Cenan abla Haccdan döndü

salimabi

Kısıtlı Erişim
oooooooooooooo çok sevindim cenan bacıma, kendisinin referansıyla geldim foruma ancak geç kaldım galiba uğurlamaya, gelince görüşürüz inşallah..

Cenan

Ordinaryus
oooooooooooooo çok sevindim cenan bacıma, kendisinin referansıyla geldim foruma ancak geç kaldım galiba uğurlamaya, gelince görüşürüz inşallah..

Bana "bacım" diye hitap eden birtek salim abi var. :)

Büyük ihtimalle milas sizsiniz. :gul

Sizi ve malum sitedeki bütün kardeşlerimizi andık, Rabbim dualaramızı kabul etsin inşallah.

Cenan

Ordinaryus
islamveinsan kardeşim, girdap kardeşim ve sevgili Arzu, Allah razı olsun sizlerden. :gul

Elhamdulillah 2 umre bir hac yapıp geldik, Rabbim mebrur haclardan eylesin inşallah.

Herbirirnizi tek tek anarak dua ettik. Evlilere ayrı, bekarlara ayrı dua ettik. Kendimiz için ne istedik ise aynısını sizler için de istedik gerek Harem'de, gerek Arafat'ta ve Müzdelifede. Allah kabul etsin.

Ravza'da da Efendimize, hz. Ebubekir'e ve hz. Ömer'e de selamlarınızı ilettik inşallah.

talib

Kıdemli Üye
Rabbim kabul etsin.. Hacc tam bir arınma yeri. Temizlenip geldiniz ne güzel.. Kâbe'ye vasıl oldunuz, Kâbe'nin sahibine de ulaşanlardan olursunuz inşaallah..

Cenan

Ordinaryus
Amin Allah razı olsun muhterem kardeşim. İnşallah en kısa zamanda sizlere de nasib olur.

Allah Rasulünede ilk sizin selamınızı ilettik inşallah :)

Allah razı olsun Gül-i Rana. Rabbim sizlerde nasib etsin inşalah.

Verda

Gales
Hayırlısıyla gidip hayırlısıyla dönün inş..

talib

Kıdemli Üye
Amin Allah razı olsun muhterem kardeşim. İnşallah en kısa zamanda sizlere de nasib olur.

Allah Rasulünede ilk sizin selamınızı ilettik inşallah :)

Allah razı olsun Gül-i Rana. Rabbim sizlerde nasib etsin inşalah.

Bilmiyorum bu fakiri mi kasttettiniz ama eğer öyle ise en son söylese idiniz keşke.. Herkesten sonra, biri daha var Ya Rasulullah, ismini söyleyemedi, onun da selamı vardı deseydiniz :(

kebîkec

İhvan Forum Üye
İlk kafileyle döndünüz demek. Ne çabuk geçiyor zaman. Allah cc manevi atmosferi uzun süre muhafaza etmenizi nasib etsin.

kebîkec

İhvan Forum Üye
islamveinsan kardeşim, girdap kardeşim ve sevgili Arzu, Allah razı olsun sizlerden. :gul

Elhamdulillah 2 umre bir hac yapıp geldik, Rabbim mebrur haclardan eylesin inşallah.

Herbirirnizi tek tek anarak dua ettik. Evlilere ayrı, bekarlara ayrı dua ettik. Kendimiz için ne istedik ise aynısını sizler için de istedik gerek Harem'de, gerek Arafat'ta ve Müzdelifede. Allah kabul etsin.

Ravza'da da Efendimize, hz. Ebubekir'e ve hz. Ömer'e de selamlarınızı ilettik inşallah.

Ben şuraya takıldım; evlilere yapılan dua mı, bekarlara yapılan dua mı daha makbul ?:p

Cenan

Ordinaryus
Hayırlısıyla gidip hayırlısıyla dönün inş..

Döndük :)

Evet talib kardeşim. İlk selamı gönderen sizdiniz ve aklımdaydınız o yüzden.

İlk kafileyle mi döndük bilmiyorum ama 18- 19 gün kaldık ve gerçekten çok çabuk geçmiş. :(

Duanızada amin diyoruz inşallah. Darısı sizlerin başına.

ibrahimi

Has Uşak
Hoşgeldiniz abla umarım dualarda anıldık :)
Çok kısa kalmışsınız tadı damağınızda kalmıştır.

cicek demeti

Sükut
canim ablammmmmmm hosgeldin canim ablammm haccin mubarek olsun :gul

Cenan

Ordinaryus
Hoşbulduk muhterem kardeşim.

Eski yeni kim varsa, tanıdık, tanımadık, bir defa bile karşılıklı fikir alışverişinde bulunmadığımız, uğurlayan uğurlamayan bütün kardeşlerimizi isim isim andık inşallah.

Kısa kaldık çünkü eşimin yetiştirmesi gereken projeleri ve öğrencileri var.
Emeklilikte nasib olursa daha uzun kalırız inşallah.

Meryem

Komplike
Hoş geldin abla... :) Hele bir soluklan, sonra soluksuz anlatacaksın nasılsa... :D