dikkat edelim

filiz eser

Üye
tesettürlü arkadaşlar ben açığım keşke kapanabilsem sizler gibi ama lütfen başörtüleri deve hörgücüne çevirmeyelim.çok dar badiler çok dar etekler cart renkler kullanmaya başladı gençler. çok çirkin görünüyosunuz.önemli olan vücut hatlarının belli olmaması değilmi erkeklerin dikkatini çekmemek değilmi.üstelik islam düşmanlarına bak bak güya kapalısınız dedirtmeyelim.çarşaf giyen kardeşleri tebrik ediyorum ben size kapalı derim:clap2:sakın baskılara boyun eğmeyin.aleyküm selam.

latahzen

Üye
ALLAH razı olsun kardeşim,ben de bu tip hemcinslerimden rahatsız oluyorum hele bide makyaj yapmıyorlar mı işte o zaman o başlarındaki örtünün hiç bi anlamı kalmıyor sanki,çünkü bazı açık dediğimiz kardeşlerimizden daha fazla dikkat çekiyor...
Ne diyelim ALLAH hidayet versin cümlemize İNŞALLAH.

AynAlı

Kıdemli Üye
geçenlerde arkadaşlar konsere gitmişler bir grup varmış 10 kişilik felan,biride türbanlı bir bacımız,rock konserine gitmiş ablamız arkadaşlarıyla,olabilir yani buraya kadar doğal.Ama Bu bacımız kafayı rockçılar gibi sallamazmı hemde çıldırır gibi.ben görmedim ama görmüş gibi oldum,pesss dedim pesss..içkilerin su gibi gittiği üniversite şenlikleri olurya ordanda çıkmazlar yani..YAZIK!!!!!!!!!!!

Bahar

İhvan Forum Üye
hiç sormayın bu durumu.. Arkadaşlarım geçenlerde bir şiir dinletisine gitmişler morfolijiye.. Başınız açtınız mı diye sordum evet dedi.. okulda açısıyorsun anadıkta senin şiir dinlemen çok mu gerekli?? Yarın bir tane daha olacak başını açmayacağın ortamda ona git..
tek amaçları sosyal insan olmak.. sosyal insanda konserlere filan gidilerek oluyor sanki..

seyyah_acem

YEŞİL TUAL
bu konuda biraz dikkatliyimdir cok şükür. etrafımda gördügüm böyle kişiler var. hatta öyle ki bu sene sarı yeşil moda ve tek renk en dikkat ceken sarıları yeşilleri, pembeleri örtüyorlar. yüzlerine de makyaj tabi ki.üstelik giydikleri kıyafetler de dehşet.pantolon giyiyorlar fakat üstüne onu örtecek herhangi bir şey almıyolar.sonra da eleştirilerin odağı oluyorlar. biraz daha dikkat etmemiz gerek. başörtü İslamı temsil ediyorsa ona göre davranmalı ve hakkını vermeliyiz. veremiyorsak acalım hakkımızda daha hayırlı olur.
Rabbim hepimizi ıslah etsin. günahlarımızı affetsin

Cenan

Ordinaryus
Elestirilmeye en layik olan insanin kendi nefsidir...