Davamıza Gel...

merdo

Paylaşımcı
DUA SİLAHIMIZDIRGEL,DAVAMIZ : İSLAMA İMAN VE İSLAM AHLAKI OLSUN!Türk müslüman olunca Türk kalıyor,Ermeni müslüman olunca Ermeni kalıyor,Kürt müslüman olunca Kürt kalıyor!Ama İslam, Türkçülüğü, Ermeniciliği,Kürtçülüğü yasaklıyor!Yani İslam,Türklüğü değil Türkçülüğü yasaklıyor.Ülkücü stantlarda satılan Nihal Atsız'ın "Türk Ülküsü"adlı kitabında şunlar yazılı:"Aslında İslamiyet Türk'e yabancı bir fikirdir"!Tabi ülkücüler okumayı sevmediği için stantlarında sattıkları kitabı da okumuyor,satıyorlar.Bir açıp okuyun da Nihal ATSIZ'ınıza karşı belki o budala kelimesini kullanırsınız,o saçma sapan kitapları da belki satmaktan vaz geçersiniz!Hakaret eden ektiğini biçecektir!İşte ektiğini şimdi biçiyorsun:Kötü söz sahibinindir!YALÇINTAŞ DİYE BİRİ!Ben hayatımda Nevzat YALÇINTAŞ kadar ... bir insanoğlu'na rastlamadım.Ben hayatımda Nevzat Yalçıntaş kadar bir döneğe rastlamadım.Ben hayatımda Nevzat Yalçıntaş kadar; "iktidar olmak için yapılması gereken ne varsa onu yapmaktan çekinmeyecek kadar" düşüncede başka bir insan tanımadım.Ben hayatımda Nevzat Yalçıntaş kadar,yeri geldiğinde Milliyetçi,yeri geldiğinde,ulusalcı,yeri geldiğinde darbeci,yeri geldiğinde İslamcı(Tüm inananları bu terimden dolayı tenzih ederim)olabilecek başka bir insan tanımadım.Nevzat Yalçıntaş,hayatı boyunca Türkiyedeki bütün partilerden yararlanmasını bilmiş,işini tıkırında götürmüş bir insan.Yarabbi sen beni Nevzat Yalçıntaş'ın Müslüman görünümünden,Milliyetçi görüşünden ve cingözlüğünden muhafaza et.Bu nedenle Nevzat Yalçıntaş'ın söyleyebileceği hiç ama hiç birşeyi kaale almıyorum."O KİME KARŞIYSA,BEN KARŞI OLDUĞU KİŞİDEN YANAYIM"ALLAH CÜMLEMİZİ nEVZAT yALÇINTAŞ GİBİ İNSANLARDAN MUHAFAZA ETSİN.ERMENİ MÜSLÜMAN OLUNCA ERMENİLİKTEN ÇIKARMI?Hayır! Yine soyu sopu Ermenidir.Ama inancı her neyse müslüman olmuş ve Müslüman-Arap,Müslüman-Türk,Müslüman-Kürt,Müslüman-Japonla kardeş olmuştur.Müslüman kalın kafalı olmaz!Müslüman, diğer müslüman kardeşi ile birlikteliğini inanç ortaklığında bulur.bir durum:"Reha Oğuz Türkkan da tutmuş, Nihal Atsız'ın kafatasını ölçmüş.. Bakın ne olmuş.." Yeterince Türk çıkmadı ve çok bozuldu.. Atsız'ınki 81.4 çıktı. Halbuki Türklerin de dahil olduğu 'brekisefallik' 84'ten başlar. Atsız'ın fena halde canı sıkıldı. Ben de ölçtüğüme pişman oldum."Böyle pis bir durum..Bir ara, kafatasının arkasında çıkıntı aramak da modaydı..Çıkıntınız varsa, saf Türksünüz anlamına gelirdi bu.." 'www.yenisafak.com.tr Abdullah MURADOĞLU)Bu yanlış inanışlarla büyüyen bu arkadaşımızdan başka ne beklene bilir?Dini olanla ırki olanı ayıramaz ve Ermeni, dini-ırki bir cemaattir der!Müslüman kimsenin Ermeniliği,Türklüğü,Kürtlüğü ile uğraşmaz!Çünkü İslam niteliğe ilişkin bir ünvandır!İslam;soyculuğu,ırkçılığı,kafatasçılığ ı,kavmiyetçiliğiyasaklar!(Kuran-ı Kerim Hucurat Suresi Ayet 13)'Buşt ta babanız olur'cümlesini sarfedenler bira seviyeli olsunlar da öyle yazsınlar.Allah(C.C.) ,kimseye Türk,Kürt,Ermeni sorgulaması yapmayacak.O gün vay bu gibilerin hallerine!

