dua oyunu

ALLAH ım aşağıdaki üyenin hem bu dünyadaki hem öbür dünyadaki sıkıntılarını yok et.refaha kavuştur

amin

Amine1

Doçent
Amin kardeşim İnşallah
RABBİM Kardeşimizin her işinin sonunu güzel eyle, dünya sıkıntılarından ve ahiret azabından koru! sabreden ve şükredenlerden eyle! işinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan ve doğru konuşanlardan eyle! Kaza ve kaderine rıza gösterenlerden eyle! ölünceye kadar ibadet etmeyi, ömrünün hayırlı amellerle sona ermesini nasip et ve Cennetini ihsan eyle!AMİN.

ibrahimi

Has Uşak
Ümmeti Muhammedin dualarını kabul etsin :)
sana dünya ve ahiret hayatında başarılar ihsan etsin :)

Amine1

Doçent
Rabbim kabul etsin inş..

Allah'ım Kardeşimize Öyle Bir Yaşam nasib eyle ki senin yolun dışında ki bir yolda daha niyet ettiğinde dahi hemen pişman olsun ve tövbe etsin...Allah'ım kardeşime öyle bir yaşam nasin eyle ki onu gören kardeşlerimiz O nu kıskanmasınlar onu örnek alsınlar...Allah'ım öyle bir ömür nasib eyle ki Resullah'ın (asm) Talebeleri gibi...Yani sahabe-i Kiram daki o güzel zaatlar gibi ince düşünen sağlam adımlar atan dine o niyetle sarılanlar gibi...Allah'ım Kardeşimize Öyle bir ölüm nasib eyleki...Son nefesinde dahi Allah birdir Muhammed Mustafa onun Resuludur Nidaları hıc eksılmesın dılınden...(amin)

hamide

Profesör
Allah bu dünyanı ve ahiretini iyiliklerle doldursun başkalarına yaptığın duayı ALLAH sana iki katını versin

kul emir

Profesör
aminnnnnnnnnnnnnnn
rabbim alltaki kardeşimin kabir azabını hafiflet onun kabrini cennet bahçelerinden bir bahçe yap inşallah

AMİNNN!!!inş çok güzel bi dua yaf.Rabbim alttaki kardeşimin Sana yaptığı bütün hayırlı duaları kabul et...

S

SaLtan

Guest
tuttuğun altın olsun gönlün neşeyle dolsun, kader hep gülsün sana..bahtın açık olsun

_hazan_

Üye
hepinizin duasına aminnn diyorum
Rabbim sana öyle güzellikler versinki ahirete bişey kalmadı sanasın ama dünyada verdikleri ahirette vereceklerinin zerresi bile olmasın kardeşim...arkadaşlar ben acizane bişey söylemek istiyorum alttakine dua etsek olmazmı???? üstteki bize dua etmediği için okunmayacağını düşünüyorum..fikirlerinize sunuyorum sadece benim düşüncem....

_sibel_

Üye
amin

allah hakkında hayırlısını versin hayırlısı degilse hayırlısını kılsın inşallah!!!

ibrahimi

Has Uşak
Allahım Ona dünyada ve ahirette iyilik ver onu cehennem ateşinden koru...:)

gokce_kız

Doçent
amin.. Rabbim dua eden tüm güzel insanların duasını kabul etsin!!!

malik ejder

Profesör
Allahım yukarıdaki ismi hernekadar cadı olsada kendisi bir melek kadar iyi olan kulunu bütün kötülüklerden ve kötülerden koru ya Rabbim.Günahlarını affet ve onu senin yolundan ayırma Allahım.Amin.

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
Allah ım yukarıda ki kardeşimize Allah a kul peygamber efendimize de hakkıyla ümmet olmayı nasip eyle ve iki cihan serveri peygamber sav sancagı altında toplanmasını nasip eyle....amin inşAllah...

EL-ALA

Asistan
O yüce rabbim sana hacca gitmeyi nasip etsin...