Dua da yazani söylermisiniz..

ömerusta

Kıdemli Üye
işte her arapca yazanı alıp duvara asan annemiz ninemiz veya dedelerimiz gibi olmamak için okuyacağız anlıyacağız ne dediğine bakacağız överken altında ne yatıyor irdeliyeceğiz peygambner efendimizde bizim gibi bir insandı sağına vede solunada dönerek bakardı baykuş gibi değildi insandı onu gören ürpermezdi onu gören ondaki şefkat vede merhameti yumuşak bakışını hissederdi kanı ısınırdı öyle böyle heybetli falanda değildi
normal ölçülerde biri idi ALLAH c.c. hın rahmeti onun vede ümmetinin üzerine olsun amin

nefahtü

Kıdemli Üye
işte her arapca yazanı alıp duvara asan annemiz ninemiz veya dedelerimiz gibi olmamak için okuyacağız anlıyacağız ne dediğine bakacağız överken altında ne yatıyor irdeliyeceğiz peygambner efendimizde bizim gibi bir insandı sağına vede solunada dönerek bakardı baykuş gibi değildi insandı onu gören ürpermezdi onu gören ondaki şefkat vede merhameti yumuşak bakışını hissederdi kanı ısınırdı öyle böyle heybetli falanda değildi
normal ölçülerde biri idi ALLAH c.c. hın rahmeti onun vede ümmetinin üzerine olsun amin

Öncelikle duanıza amin diyelim..

Gelelim yazınıza bir kere biz okusakda ne olduğu anlayamadık sağolsun Büşra ne olduğunu söyledi.

Hep bir terslenme hep bir kızgınlık bir defa da sakin ceavp yazın kıza kıza olmuyor..usta siz bir melisa çayı için.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Melisa çayı, rezene çayı, ada çayı. Sabah öğlen akşam. İnşallah etkili olur. :gl

hirahos

Kıdemli Üye
Ustanızın kalbinde ve dilinde Meşayıha karşı ölçü yok. Haddini çok çok aşıyor. Onla da kalmıyor Müslümanlara da ileri geri ediyor. Kabağın da bir sahibi var. Onu bu cüretkarlığı çarpmış durumda ama farkına varamıyor. Fark edememek, o da Allah'ın bir mekridir. Fark etse tevbe edecek zaten. Allah kurtarsın, cümlemizi... Biz nefsimiz dahil herkesin salahına duacıyız.

nefahtü

Kıdemli Üye
Bir zahmet bilenler yardımcı olurlar mı? Bunlar da, özellikle madde'li olanlarda neler yazıyor? Nenemin Kur'an-ı Kerim'inin içinden çıktı.. Şimdiden teşekkür ederim.

pgqZ6n.jpg

spesifik

آزادی قید و بند
en alt en sağda ki dua .. rahman , gafur ,settar ve rezzak ismine binaen edilen dua
maddeli olanların başında yanılmıyorsam sure isimleri var ilki bakara süresi..

net okuyamıyorum bacım ...

spesifik

آزادی قید و بند
ilk baştaki kağıdın alt kısmı da besmeleden sonra.. 'Hasbiyallahu lailaheillahu aleyhi tevekkeltü ve huve rabbul arşil aziym ' latince

anlamı : Allah bana kafidir. Ondan başka ilah yoktur. Ben o na tevekkül ettim O yüce arşın sahibidir..

ömerusta

Kıdemli Üye
Öncelikle duanıza amin diyelim..

Gelelim yazınıza bir kere biz okusakda ne olduğu anlayamadık sağolsun Büşra ne olduğunu söyledi.

Hep bir terslenme hep bir kızgınlık bir defa da sakin ceavp yazın kıza kıza olmuyor..usta siz bir melisa çayı için.

ıhlamur içtim iyi geldi sağ ol nefahtü

ömerusta

Kıdemli Üye
Cumanız mübarek olsun

cumama zaten mubarek cumanın rahmeti bereketi üzerinize olsun

deyin bu dua dır
ben böyle deyince kızıyorsunuz ama doğrusu bu kardeşim sizin dediğiniz yanlış bizde böyle diyorduk yani hiç bir şey demiyorduk cumanın mubarek olduğunu tekrar ediyorduk

sonradan öğrendikki cumanın rahmeti bereketi üzerinize olsun dersek dua ediyoruz selametle kalın cumanın rahmeti bereketi üzerinize olsun cumadan nasibiniz olsun

nefahtü

Kıdemli Üye
cumama zaten mubarek cumanın rahmeti bereketi üzerinize olsun

deyin bu dua dır
ben böyle deyince kızıyorsunuz ama doğrusu bu kardeşim sizin dediğiniz yanlış bizde böyle diyorduk yani hiç bir şey demiyorduk cumanın mubarek olduğunu tekrar ediyorduk

sonradan öğrendikki cumanın rahmeti bereketi üzerinize olsun dersek dua ediyoruz selametle kalın cumanın rahmeti bereketi üzerinize olsun cumadan nasibiniz olsun
Kızmam ki güzel güzel anlatırsanız .
O zaman biz de öyle söyleyelim.
Cumanın rahmeti bereketi üzerinize olsun inşeallah.

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Günleriniz bereketli olsun İslam ve Şeriat adına...