Bunlar nasıl müslüman / Ezan ve Kur'an'a Hakaret !

sword

flawless Victory
Size ne kadınların başındaki örtüsünden. Neyini hazmedemiyorsun. Size niye başınız açık diyen varmı?
Sizin gibi başkalarıda size başınızı kapatmak için para veriyor mu. Sanki inançlarını para ile alabilecekler.
Ezandan Kur'andan rahatsız oluyorsanız Belçika'ya gidin...

ASLI

Yeni
pes artık yazıklar olsun

parya

.Nar-ı ATEŞ.
Rabbim ne büyük sabır sahibi..Bu tip insanlar hakkında yorum yapmak bile onlara değer vermek olur bana göre..Yazık acınıcak haldeler..Çok yazık zavallılar..

kızılkasırga

Profesör
*çatlasalarda patlasalarda
*rabbim nurunu tamamlayacaktır
*yeterki biz kur-an'a sımsıkı sarılalım sünnete sımsıkı sarılalım​

reis

Kıdemli Üye
Soru: "bunlar nasıl müslüman .... "
Cevap: Müslüman mı..! Ne Müslüman'ı..! Kim demiş Müslüman diye..!
Bunlara Müslüman demenin tek yolu Müslüman olmaMAktan geçiyor..

dayi

Profesör

Reis :clap2:

Sazan baluğu hamsinun nesidu..akrabaluğu varmidu..:eek:fftp:

Var isa bularunda İSLAM ile az bişe akrabluklari vardur desak nasi olur..:O:clap2:

dostluk

Kıdemli Üye
aman Allahım bu ne..:confused1:

küstahlar !

bunu akp iddanameye savunma olaraktan alsın ..

birde bu videou heryere bütün forumlara ,islami olan olmayan paylaşalım.herkezin bu kini düşmanlığı küçük görmeyi görmesi gereklidir .

secdenur

Havf & Reca
müslüman ama ezana tahammülü yok!müslüman ancak namaza tahammülü yok!müslüman ancak tesettüre tahammülü yok!müslüman ancak mezheplere tahammülü yok!bunlar hangi köyün müslümanları yahu!

ÜLKÜ HAN

Paylaşımcı
Gece gece sinirlerimi zıplaptı ebreheler ebu lehepler :mad::banned:umarım kabirde bu isteklerini dileklerini dile getirirler Münker ve Nekire :D

gafiki

Üye
Şaşırmıyorum;Herkes kendi cephesinin savaşımını veriyor ve vermek zorunda.İnsanlığın yaratılışından beridir devam edegelen Tevhid ve Şirkin savaşının bir tezahürü sadece.Onların müslümanlığını sorgulamadan önce bu mücadelede ben neredeyim diye sormak lazım.Elimle ,dilimle yada kalbimden mücadelemi verdimmi diye sormalıyım.

ummuhan

Kıdemli Üye
Bu konu farklı başlıkla gene açılmıştı...

Herkes kendine yakışanı yapar.

Onlar kendi yollarında yürüyorlar,biz kendi yolumuzdan şaşmadığımız sürece onlar sadece böyle kendi aralarında konuşup dururlar.

Yalnız videonun sonunda en son konuşan kadının derdi sadece İslam ve onun hükümleri deği aynı zamanda da erkeklerle de sorunları var muhtarlıkları ele geçirmemiz lazım diyor ama ekliyor çoğunun kadın olması lazım erkekler için de eğer bizim düşüncelerimize uygunsa erkek muhtar da olabilir diyor.

İyi yine insaflıymış,sağolsun İslam'a sonuna kadar düşmanlar ama erkekleri bir yere kadar savunuyorlar.

Ya ne diyelim,lanet okumak doğru değil belki onlar da doğru yolu bulurlar bir gün.

Allah islah etsin böylelerini.

reis

Kıdemli Üye

Reis :clap2:

Sazan baluğu hamsinun nesidu..akrabaluğu varmidu..:eek:fftp:

Var isa bularunda İSLAM ile az bişe akrabluklari vardur desak nasi olur..:O:clap2:
Biz hep birinci sıra adayı olduğumuz için Sazanlık endişemiz hiç olmayi dayi..
O yüzden herkes yaptığımızı Sazanlık sanayi..

:)

vakiTamam

Doçent
işte bu durumdayız..

acı ama gercek..

bugun dinimize küfür edenlerle ic ice yasıyoruz.

soruyorum size şimdi islama saygı gosteren hrıstıyanlarmı yoksa icimizde yasayan kafirlerimi cezalandırmalı?

ısrarla hristiyanlara islamı teblıg etmenin, onlarla konusmanın dogru olmadıgını dusunenler!

bunları ızleyıp bir kez daha düsünsünler inş!

rıdvanuyan

Doçent
Kıyamet günü azabın en şidetlisi o hesap günü muhakkak gelecektir.
"Yasin suresinde mealen " Ey kafirler bu gün dostlarımdan ayrılınız" o gün yalnız dostlara merhamet olunacak.
A'raf suresinde mealen " o gün merhametim yalnız benden korkarak kafir olmaktan ve günah işlemekten kaçınanlara,zekatını verenlere, Kur'an-ı Kerime ve peygamberine(s.a.v.) inananlara mahsustur..

