Doğum Günü Kutlamaları..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enes

İhvan Forum Üye
emmargah doğum günün kutlu olsun kardeşim...

med-cezir

Profesör
emmargah doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yılları ailen ve sevdiklerinle beraber geçirmen dileğiyle

özzey

♥özlemzeynep♥
doğum günün kutlu olsun emmergah

HuBeyB

Asistan
emmergah kardesim doğum günün kutlu

İmandanihsana

Doçent
emmergah dogum gunun kutlu olsun 1 sene daha gıttı ıyımı :) sakın ole happy mappy dıye kutlama haa 1 sene daha gıttım muhasebe yapalım sukur fln edelım ıns.ole pasta kesmeler fln yokkk onların adetlerını yapmıcazz bızzz demııı
ALLAH Hayırlı uzun omur versın

emmargah

Profesör
ay yaaa Allah razı olsun kaç yıllık arkadaşlarım hatırlamadılar.

iyiki varsınız teşekkür ederim..

bu arada fırat_antigs kutlama olayı yok tabi ama pasta olayına bişey diyemem:shiny[1]: şimdi şurda bi çikolatalı pasta olsa yenmeziydi yani mmm vala nefis olurdu :)

B

benja

Guest
emmargah' Alıntı:
ay yaaa Allah razı olsun kaç yıllık arkadaşlarım hatırlamadılar.

iyiki varsınız teşekkür ederim..

bu arada fırat_antigs kutlama olayı yok tabi ama pasta olayına bişey diyemem:shiny[1]: şimdi şurda bi çikolatalı pasta olsa yenmeziydi yani mmm vala nefis olurdu :)

dogum gunun kutlu olsun kardesim.. mutlu yillar ;)

dogumgunu002dk7.jpg

melde

helina_roje
hayırlı ömürler versin Rabbim emmergah kardeşimize

SiNeM

Piss'a!
iiyyiiikiiiii doğğdduunnnn fesacımmm:))))

niceee senelereeeeee canımsss

iyi ki doğğğdunnnn,iyi ki varsınnnnnn

.

SiNeM

Piss'a!
iiyyikiiii dogddunnn sidarrrrrrrr:))

niiice senelereee emrahhh..

.

Enes

İhvan Forum Üye
Takvimler 10 ağustosu gösteriyor...

Şimdi bu başlığı nasıl yazacağım şimdi Sidar a neler yazacağım bilemiyorum... Sadece sidar mı ? hayır bir de feyza:) var...

Uzun bir yazı olsun istiyorum sizleri nasıl tanıdım Sidar ın deyimiyle "bizim tayfa" bırakıyorum adminliğin ağırlığını çünkü biz aynı mahallenin çocuklarıyız gerçek kardeşiz birbirimize kızsak ta darılsakta bağırsakta çağırsakta yine ayrılmayız... Fkirlerimiz ayrı olabilir ama bizi birbirimize bağlayan sevgilerimizdir...

Baştan beri ne yazıyor bu admin ne saömalıyor diye içinizden geçmiyor değil değilmi? :) olsun varın siz beni "kafasına saksı düşen admin" olarak anın

evet dostlar bugün (yani bu yeni günün ilk dakikalarında yazmak daha bir zevkli) Değerli kanka delidolu adam emrahdemir yani sidar ın 20. yaş günü...

Ve diğer forumda bana çekici gelen bir avatarın sahibi var Japon tatlı bir bebek avatarı kullanan ve yeşil hareketli harflerle ismini yazan değerli süper moderatörümüz feyza'nın doğum günü... (hatırlıyormusun o çocuğa başörtüsü takmıştım :) )

şimdi sizler için ben ne yazarım aslında birer hediye vermek isterdim gördükçe bu aciz kardeşinizi anacağınız hediyelr (emrah ne diyeceğini biliyorum ama hiç heveslenme geçti artık) ama çeşitli nedenlerden olmadı...

Sidar sen varya sen kocaman bir çılgınsın... sen farklı bir insansın daha ilk günde kanımın kaynadığı bir çok kişinin sevgisini kazandığın gibi bir çok kişinin de karşı cephesini alan bir insansın... Sevdiğin bir insanla kavgalı olan sevmediğin bir insanı çok seven kişilerle rahatlıkla aynı evde kalabiliyorsun... Sen farklısın kardeşim yok sen doğarken baban : "bu çocuk başımıza çok iş açıcak dememiştir" senin gibi kıpır kıpır farklı ve aynı zamanda "karizmatik" bir çocuğu olduğu için Allah a şükretmiştir...

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN GÜLÜMMM ay gülüm nerden çıktı şarkıya daldım galiba DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN EN BABA KANKA... BİLDİĞİN DOĞRULARA GERÇEKTEN İNANIYOSAN ONLAR İÇİN DAİMA SAVAŞ bu da abi tavsiyesi...

.

bu çiçekler sana seni Allah rızası için seviyorum kardeşim...

Ve sıra geldi bizim mega süper moderatör feyza: ) ya ... Ya sen abla tam 7 aydır bu delinin kahrını çekiyorsun... bazen kırıcı ve sulu espriler yapsa bile katlanıyorsun... Sen farklısın Allah seni daima mutlu etsin... (hani dün sürprizim var demiştim ya işte sürpriz bu:) )

Esprili esprili olduğun kadar da ağır bir duruşun var bence... çok rahat sıcakkanlı moda geçiyorsun... en azından "bizim tayfa" dansın... seni daha fazla anlatamıyorum çünkü kelimelere bile sığmıyorsun...

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN GÖNÜLLERİN SÜPER MODERATÖRÜ gönüllerin dediğime bakma sen normalde de süper moderatörsün (hatırlatayım dedim kovmiriiiiim ) :)

. bunlar da sana :)

O kadar nefse iyi gelen ortamlar varken böylesi Allah aşıklarının olduğu bir sitede olmak bana büyük gurur veriyor... Bizim tayfa bilir sevdimmi sevgimi hiç gizlemem tak söylerim... daha önce de çok söyledim şimdi de söylüyorum

HEPİNİZİ ALLAH RIZASI İÇİN ÇOK SEVİYORUM

gecenin bu saatinde mendilleriniz elinizde okuyun bunu... :) yok yok mutlu bir başlık... iki kardeşimin doğum gününü tekrar kutluyorum...

happy bilmem ne tuu yuuuu :)

Allah kendi çizgisi ekseninden ayırmasın ve bu eksende son sözü kelime i tevhid olan uzun bir ömür bahşetsin...

selametle

B

benja

Guest
dogum gunun kutlu olsun feyza.. buldugumuz her yerden kutluyoruz =) mutlu yillar diliyorum.. hep yanimizda kal ;)

EGELI EFE

Doçent
Rabbim hayırlı, mutlu ve her zaman sevdiklerinle birlikte olacağın bir hayat geçirmeni nasip etsin inş..Doğun günün kutlu olsun..

B

benja

Guest
dogum gunun kutlu olsun kardesim, mutlu yillar.. en kisa zamanda gorusmek dilegiyle =)

S

Sidar

Guest
Benim biricik abLam ! benim kısa boyLu güseL abLam :O doğumgünüdaşım :p

Doğum gününü kutLuyor , MevLa'dan mutLu , huzurLu , sağLıkLı bir ömür geçirmeni niyaz ediyorum ..

İyiki varsın .. Seni ALLAH için sewiyorum ...

SeLametLe :friends:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...