Bir Bilgisayar Acemiliğinizi Anlatın Bize

..HayRiye..

Asistan
bilgisayarla ilişkimiz eve int gldikten sonra başladı önceleri aramız pek iyi değildi alışamadık birbirimize sonradan tanıdıkca sevdik birbirimizi... :eek:leyo:

skype diye proğrammıdır nedir işte dayım onu gönderdi bize msn den daha güzel bu proğramla görüşelim dedi bizde tamam dedik...

dayım gönderdi onu.. biz artık onlarla skype den görüşüyoruz...

ben birgün yanlışlıkla sildim onu ama proğ. ekle kaldır yada geri dönüşüm kutusundan falan haberdar değilim...

dayım int açın görüşelim dedi..

ne desem ki dayı onu sildim diyemem : ( sonra görüşelim annemlerin işi falan var diyordum bu böyle 2 hafta kadar devam etti...

sonra dayanamadım ve söyledim sildim diye sonra tabii dayım çok dalga geçti benimle o ayrı...:eek:leyo:

birde bilgisayar açılırken bir tuşuna basın diye komut veriyordu ben her defasun da 1 tuşuna basıyordum : )

birde bu foruma you tubeden video koyanlara gıptayla bakıyordum bende koymak istiyordum ama yapamıyordum sormaya da utanıyordum sonra karamanlı ihvan kardeşime sordum tüm cesaretimi toplayarak Allah razı olsun anlattı

Bahar

İhvan Forum Üye
tamam siluet hoşgeldiniz bölümü açtığımda mesaj yazmayı unutma bak
sen yap.. ilk ben hoşgeldin derim..

bende sayfalrca yaptığım slaytı kaydetmeden kapattım. sonra internet kafecie gidip sordum onu geri alamazmıyız diye?? şimdi düşünüyorumda adam içinden amma gülmüştür.. adam beni teselli etmek için 'olur böyle şeyler' diyordu. çünkü o gün sunum yapma sırası bendeydi...

ayşirin

Şairane
bilmem bu fikri ciddi ciddi düşüneceğim :D

ya neden olmasın ilk teşebbüs bizden olsun. bak gör içinde ukte kalanlarda bizim gibi yazacaktır. hem bu bizim geçde olsa hakkımız de mi:O:O:O

tamam secdenur birgün anlaşalım beraber açarız başlığı:D
başlık: içinde ukde kalanlar hoşgeldiniz olsun:Obu en doğal hakkımız nede olsa:dancing:

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
bende şahit olduğum bi anıyı anlatayım...

tezhip kursuna ilk gittiğim yıllarda sınıfta en büyük öğrenci olan 2çocuk annesi nevin die bi abla vardı..eee biz kızlarla msn forum muhabbetleri yaptıkca nevin ablada adresini vermek istedi.. ekleyin beni kızlar konuşurus falan diyede böyle heyecan falan yaptı:))) bizde adresi not almak için kağıt kalem bekliyoruz önce adresi verdi yazdık ardındanda şifremde muhammed enes(oğlu) dedi ve biz artık iptal sınıfca koptuk... :) onun şifresini girmeden görüşemiceğimizi sanıyormuş :)

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
Benim bilgisayar anım biraz hüzünlü. Tabi benim için. Yıl 1991 eşim eve bir tane bilgisayar getirdi. o zamanlar cd falan yok. Bir bilisayar dergisinin program sayfasında dünya haritasının yazılımı vardı. bizde sabaha kadar oturup programı yazdık. sonunda programın hatalı yazıldığını öğrendiğimizde ki yüzümüzün şeklini siz düşünün.

hiba_nur

Profesör
bende şahit olduğum bi anıyı anlatayım...

tezhip kursuna ilk gittiğim yıllarda sınıfta en büyük öğrenci olan 2çocuk annesi nevin die bi abla vardı..eee biz kızlarla msn forum muhabbetleri yaptıkca nevin ablada adresini vermek istedi.. ekleyin beni kızlar konuşurus falan diyede böyle heyecan falan yaptı:))) bizde adresi not almak için kağıt kalem bekliyoruz önce adresi verdi yazdık ardındanda şifremde muhammed enes(oğlu) dedi ve biz artık iptal sınıfca koptuk... :) onun şifresini girmeden görüşemiceğimizi sanıyormuş :)

Dalgamı geçtin kadııncağızla aferim sana..

Benim acemilik değilde bir bilgisayar bozma anım olmuştu tabi onuda becerememiştim...
iyikide öyle bir şey yapmışım diğer yarımı tamamlamış oldum:)
bu bilgisayara çok şey borçluyum:)

cheremyth

Üye
geçen sene 200 dolar' a satın aldığım bir programdaki tüm bilgileri yanlışlıkla sildiğimi sanmıştım. o gece uyuyamayıp bilgileri nasıl kurtarabileceğim hususunda dört dönmüştüm.
sonradan kurtardık bilgileri ama gel bir de bana sor : )

ibrahimi

Has Uşak
sene 2002 ilk bilgisayarımızı aldık.
gel zaman git zaman merak bu ya,karıştırırken birşeyleri sildik.meğerse bilgisayarın kullanıcısını silmişiz,oturum açamadık ve format atmak zorunda kaldık :D

Bilgisayar çalışır vaziyette iken harddisk değiştirme...

Yitik Lale

“Men dakka dukka”
İki yıl önce bilgisayarla tanıştım...Pek bir anım yoktur tek anım şudur ki ilk bilgisayar başına oturduğum günlerde haddinden fazla yavaş yazarken şuanda yıllarını bilgisayar başında geçimiş bir insandan daha hızlı yazabiliyorum...Peki bu övünülecek bişeymi hiç sanmıyorum...:)

ÖYLeSiNe

Üye
Web sitesi
www.islamazmi.com
Yıllar öncesinde daha internetle yeni yeni tanışmaya başladığım zamanlarda, ünlü bir siteye kayıt olmak istiyordum ve bunu tek başıma beceremediğim için kardeşimden yardım istemiştim. Kardeşim hangi isimle kayıt yapalım dediğinde, ben bir Beşiktaş hastası olarak Beşiktaşla ilgili bir isim istemiştim,

İşin komik tarafı,

Beşiktaşla ilgili isim aldığım için bütün Beşiktaş haberlerinin bana mail yoluyla geleceğini sanıyordum.:O