Dur Gitme Bariş Abi

netpaylass

Üye
ya ben tartışmanız için atmamıştım ama nyse özür dilerim sadece içimdeki sevgiyi ağlayarak dışa vurdum ve ben herkez için insan olan içinağalrım bu dünyda ölümlü dünya neyın ne zamn olcağı belli değil neyse ben özür dilerim

şehidan

Asistan
iş işten gecmedi mesnevi ben sadece filistin adlı şiirimle cevap vermek stedim o bana yorum yapan arakadaşa

Eğer bana cevap vermek için bu şiiri(ni) yayımladıysan boş yere zahmet etmişsin be kardeş...

Neyse ya bu konu da bu mesaj son olsun...

Eğer birilerinin kalbini kırdıysam özür dilerim...

SELMAETLE

netpaylass

Üye
Eğer bana cevap vermek için bu şiiri(ni) yayımladıysan boş yere zahmet etmişsin be kardeş...

Neyse ya bu konu da bu mesaj son olsun...

Eğer birilerinin kalbini kırdıysam özür dilerim...

SELMAETLE
Neyse Kardeşim benimde sana yazcak son sözüm ben Her insan için Ağlarım Kim olursa olsun Yeterki İnsan olsun Barış Akaarsunun içini bilmem Ama Kendisini Sıcak Kanlı biri olduğunu ve Yani demek istediğim Barış Akarsunun Nasıl biri olduğunu herkez aynı şekilde biliyoruz. Ama bize Gösterdiği gibi değilse Onu Bilemeyiz. Neyse Kardeşim Sen demişsin filistin adlı hiç şiir yazdınızmı dyon ... Ve ben yazdımdiyorum sana Ve ekledim İstersen oku Yani neyse konu kapanmıştır daha doğrusu sana olan son sözüm Ben Bu vatan İçin Her şeyi yapan ve İnsan olan Herkez için ağlarım Selematle ...