CHP Ve Yavrusu BDP'nin İÇKİ İttifakı!

TakVa

Ordinaryus
Katılım
13 Nis 2007
Mesajlar
2,868
Tepkime puanı
79
Puanları
0
AK Parti ve MHP'liler TBMM'deki Tepe kafede içkinin yasaklanmasını istedi, CHP ve derin yargıçların Öcalan'la ittifak ses kaydında, "Kürtlerin yobaz olmayanları, CHP yanlısı" diyerek övgüler dizdiği BDP'liler ise buna karşı çıktı...

TBMM'de türbanlı ve sakallıların da yararlanabileceği bir tesisin yapılmasına onay çıktı. Yeni tesiste şarap ikram edilmesini isteyen BDP'li Sakık, “Meclis çalışanlarının bıyıkları uzun” dedi

Başkanlık Divanı'nın dünkü toplantısında sakallı ve türbanlıların alınmadığı Meclis Tabur Lokali'ne alternatif olarak milletvekili ve üst düzey bürokrat eşlerinin kullanabileceği bir tesis yapılması kararı alındı.

Bu amaçla TBMM'deki “Tepe” kafeteryası yıkılıp çevreye uygun şartlarda ahşap olarak yeniden düzenlenecek.

MHP'li Katip Üye Murat Özkan ile Ak Parti İdare Amiri Ömer Faruk Öz, kafeteryanın, sosyal tesise dönüştürülmesi projesine itiraz etti. Ancak CHP'li TBMM İdare Amiri Ahmet Küçük, buranın Tabur Lokali'ne bir alternatif olmadığını söyledi.

Tabur'da olduğu gibi Tepe Kafeterya'da isteyene bira servisi yapıldığını kaydeden Küçük'ün sözleri üzerine BDP'li TBMM İdare Amiri Sırrı Sakık, “Şarap da ikram edilmeli. İçki içmek için illa tabura mı gidilmesi gerekiyor?” diye konuştu.

haber vaktim
 
Üst