Cemaate göre kasetteki Cübbeli değil! | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Cemaate göre kasetteki Cübbeli değil!

Serdar55

Asistan
İhvan Üyesi
Katılım
16 Mar 2008
Mesajlar
425
Puanları
0
Cübbeli Ahmet Hoca'ya ait olduğu iddia edilen seks kasetiyle ilgili olarak bir rapor açıklandı. Seks kasedindeki kişinin Cübbeli Ahmet değil, ona benzetilmeye çalışılan bir "dublör" olduğu 10 farkla savunuldu.


Hilal Öztürk'ün haberi

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'ye ait olduğu iddia edilen seks kasetiyle ilgili olarak İsmailağa Cemaati'nden ilginç bir açıklama geldi. Cemaat, seks kasedindeki kişinin Cübbeli Ahmet Hoca değil, ona benzetilmeye çalışılan bir "dublör" olduğunu ileri sürdü.
Cemaatin açıklamasında bu ayrıntıların "polis tarafından bile tespit edilemediğine" vurgu yapıldı. Cemaatin analizi, CHP eski Genel Başkan Deniz Baykal'a ait olduğu ileri sürülen seks kasetlinin "Ulusal Kriminal Bürosu" tarafından basın toplantısıyla yapılan açıklamayla benzerliği dikkat çekti.
İşte cemaate göre Cübbeli Hoca ile kasetteki kişi arasında bulunan 10 fark:
1 Videodaki kişi, Cübbeli Hoca değil, Cübbeliye benzetilen bir kişidir! Cübbeli Hoca'ya benzetilen şahsın boyu, cübbeyi çıkartma esnasında görülüyor ki, kadınla birlikte gelen adamın boyundan bile uzundur. Yani orta boylarda bir şahıstır. Hâlbuki Cübbeli Hocamızın boyu çok kısadır.
2 Cübbeli Hoca'ya benzetilen şahsın çıkardığı cübbe yakalıdır. Cübbeli Hocamızın videonun başında gösterilen görüntüsünde giydiği cübbe ise yakalı değildir. Aynı şekilde şahsın giydiği atkı ile Cübbeli Hocamızın atkısı arasında renk ve şekil farkı vardır.

3 Videodaki şahsın giydiği entari beyaz renkli; entarinin bir kolu da beyaz, ama diğer kolu uzun çizgili. Hocamızın giydiği böyle bir elbisesi yoktur. Şahsın giydiği entarinin beyaz kol gömlek kolu gibi dardır. Hocamızın entari kollan istisnasız çok geniştir.

4 Cübbeli Hoca'ya benzetilen şahsın parmağında, büyük taşı olan altın bir yüzük bulunuyor. Cübbeli Hocamız hiçbir zaman altın yüzük takmamıştır
5 Cübbeli Hocamızın kaşı, kalın başlayarak inceliyor ve göz hizasına kadar uzanıyor. Videodaki şahsın kaşları ise baştan sona kadar kalındır, fark çok açık gözükmektedir.
6 Cübbeli Hoca'ya benzetilen şahıs orta boylu ve sırtı kamburdur. Cübbeli Hocamızın boyu kısadır ve kamburluk gibi bir özelliği yoktur.
7 Cübbeli Hoca'ya benzetilen şahsın kafa ucu sivri olup, arka kısmı düzdür. Cübbeli Hocamızın kafa şekli tam tersidir ve kafasının arka kısmında zeki insanlarda bulunan çıkıntı mevcuttur.
8 Cübbeli Hocamızın bir apartmana girerken çekilen kısa görüntüsü sanki videoya aitmiş gibi gösterilmiştir.
9 O kadar amatörce hazırlanan bir video ki, başında Cübbeli Hoca'nın bir eve girdiği gösteriliyor. Önce şahıslar, sonra Cübbeli Hoca'nın binaya girdiği gösterildiği halde, şahısların girdikleri zamanın, çevredeki dükkan ışıklarının yanmasından akşam olduğu, Cübbeli'nin ise gündüz vakti girdiği anlaşılıyor. Yani bu kişiler, Cübbeli Hocamızın girmiş olduğu bir apartmana, başka bir vakitte girerek, sanki Cübbeli Hoca ile birlikte giriyormuş görüntüsü vermek istemişler.
10 Cübbeli Hoca, binaya ceketsiz bir şahıs ile birlikte giriyor. Videonun sonunda Cübbeli Hoca'nın yanında gelen adam olarak gösterilen kişi ise ceketlidir ve o kişi ile alakası yoktur.

Habertürk
 

serdengeçtı

Yeni
İhvan Üyesi
Katılım
14 Eki 2006
Mesajlar
1,777
Puanları
0
birşey diyeceğim şimdi olmayacak neyse :)
Allah düşürmesin..
 

talib

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
11 Tem 2006
Mesajlar
21,906
Puanları
113
Zina iftirası kimlere atılmadı ki İslam tarihinde..

Allah düşürüyor mu yoksa kulunun derecesini mi yükseltiyor bu gibi iftiralarla, bu Mihrali'nin anlayabileceği bir şey değil.

Bizi ilmen eleştiren bir ilim sahibine karşı, iftiraların peşine takılarak kendimizce (cemaat olarak) seviniyor muyuz, asıl mesele budur, bu gibiler için.
 

bakış

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
22 Kas 2009
Mesajlar
4,717
Puanları
83
Şükürler olsun bizde bu görüntülere inanmıyorduk zaten
 
Üst