biz BAYANLAR (: (: (:

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
:D beni güldürdün bu konuda çok iyisin. arkadaşı mizah bölümüne admin yapıverin yazıktır heba olmasın :D

Gül tabe gül güll Allah Ağlatmasın :)Ayy çok memnun olurum :frantic:senide baş yağver olarak tayin etsinler :eek:leyo:

Yitik Lale

“Men dakka dukka”
Biz bayanlar erkekleri yönetiriz ve buda birilerin zoruna çok gidiyor kanımca :D :O

AynAlı

Kıdemli Üye
ikiye bir ecrincim tabi pes edecek ,

geçmiş olsun @AynAlı :)
sen o yakınsak gözlükleri çıkar önce :D ortalığı iyi göremiyorsun zira.bak hele dağıtmışım buraları :D kim kimi yeniyor acaba :D

Gül tabe gül güll Allah Ağlatmasın :)Ayy çok memnun olurum :frantic:senide baş yağver olarak tayin etsinler :eek:leyo:
benimle inatlaşma sabaha kadar yazarım ha :D hem ben kral oldum sen yerini bil :D

spesifik

آزادی قید و بند
@AynAlı bir duvar yazısı geldi aklıma diyorki erkek baş kadın boyundur ve boyun ne tarafı isterse baş o tarafa döner :)

AynAlı

Kıdemli Üye
@AynAlı bir duvar yazısı geldi aklıma diyorki erkek baş kadın boyundur ve boyun ne tarafı isterse baş o tarafa döner :)
bizde de ne atasözleri var bir görsen ağzın açık kalır.mesela;

Erken kalkmayan avrat, söz dinlemeyen evlat, mahmuzla gitmeyen at; kapinda varsa kaldir at. :D

spesifik

آزادی قید و بند
bizde de ne atasözleri var bir görsen ağzın açık kalır.mesela;

Erken kalkmayan avrat, söz dinlemeyen evlat, mahmuzla gitmeyen at; kapinda varsa kaldir at. :D [/B]

dilimin ucunda bir kelam var idi emme neyse yuttum gitti,
kelimeleri tekrar oku ne demek istediğimi anlarsın ; avratmış hıh

ŞehbaL

Kıdemli Üye
kesin olarak yazılmış olduğunu düşünmeme rağmen fena halde duygusalız. Her şeye ağlayabilecek kabiliyet mevcut :agla:

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
sen o yakınsak gözlükleri çıkar önce :D ortalığı iyi göremiyorsun zira.bak hele dağıtmışım buraları :D kim kimi yeniyor acaba :D

benimle inatlaşma sabaha kadar yazarım ha :D hem ben kral oldum sen yerini bil :D

Ayy yaz ne olursun:Odemedi deme bu sohbetin sonunda deliler kervanına sende katılırsın:glmyani benim için sorun değil sabaha kadar akşama kadar hiç durmadan yazabilirim sen düşün :eek:leyo::frantic:hee nerenin kralı oldun de hele :Oelhamdülillah ben yerimi biliyorum çok şükürr :)

spesifik

آزادی قید و بند
Ağlamayı bile seven yegane varlıklar ,
en güzel yanı ayaklarının ucunda ki cennet ...

AynAlı

Kıdemli Üye
siz bayanlar kavga ederken benim içimden ayırmak gelmiyor bilakis izlemek istiyorum :D

enise

Yeni
[video=youtube_share;qlQt9dKMKa0]http://youtu.be/qlQt9dKMKa0[/video] BIZ BAYANLAR ISTE BOYLEYIZ ŞİİR GIBIYIZ...

fas

Ordinaryus
biz bayanlar istese var ya.....

türkü

Kıdemli Üye
biz bayanlar çok misafir bekleyip az gelmelerinden dolayı ikramların elimizde şişmesine çoook kızarız.
bi de tam tersi az bekleyip de çok gelen misafire ikramların yetmeyeceginden endişe duyarız..neyse ki iki kişinin yiyecegi üçüncüye yeter, üç kişinin ki de dördüncüye..