üretim yılının belgesidir. Bu damga çok önemli zira çayın fiyatını belirlen şey üretim yılıdır. Doğal yollarla fermante edilmiş ve preslenip kurutulmuş hakiki çay, yıllandıkça değeri artar. Bugün dünyanın farklı yerlerinde çay müzayedeleri vardır. Buralarda 300 gr'lık, 50 yıl bekletilmiş Pu-Erh çay kekleri fiyat olarak 10 bin dolara kadar satılıyor.. 4-5 yıllık olanları 30-40 dolara bulabilirsiniz. Lakin dikkatli olmak gerek, çok sahteleri var. Çin devleti bu sahtekarlığın önüne geçmek için önlemler aldı. Hatta devlet garantisi altında bulunan fabrikalar var; bunların damga pulu kırmızıdır.

ihvanistanbul

AkhenAton
Literatürde Pu Erh Tee veya Yunnan Tee olarak geçiyor. Ben, yuvarlak veya topak kek şeklinde preslenmiş olanları tercih ediyorum.

Bu çay, 1. sınıf çaydır. Bir kere içtiğiniz zaman bir daha başka çay içmek sitemiyeceksiniz. 250-350 gr preslenmiş parçalar halinde satılıyor.. Alırken dikkatinizi bir şey çekecektir. Her ilanda üretim yılını yazarlar. hatta üzerinde ki damga pulu, üretim yılının belgesidir. Bu damga çok önemli zira çayın fiyatını belirlen şey üretim yılıdır. Doğal yollarla fermante edilmiş ve preslenip kurutulmuş hakiki çay, yıllandıkça değeri artar. Bugün dünyanın farklı yerlerinde çay müzayedeleri vardır. Buralarda 300 gr'lık, 50 yıl bekletilmiş Pu-Erh çay kekleri fiyat olarak 10 bin dolara kadar satılıyor.. 4-5 yıllık olanları 30-40 dolara bulabilirsiniz. Lakin dikkatli olmak gerek, çok sahteleri var. Çin devleti bu sahtekarlığın önüne geçmek için önlemler aldı. Hatta devlet garantisi altında bulunan fabrikalar var; bunların damga pulu kırmızıdır.

Çocuk demiş ne kadar da felsefeyi çayla yapan bir adam :D

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Çocuk demiş ne kadar da felsefeyi çayla yapan bir adam :D
Çay, başlı başına bir konu.. Kafayı dinçleştirmesi ve dikkati arttırma özelliğinden dolayı murakabeyi kolaylaştırıyor.. Bu çayın İpek Yolu üzerinden Buhara ve Semerkant taraflarında ticareti yaptıldığı biliniyor.. Ehl-i Tarikatın çaya derviş çorbası demesi boşuna değil.. :)

deren

semure
kılık kıyafet çoğunluk (pantalon) :)

deren

semure
Teşekkür ederim ama yıllardır değiştirmediğim bir rutinim var. Değiştirmeyi de düşünmüyorum. :)

zaten o şampuan değil.bakım yağı saçınıza sürüp 2-3 saat beklettikten sonra şampuanla yıkıyorsun. saç tellerinin direncini artırmada destek sağlıyor.yağ dengesini koruyarak saç dökülmelerini gidermede yardımcı oluyor.saçlarınıza doğal canlılık ve parlaklık sağlayarak kırılmalarını engelliyor hacimsel artış sağlıyor. zayıf. ince telli, yıpranmış ve işlem görmüş saçlarınızı koruyan doğal bir ürün.Reklmcı mı olsam acaba :)

ben uzun yıllardır kullanıyorum. kullandıktan sonra fark ettim.belli bir zaman kullandıktan sonra saçlarınıza istediğiniz şekli verebiliyorsunuz.

ihvanistanbul

AkhenAton
Karar versem alabileceğim ama kararsızlıktan alamıyorum.
@Ebu Computer abi vaktinizi çalarak bir soru sorayım istiyorum.

Sizce Lg G3 Dual ( 3 gb ramli model ) mi tercih edilmeli? Yoksa Lenovo z2 Pro mu?

İkisi de çift hatlı.

Ebu Computer

Kıdemli Üye
zaten o şampuan değil.bakım yağı saçınıza sürüp 2-3 saat beklettikten sonra şampuanla yıkıyorsun. saç tellerinin direncini artırmada destek sağlıyor.yağ dengesini koruyarak saç dökülmelerini gidermede yardımcı oluyor.saçlarınıza doğal canlılık ve parlaklık sağlayarak kırılmalarını engelliyor hacimsel artış sağlıyor. zayıf. ince telli, yıpranmış ve işlem görmüş saçlarınızı koruyan doğal bir ürün.

Bu hanımların derdi tasası bitmez...

post-31458-Jim-Carrey-disgust-puke-gif-Du-5Lr8.gif

Meryem

Komplike
zaten o şampuan değil.bakım yağı saçınıza sürüp 2-3 saat beklettikten sonra şampuanla yıkıyorsun. saç tellerinin direncini artırmada destek sağlıyor.yağ dengesini koruyarak saç dökülmelerini gidermede yardımcı oluyor.saçlarınıza doğal canlılık ve parlaklık sağlayarak kırılmalarını engelliyor hacimsel artış sağlıyor. zayıf. ince telli, yıpranmış ve işlem görmüş saçlarınızı koruyan doğal bir ürün.Reklmcı mı olsam acaba :)

ben uzun yıllardır kullanıyorum. benim kendi buluşum.belli bir zaman kullandıktan sonra saçlarınıza istediğiniz şekli verebiliyorsunuz.
Rutinimde; saç bakım yağı, saç serumu, kompleksi vs. her şeyden var. :) Epey ilgiliyim aslında cilt ve saç bakımı konusunda, hatta blogum da var. :) Teşekkür ederim tekrar. :)