EDEN Ak parti ve Gülen Cemeati bitirilmek isteniyo.BİTİRMEK İSTEYENLER KİMLER ?

korakademik

Ordinaryus
ne diyorsun arkadaşım söylediklerine dikkat et...her mesajındada gülmene gerek yok.
Ben akparti iktidarının tez zamanda bu ülkeden gitmesini istiyorum,fetullah gülenede tavsiyem,evinin bahçesinde kurulup ya afuv zikrini çekmesidir.belki affedilenlerden olur.
Oluşumları eleştirmek en doğal demokratik hakkım taki hakaret olmadıktan sonra...
Bu iki oluşumu eleştirdim diye,ne müminlerin haricinde olurum nede şeytan uşağı.

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
neye dikkat edicem. bi anlasatsan.
:swoon::swoon::swoon:
ak partiden bana ne sonuçta dini bir örgüt değil... ülkemizin yasaları uyarınca kurulan herhangi oluşumdan farkı bizce yok... kul hakkını ilgilendirmediği sürece ne dersen de...

amma sen Allah'ın lütfü ile İslam adına neler yapabiliriz diye sıkıntı çeken bir insan hakkında eleştiri mümkün müdür? hangi ayet hangi hadis le mümkün mü?
artı
bu söylemin bana şunu hatırlatıyor izlemediğim satın almadığım televizyon ve gazeteyi eleştirmeye benziyor.
he be kardeşim
para benim param, göz benim gözüm.
bırak eleştiriceksem ben eleştireyim ki yeri geldiğinde şöyle yapmak daha iyi olabilir diyoruz zaten.
tarikat larla, cemaatimizi birbirine karıştırma cemaat içinde onca farklı insan grupları mevcut ki. emir komuta ile yönetilmesi mümkün değil.

sen kendine bir kurtuluş yolu bul ve o yol üzere güzel gör güzel konuş
bırak biz kendimizi Allah'ın lütfu ile zaten bir yola koymuşuz.

ayrıca kurduğum 3 cümlelik kelime grubunu kendine göre yorumlama.

mü'minler hariç; insanlık adına çırpınan hiçbir olumuşama hiçbir mü'min bırakın çelme takmayı, akıllırının en uzak kıvrımlarında bile böyle birşey düşünülmez ki bizim elemanlar sağolsunlar bir bölgeye gittiklerinde bizim gibi bir oluşum varsa yeni bir kapı açmak yerine açık olan kapıdan içeri girip birlik halinde o bölgeyi ihya etmeye çalışırlar.
gidilen bölgelere dikkat edin. benzer oluşumların olmadığı bölgeler.

herkes; mü'min olabilir ama velakin araya sokulan onca fitneye kanıp olumsuz düşüncelere sahip kişiler... ki zamanla onlara ulaşıp sorunu çözüyoruz. çoğu sonradan özür dilemiştir. basınca yüzlerce örneğini okumuşsunuzdur.

şeytanın uşşakları; kafir, fasık ve nasıl adlandırılırsa onlarca binlerce isimlerle anılabilirler. ama sonuçta iflah olmaları mümkün değil Allah onlara doğru yola iletmedikçe kapsama alanımız içinde değiller...
onları Allah'a havale edildi...
ki çeşitli belalara düçar olmuşlardır...

eh bu açıklamalardan sonra sen kendine yakışanı daha iyi saptarsın umarım.
:gl:gl:gl

agbi

Yasaklı
Mutlak herkes bir kuldur.

Tersini söylemek Allah muhafaza.

Yalnız Kullar da SOSYAL toplumda yerini bileli HADDİNİ AŞMAMALIDIR.

Ayrıca siyasi tarafgirliğin BENLİĞİNİ katlamış ÇİFTE STANDART yapıyorsun eleştirdinmi Kul görüyorsun ama eleştirilince neden Kul görmüyorsun.

Tekrarediyorum HADDİNİ BİL sen kimsinki hangi akıl la hangi sosyal toplumda başarılarınla F.Gülen e tavsiyede bulunabiliyorsun

Bi tavsiyem daha var.Sn fetullah gülen siyasi söylemlerden vazgeçmelidir.Açıkca taraf tutmamalıdır.Cemaat politize olmaktan çıkıp yeniden asli yoluna girmelidir.

ÇİFTE STANDART çı Bakış

Siyasi taraf temelli milli Görüş çü Bakış

Ulusalcı çizgiye kayan Bakış

Şöyle bir dön bakalım arakana Bu forum da hamgi konuları açmışsın hangi mesajları yazmışsın.

