Cumhurbaşkanlığı Sarayındaki 16 Türk Devletine Ait Askeri Kıyafetler Hürriyet'i Rahatsız Etti

Dua Nur

Kıdemli Üye
Anlaşılan o ki YENİ TÜRKİYE ve Türklerin Osmanlı sevdası bazılarını çok fena germiş...

Onların gerilmesi bizim doğru yolda olduğumuzu gösteriyor

O Zaman

DURMAK YOK YOLA DEVAM

Gerilenler çatlasın

İçerden dışardan saldırılar arttığına göre doğru yoldayız evet.

DESIFRE

Yasaklı
Anlaşılan o ki YENİ TÜRKİYE ve Türklerin Osmanlı sevdası bazılarını çok fena germiş...

Onların gerilmesi bizim doğru yolda olduğumuzu gösteriyor

O Zaman

DURMAK YOK YOLA DEVAM

Gerilenler çatlasın
Keske Dūsmanları laf ole degil gõsteris ile degilde izraatle gerseniz

Bir tarafta israel ile ekonomik isbirligi artarak devam edecek diger tarafta netanyahu ile ayni safta Peygamber efendimize hakaret edenler ile kafirow kuklasi gibi yer alacsksiniz

Sonra da Milletin pardon ampūllerin õnūne bõyle ufak yem atacaksınız

Dua Nur

Kıdemli Üye
Keske Dūsmanları laf ole degil gõsteris ile degilde izraatle gerseniz

Bir tarafta israel ile ekonomik isbirligi artarak devam edecek diger tarafta netanyahu ile ayni safta Peygamber efendimize hakaret edenler ile kafirow kuklasi gibi yer alacsksiniz

Sonra da Milletin pardon ampūllerin õnūne bõyle ufak yem atacaksınız

HEM KAFİRİN EKMEĞİNİ YİYECEKSİN, onların vatanında yaşacaksın, hemde kafir düşmanlığı yapacaksın. Kafire o kadar karşıysan önce vatanına gel, buranın şartlarında yaşa. Uzaktan gazel okuma.

DESIFRE

Yasaklı
HEM KAFİRİN EKMEĞİNİ YİYECEKSİN, onların vatanında yaşacaksın, hemde kafir düşmanlığı yapacaksın. Kafire o kadar karşıysan önce vatanına gel, buranın şartlarında yaşa. Uzaktan gazel okuma.
Ben Alman, fransiz v.s dūsmanlıgı degil kafir dūsmanlıgı yapıyorum

Onların degil alın terimin ekmegini yapiyorum

Onların ūljesindeyim diye yanlıslarını gõrmezden gelecem, konusmayacagım, yalakalık yapacagım anlayısında olsaydım Akpli olurdum

ummuhan

Kıdemli Üye
Guardian: Abbas Osmanlı sirkinde ağırlandı

Osmanlı da hiç sirk olmadı sirk ve sirkçilik size has geri zekalılar
:D :laugh:

Dua Nur

Kıdemli Üye
kafir dūsmanlıgı yapıyorum

alın terimin ekmegini yapiyorum

yanlıslarını gõrmezden gelecem, konusmayacagım, yalakalık yapacagım anlayısında olsaydım

Ak Partililerde aynen böyle yapıyor , dünyaya meydan okurken içerde kurulduğu günden beri seçim kazanıyor. Yani seçimi kazanamamış olaydı SP olurdu fark bu:)))

DESIFRE

Yasaklı
Ak Partililerde aynen böyle yapıyor , dünyaya meydan okurken içerde kurulduğu günden beri seçim kazanıyor. Yani seçimi kazanamamış olaydı SP olurdu fark bu:)))
Sp gibi ufak olaydı, onuru olaydı bizler 38 Milletvekili ile akp den daha cok izraat yapiyorduk Meclis elimizdeydi

Refahyol hūkūmetinden hic sõz etmeyeyim akp ne yaptı kukla gibi mubarek icerde aslan dîsarıda pūsū

Cogunluk degil iman gerekir

DESIFRE

Yasaklı
Not ben osmanli kiyafeti ile dalga gecmiyorum ben kukla anlayisina vurgu yapiyorum

Dua Nur

Kıdemli Üye
Sp gibi ufak olaydı, onuru olaydı bizler 38 Milletvekili ile akp den daha cok izraat yapiyorduk Meclis elimizdeydi

Refahyol hūkūmetinden hic sõz etmeyeyim akp ne yaptı kukla gibi mubarek icerde aslan dîsarıda pūsū

Cogunluk degil iman gerekir

İmanölçer aletin Avrupa malı olduğu için doğru çalışmıyor.

