Efendimizin Sünneti olan Pazartesi-Perşembe Orucu

can feda

Profesör
Yarın perşembe...sağlıkla ilgili bir problemimiz yoksa...ihmal etmeyelim...

spesifik

آزادی قید و بند
Biiznillah bunu ifa ediyorum gayretle iki haftadır... Açıkcası yazıp enaniyet olur diye çekiniyordum.. NAFİLELER kulu Rabbine yaklaştırır,arındırır.. Rabbim kabul buyursun inş.. Hatırlattığınız için teşekkür ederim..

can feda

Profesör
Biiznillah bunu ifa ediyorum gayretle iki haftadır... Açıkcası yazıp enaniyet olur diye çekiniyordum.. NAFİLELER kulu Rabbine yaklaştırır,arındırır.. Rabbim kabul buyursun inş.. Hatırlattığınız için teşekkür ederim..

Allah kabul etsin inşAllah...nefsimiz oruç ile kırılır...rabbe daha çok yaklaşırız inşAllah...

can feda

Profesör
yine yeniden...hatırlatmakta fayda var...hala vakit var nede olsa...

nefahtü

Kıdemli Üye
sayın @can feda bu başlığı yeni gördüm ve forumda gördüğüm en yapıcı konulardan bir inşeallah. Böyle bir konu açıldığı için mi oruç tutacağız tabi ki değil ancak Hatırlatmadan ziyade telkin ve tekrar her zaman iyi gelir biz kullara. teşekkürler selamlar

can feda

Profesör
sayın @can feda bu başlığı yeni gördüm ve forumda gördüğüm en yapıcı konulardan bir inşeallah. Böyle bir konu açıldığı için mi oruç tutacağız tabi ki değil ancak Hatırlatmadan ziyade telkin ve tekrar her zaman iyi gelir biz kullara. teşekkürler selamlar

Teşekkür ederim...günlük hayatın meşgalesi...debdebesi vs bizleri alıkoyabiliyor...inşAllah bu başlık ile zamanı geldiğinde hatırlatma yapmak istiyorum...selam ve dua ile...

can feda

Profesör
Vakit geldi dostlar...haydi oruç ile nefsi yenmeye...nefse hükmetmeye...rızayı ilahiye koşmaya...

can feda

Profesör
Mübarekler...zaman oruç vakti...haydi hep birlikte inşAllah...