Dindarlik taslayanlarin garip durumu | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Dindarlik taslayanlarin garip durumu

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
İhvan Üyesi
Katılım
19 Eki 2010
Mesajlar
0
Puanları
0
DEHŞET ÖTESİ BİR DURUMDAYIZ!..


80 yildir ülkeyi hortumlayan, milli ve manevi değerlerimizle ugraşan derin devlete ilk defa hesap sorabilmiş, derin çeteleri ve örgütleri deşifre edip bunlara karşı en ön safta mücadele etmiş, Türkiyenin önünü acmış uzman kadrolar, polisler, savcılar, hakimler vs paralel palavrasıyla herkesin gözü önünde kumpas kurulup hukuksuzca hedef alınırken, masum insanlara zinadanda büyük günah olan tonlarca iftiralar atılırken, müslüman bir cemaate terörist mumalelesi yapılırken, hak hukuk çiğnenirken, mülkün temeli olan adalet yerlerde sürünürken, tüm bunlar ve daha nice kötülükler varken
alnını secdeden kaldırmayan, üç ayları tutan, sürekli hac, umre hesapları yapan, bu kötülükleri hatırlatınca hiç ama hiç umursamayan, hatta zalimden yana tavır alan, haktan,hukuktan,adaletten bahsedince öküz gibi bakan, kendisine bunu hatırlattım diye yüzünü ekşitip son derece rahatsız olan insanlar var ve bu zihniyet sözde "dindar", sözde "vatansever" yesinler sizin dindarlığınızı / vatanseverliğinizi...ALLAH Resulünün dediği gibi, sayılarınız okadar çoğalacakki buna nisbeten ağırlığınız saman çöpü kadar ağır olmayacak.


İşte gerçek bu, başka ne beklenebilir haktan, hukuktan, adaletten bahsedince öküzün tirene baktığı gibi bakanlardan, "partim/liderim/seyhim zarar görmesin" diye dilsiz şeytanlık yapanlardan.
Ulan vatanseverlik taslarsın, vatana ihanet edenleri desteklersin, zina edenlere kızarsın, zinadanda büyük suç olan iftiraya dört elle sarılırsın, iftiracilari desteklersin...


Allah vatanımızı ve milletimizi böyle "vatanseverlerin" ve böyle "dindarların" şerrinden korusun amiiin !!!
 

fakiri

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
14 Ocak 2007
Mesajlar
15,969
Puanları
83
He ya, dindarlık taslamak için en önce başkalarının ne konuştuğunu gizlice dinleyip iyice öğrenmen lazım! Ondan sonra, himmet geceleri adı altında hizmet verdiğini anlatıp, milleti makasa ve kumpasa getirip madden yolmanın bi güzel hesabını ve uygulamasını yapman lazım! Ardından, gayr-ı müslimlere şefkat ve himmet kanadını gerip, onlarla kuzu sarması olman ve diyalog yapman lazım!
Sahi, siz dindar olmayı o kadar kolay bir şey mi zannediyordunuz?
 
Üst