erciyes_prensi

Asistan
Web sitesi
www.benimblog.com
sen merdo islamı kendi menfaatlerin için kullanıyorsun
o ülkücü dedigin kişilerde bu vatanın evladı sende bu vatanın evladısın neden kardeşce gecinmek varken saldırıyorsun hala
bir de utanmadan islam diyorsun
ırkçıgı kullanıyorsunuz mükemmelsiniz gercekten alkışları hak ediyorsunuz
siz sadece türübünlere oynuyorsunuz buna emin ol

merdo

Paylaşımcı
sen merdo islamı kendi menfaatlerin için kullanıyorsun
o ülkücü dedigin kişilerde bu vatanın evladı sende bu vatanın evladısın neden kardeşce gecinmek varken saldırıyorsun hala
bir de utanmadan islam diyorsun
ırkçıgı kullanıyorsunuz mükemmelsiniz gercekten alkışları hak ediyorsunuz
siz sadece türübünlere oynuyorsunuz buna emin ol

zavallı ülkücü ben senden doğruyu beklemiyorum sen kimsin ..sen doğruyu ve yanlışı bilmezsin gelmişsin zalimi alkışlıyorsun kardeşlikten bahsediyorsun..böyle kardeşlik olmaz...zalimi alkışlamam...

erciyes_prensi

Asistan
Web sitesi
www.benimblog.com
zavallı ülkücü ben senden doğruyu beklemiyorum sen kimsin ..sen doğruyu ve yanlışı bilmezsin gelmişsin zalimi alkışlıyorsun kardeşlikten bahsediyorsun..böyle kardeşlik olmaz...zalimi alkışlamam...

istersen terbiyeni takın hemen kaliteni ortaya koyma :ıslık:

merdo dikkatimi cekti neden canakkale için bir yazı yazmadın :confused1: :confused1:

merdo

Paylaşımcı
istersen terbiyeni takın hemen kaliteni ortaya koyma :ıslık:

merdo dikkatimi cekti neden canakkale için bir yazı yazmadın :confused1: :confused1:

komik adam sen..bu dava senin davan olmayabilir desteklemen gerekirken yine kapıldın düşmanlığına..sen ne anlarsın kaliteden,canakkale için yazı yazmadın diyerek ne demeye calıştığını biliyorum. ama senide biliyorum sen doğruları sevmezsin uzak şeyler onlar bir ülkücü için...yazaruk elimiz tutuyor..okuyacanmı..?

erciyes_prensi

Asistan
Web sitesi
www.benimblog.com
komik adam sen..bu dava senin davan olmayabilir desteklemen gerekirken yine kapıldın düşmanlığına..sen ne anlarsın kaliteden,canakkale için yazı yazmadın diyerek ne demeye calıştığını biliyorum. ama senide biliyorum sen doğruları sevmezsin uzak şeyler onlar bir ülkücü için...yazaruk elimiz tutuyor..okuyacanmı..?

sen dogruları yandaş topladan yazdında biz sevmiyormuyuz dedik sana sen türübünlere oynuyorsun yaptıgın bu

neden yazı yazmadın. hadi ben canakkaleyi bilmiyorum acıkla ozaman canakkaleyi banada bende biliyim ;)

merdo

Paylaşımcı
sen dogruları yandaş topladan yazdında biz sevmiyormuyuz dedik sana sen türübünlere oynuyorsun yaptıgın bu

neden yazı yazmadın. hadi ben canakkaleyi bilmiyorum acıkla ozaman canakkaleyi banada bende biliyim ;)

yandaşmı ne yandaşı şaşkın ne yapacağım yandaşı,ülkücüler gibi sınıfları boşaltıp hadi gösteri yapıcazmı dedim gelmeyenleri bıçakladımmı..yazıyı bulursam güzel bir yazı yazarım ama sen okuma yanlış anlarsın...doğruları sevmezsin ülkücü...

erciyes_prensi

Asistan
Web sitesi
www.benimblog.com
yandaşmı ne yandaşı şaşkın ne yapacağım yandaşı,ülkücüler gibi sınıfları boşaltıp hadi gösteri yapıcazmı dedim gelmeyenleri bıçakladımmı..yazıyı bulursam güzel bir yazı yazarım ama sen okuma yanlış anlarsın...doğruları sevmezsin ülkücü...

çanakkale için güzel bir yazıya gerek yok onca acılmış konudan bir tanesine içinden gelenleri yazman yeterlidir;)

sen fazla aksiyon filmmi izlemişsin buna emin ol