İsrail hükümetinizi yıktı diye forumda ağıtlar yakıyordunuz.

Çoğunluğu yanınıza alsaydınız ASLAN gibi kükreyen Erdoğan'ın karsınıda ezilip büzüldükleri gibi sizden de korkarlardı.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Not ben osmanli kiyafeti ile dalga gecmiyorum ben kukla anlayisina vurgu yapiyorum

Millet kukla kim, soytarı kim, ADAM kim çok iyi biliyor. Derdini millete anlat, seçim yaklaşıyor, bakalım sana mı, gördüğüne mi inanacak.

DESIFRE

Yasaklı
Milletin cogunlugunun ardına siğınıyorsun

O Milletin cogunluğu fetullah ın kazıģını yedi ona mı gidelim

DESIFRE

Yasaklı
Kazik yedikten sonra dike kolay 12 yıl

kilicarslan

Kıdemli Üye
dogrusu bu uyugulama bana da tuhaf geldi. Alisik degiliz pek.

çağatay

Kısıtlı Erişim
çok anlamlı bir mesaj gönderdi cumhur başkanı Erdoğan.Biz osmanlıyız biz tek bir ümmetimiz !! dedi. Bu gün BBC panik ataklar halinde sunuyordu haberi...

Dua Nur

Kıdemli Üye
16 Türk devletinin askerlerinin giysileriyle temsili uygulaması, Cumhurbaşkanlığı Sarayındaki resmi törenlerde DEVAM EDECEK

Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı, çeşitli dönemlerinde tarih sahnesinde yer alan 16 Türk devletinin askerlerini giysileriyle temsil eden uygulamayı, Cumhurbaşkanlığı Sarayındaki resmi karşılama törenlerinde kullanmaya devam edecek.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayının bando, tören taburu gibi unsurlarına 16 Türk devletinin askerlerini temsil eden askerler de eklendi.

Yeni proje, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bilgisi dahilinde Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı tarafından gerçekleştirildi.

Muhafız Alayına mensup 16 askerin, resmi karşılama törenlerine, Cumhurbaşkanlığı forsunda yıldızlarla simgelenmiş durumdaki Türk devletlerinin askerlerinin giysileriyle katılmaları bundan sonraki resmi karşılamalarda da sürecek.

Törene, temsil ettikleri devletin askerlerin üniformalarıyla iştirak eden 16 muhafızın nerede ve nasıl duracakları konusunda kesin bir kural bulunmuyor. Farklı planlamalarla tören alanında farklı biçimde konumlandırılmaları da mümkün olacak.

Aslına uygun hazırlatıldı

İlk kez Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ın resmi karşılama töreninde kullanılan 16 askerin kıyafetleri, araştırmalar neticesinde aslına uygun hazırlatıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Abbas ile basına görüntü verdiği sırada merdivenin solunda yer alan muhafızlar (aşağıdan yukarıya) Osmanlı İmparatorluğu, Göktürk Kağanlığı, Timur İmparatorluğu, Selçuklu İmparatorluğu, Akhun İmparatorluğu, Avrupa Hun İmparatorluğu, Batı Hun İmparatorluğu ve Büyük Hun İmparatorluğunu, merdivenin sağında yer alan askerler ise (aşağıdan yukarıya) Babür İmparatorluğu, Hazar Kağanlığı, Uygur Kağanlığı, Avar Kağanlığı, Harezmşah Devleti, Gazneli Devleti, Altınordu Devleti ve Karahanlı Devletini temsil ediyor.

http://www.haber10.com/haber/578308/#.VLU8FrccRPM

Dua Nur

Kıdemli Üye
Emine Osmanlı @OSMANLI_Emine · 57 dk. 57 dakika önce

Musul-Kerkük'ü İng.mandasına peşkeş çekenlerin torunları rahatsız olmuştu değilmi

Sizi rahatsız etmeye DEVAM EDECEĞİZ

O3DJM0.jpg