"imanın temeli ve en kuvvetli alameti müslümanları sevmek ve müslüman-lara Düşmanlık edenleri Sevmemektir."
Hadis-i Şerif.

gul_08.jpg
"Rıdvan Uyandan-size

Bîdâr

Aktifleşmemiş
Üniversiteli Kadınlar Derneği'nden ezana ve Kur'an'a saygısızlık videosu Youtube'da

-Video- Üniversiteli Kadınlar Derneği tarafından düzenlenen ve görüntüleri video paylaşım sitesi Youtube'a yaklaşık 9 ay önce yüklenen toplantıda ezan ve Kur'an'a hakaret edilerek, Anadolu insanı aşağılanıyor.

Aralarında CHP'li Milletvekili Necla Arat'ın da bulunduğu derneğin toplantısında konuşulanlar, bazı kesimlerin halkı nasıl gördüklerini ve gerçek niyetlerini de ortaya koyuyor.

Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği'nin İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka kampusünde düzenlediği 'Önder Kadınlarımız' toplantısında konuşmalar izleyenleri hayrete düşürüyor.

Toplantıda konuşan dernek üyeleri, ezan ve Kur'an'dan yakınıyor. Eline mikrofonu alan bir üye, evinin yakınındaki camiden her gün ezan okunmasından duyduğu rahatsızlığı anlatıyor. Üye, "Ezan!.. Hadi ezan ama bir de 11 civarında Kur'an okumaya başlıyorlar. Ve her gün..." diyerek ne kadar üzgün olduğunu anlatıyor. Mikrofonu alan bir başka üye ise başörtüsü bağlamanın 'utanmazlık' olduğunu anlatıyor. Üye, "Türban için başa bağlanan... o Kur'an'da adı geçmeyen baş sargısı için beyaz çarşaf giyiyor ve ortaya çıkıyorlar bu ne utanmazlıktır arkadaşlar, çok üzüldüm..." diyor.

Yanımızdan geçişlerini hazmedemiyorum

Daha sonra bir başkası devreye giriyor ve ne kadar hazımsız olduğunu anlatıyor; "O kafalarına saten pırıl pırıl başörtülerini takıp başları dik bir şekilde yanımızdan geçişlerini hazmedemiyorum!.."

Bir başka üye İmam-Hatiplilerden dert yanıyor. Vatandaşları çocuklarını normal okullara göndermek için nasıl ikna ettiklerini ayrıntılarıyla anlatıyor; "Arkadaş, çocuğunu alalım, [okul masraflarını) biz üstleniyoruz... biz onu koyalım normal liseye, bursunu da bağlayalım..." Sonra n'olmuş, çocuklar eski tas eski hamam; bunun üzerine, "döndüremeyeceğimizi anlayınca bursu da kestik..."

Muhtarları ele geçirin

Üyelerden diğeri yaklaşan seçimlere dikkat çekiyor. Seçim için muhtarların ele geçirilmesi gerektiğini anlatarak izlenecek stratejiyi açıklıyor; "Seçimler geliyor; muhtarları elde etmek zorundayız; sadece muhtarları ve mahalleleri elde edersek işi başarabiliriz arkadaşlar ama bunu medyaya yaymadan kendi aramızda ve bütün bulunduğumuz alanlarda, her yerde bizim kafamızdaki muhtarlar çoğu kadın olmalı, erkekler de bizim kafamızdaysa erkekleri de..."

Üyelerden biri yanında çalışan temizlikçi kadını AK Parti'ye oy verdiği için nasıl azarladığını böbürlenerek anlatıyor; "Yanımda çalışan kadın bile ertesi gün, "AKP'ye verdim abla" dedi. 'Niye evladım AKP'ye?' dedim. "Köprülerde yazıyor ya, şunu yaptık bunu yaptık. İstikrar var." diye cevap verdi." Üniversiteli kadın üye bu cevap üzerine sinirleniyor ve şöyle söylüyor: 'İstikrar senin neyine Vesâyet... istikrar senin neyine?

[YT]4mh74J1XFV4[/YT]​

ZAMAN

bilgin

Paylaşımcı
bunlara insan demeye bin şahid ister,lafa geldimide insan haklarından,demokrasiden bahsederler

oguz

Yeni
Bunlara Türk kadını demek .kadınlarımızada hakaret olur
bunlara uzaylı yaratıklar dersek herhalde yanlış olmaz çünkü kendi insanını kendi kültürünü
bilmeyen bir erkekden farksız giyinen burjufanın ta kendisidirler
Allah memleketi ne bunlara nede işbirlikçilere bırakmasın
ben olsam bunların hepisini sibiryaya sürerdim...

Derin Manâ

Asistan
Başörtüsü deyince temizli vesayet akıllarına geliyor. Başörtülülerin sınıf atlaması hoşlarına gitmedi.