Cumhur Başkanı Adayınız?

Kim Olmalı?

• R. Tayyib Erdoğan

Oy: 20 22.5%
  • Bülent Arıç

Oy: 32 36.0%
  • Abdullah Gül

Oy: 9 10.1%
  • Bunlardan Biri Olamaz!

Oy: 28 31.5%

• Kullanılan toplam oy
    89

Enes

İhvan Forum Üye
Cumhurbaşkanlığı bu oyuncak değil

Bülent Arınç a çok yakışır düşüncesindeyim...

Başörtülü eşi olan bir insan cumhurbaşkanı olamaz çığırtkanlarına inat her kesimi de iyi tanıyan sayın bülent arınç...

Tayyip Erdoğan da rahatlıkla yapar bu görevi

hatırlatırım başbakan olduğu zaman da bir kısım ona toy ve tecrübesiz demişti...

Abdullah güle başbakanlık daha çok yakışıyor...

example58

Üye
Cumhurbaşkanlığı bu oyuncak değil

Tayyip Erdoğan da rahatlıkla yapar bu görevi

hatırlatırım başbakan olduğu zaman da bir kısım ona toy ve tecrübesiz demişti...

sence toy ve tecrubesiz değil mi
sen başarılı mı buluyorsun...

S

SaLtan

Guest
example ye katılıyorum. bencede toy. ak partili olmakla birlikte bu partini geçerli, somut icraatlar yaptığı kanaatinde değilim. erbkan şahsı adına siyasi işleri dürüst ve pratik şekilde yapabilecek en uygun isim ama onda izin verilmiyor malasef..birde çevresindiklerini değiştirmesi gerek. yani bir bakıma arınç, gül, erdoğan üçlüsü erbkanın icraatlarına karşın eline su dökemez. ama işte...

Byrocktar

Profesör
arkadaşlar lütfen din ve devleti karıştırmayın erbakan dionz adam napcak ki oraya çıksa???adamın kendine hayrı yok devlete mi baksın bide mantıklı olun...
hele bi kardeşimizde şey dio karizmalı cumhurbaşkanımız olr dio haha :D ne alaka karizmamı yönetio devleti adam karizma ama hiç bişi yapamıo...

zorbey

Paylaşımcı
Yahu ben izninizle şaşırma hakkımı kullanmak istiyorum !!!!!

Birileri Mayıs (malum seçim ayı) gelmeden ortalığı ateşe vermeye başlamışken, Müspet bir ismi hazmedemeyecekleri aşikarken...Biz bir aday etrafında bile toplanamıyoruz ya...

Arkadaşlar Cumhurbaşkanı siyaset üstü bir kimliğe sahip olmalıdır.
Bence at gözlüklerimizi çıkarıp, toplumun rağbetini kazanmış bir isim etrafında birleşmeliyiz.
Ayrıca kendi idollarımızı aday gösterirsek,ortada kalırız.Mesela Erbakan süper bir insan,büyük bir birikim. fakat onun şu zamanda cumhurbaşkanı olamayacağı bence belli.Kaldı ki yaptırmazlar bazıları...Ortamı germenin lüzumu yok dimi...

Seçimi meclis yapacak ama.Vatandaş bir iki isim etrafında toplanabilirse Meclisdeki vekillerde bunu görecek ona göre oy kullanacaklardır.

Benim oy hakkım olsaydı. Yaş,tecrübe,dünya görüşü vs.. nedenlerden dolayı Bülent ARINÇ derdim...Yada bu tarzda başka biri...
Ayrıca Tayyip Erdoğan'ında cumhurbaşkanlığı için ısrarcı olup, ortamı germemesi gerektiğine inanıyorum.O başbakan olarak kalmalı bence.Yakışıyo adama kardeşim :) Belki bir sonraki cumhurbaşkanı o olabilir..ki olmalıdır da hakkıdır....

Allaha emanet olun...Selam ve dua ile kalın....

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com

Bu başlıkta yazılanları üzüntü ile okudum... yani son yazılanları diyelim.. Öncelikle ERBAKAN yakışır diyen arkadaşları çok iyi anlıyorum.. Gönlünüzden O geçiyor tabi.. Ama benim burada üzülerek okuduğum ikinci husus ise O'na söylenen ithamlar... AHI GİTMİŞ VAHI kalmış gibi vs.. Arkadaşlar bu tip söylemler bize yakışmıyor bence... Ayriyetten CÜBBELİ AHMET'E yakışır diyen arkadaş.. şurada ciddi bir başlık açılmış.. adam gibi cevabınız varsa verin.. yorumunuzu yapın vesaire.. Bu başlığı bari o gereksiz ithamlarınızla yemeyin.. lütfen diyorum.. sadece lütfen...