Bak bakalım halk deyimi ile tükürdüğünü yalalayan forum dili ile Yazdığı mesajlarla fikirlerini düşüncelerini çürüten Bakış.

Şimdi diyeceksin agbi bana hakaret ediyor hayır Halk deyimlerini getirdim ki ben senin kadar bilende değilim akıllı da değilim baksana
Onmilyonlarca kişinin inandığı dünya da bile etkili olan F.Gülen e NASİHAT ETME hakkını kendinde buluyor ve altındada HAKARET EDİYORSUN

Önce kendini bir ÖZELEŞTİRİ MASASINA YATIR ben kime hizmet ediyorum diye kendine sor.

Hala benimle ERBAKAN ın geçmiş siyasi yaşamı üzerine İSTİŞARE edecek bilgiye sahip değilsin.Kalkmış F.Gülen e Nasihat ta bulunma cüretini gösteriyorsun.

ÇİFTE Standart çı Bakış

F.Gülen ALLAH kulu tenkit edebilirim diyorsun da Erbakan ALLAH kulu değilmi haşa TENKİT edilemez diyorsun.

Çifte Standartçı Bakış

bakış

Kıdemli Üye
F.Gülen ALLAH kulu tenkit edebilirim diyorsun da Erbakan ALLAH kulu değilmi haşa TENKİT edilemez diyorsun.
erbakanın daha az hatası var.elbette tenkit edilebilir.zaten bu forumda en çok tenkit edilen siyasetçi erbakan değilmi?Erbakanı tenkit etmeyi en çok sen yapıyorsun agbi.kendinle gurur duymalısın.

bakış

Kıdemli Üye
Sn korakademik.Belliki suçluluk psikolojisi içerisindesin.
Bak agbi ne sorusu sormuş
Ak Parti yi ve F.Gülen & Cemeatini bitirmek isteyen kimler ?
sen nasıl cevaplamışsın?
Mü'minler hariç
herkes
şeytan ve uşşakları
biggrin%5B3%5D.gif
benim şikayet ettiğim nokta burası.Fazla söz yazıp gerçekleri saptırıyorsun.belki bilerek belki bilmeyerek...

agbi

Yasaklı

sen nasıl cevaplamışsın?

benim şikayet ettiğim nokta burası.Fazla söz yazıp gerçekleri saptırıyorsun.belki bilerek belki bilmeyerek...

Aslında doğru yazmış

Fakat sizin anlama çapınız bunu anlamaya yetmemiş.

O kişilerin kimliklerinde Müslüman yazar sorduğunuzdada derle Bizler Müslümanınız hatta Dedem Annem Babaannem Hacı dır diye.

Korakademik onları belirtmiş Ne demiş

MÜMİNLER HARİÇ

Önder SAV ada sorsanız Müslümanım der kimliğindede yaza fakat Peygamberimize hakaret eden Kabe mizi küçül görür.

ALLAHIM BAKIŞ ın anlama sınırlarını genişlet.

bakış

Kıdemli Üye
korakademik saz çalıyor,agbide brek dansı yapıyor.
hiç sazla brek dansı yapılırmı?Yapıyorlar işte.

agbi

Yasaklı
korakademik saz çalıyor,agbide brek dansı yapıyor.
hiç sazla brek dansı yapılırmı?Yapıyorlar işte.

Aklın yetmediği yerlerde söylenenlerin parelilinde mesaj yazmışsın.

MİLLİ GÖRÜŞ çümüş önce M harfinin anlamını öğren

korakademik

Ordinaryus

sen nasıl cevaplamışsın?

:D:D:D
ben cevabımın arkasındayım.
sen kendini sorgula.
cevap bile veremiyorsun
bari susmasını öğren.

agbi

Yasaklı
Aslında doğru yazmış

Fakat sizin anlama çapınız bunu anlamaya yetmemiş.

O kişilerin kimliklerinde Müslüman yazar sorduğunuzdada derle Bizler Müslümanınız hatta Dedem Annem Babaannem Hacı dır diye.

Korakademik onları belirtmiş Ne demiş

MÜMİNLER HARİÇ

Önder SAV ada sorsanız Müslümanım der kimliğindede yaza fakat Peygamberimize hakaret eden Kabe mizi küçül görür.

ALLAHIM BAKIŞ ın anlama sınırlarını genişlet.

Tekrar takrar BAKIŞ ın düşünce çapı için dua edelim.