• Reklamsız versiyon için ÜYE OL

Bill Gates’in aşıları çocukları felç ediyor?

Y!T!K_SEVD@

Üye
İhvan Üyesi
Katılım
6 Nis 2008
Mesajlar
31
Beğeniler
9
Puanları
0
#1
Bill Gates’in aşıları çocukları felç ediyor?


Küresel şeytanların taşeronu olan Bill & Melinda Gates Vakfı'nın yaptığı aşılar Afrika ve Asya çocukların hayatını karartıyor. Bu aşılar nedeniyle sadece bir köyde 50 çocuk felç oldu.NaturalNews’te yayınlanan bu haber Zehra Ulucak tarafından Gıda Hareketi için tercüme edilmiştir.
Bill Gates ve eşi Melinda Gates’in adını taşışan Bill & Melinda Gates Vakfı’nın son on yıldır gezegendeki her bir çocuğun aşılanması için çalışıyor. İddia edilen amaç; ‘kötü sağlık hizmetlerinin ve temiz suyun yetersizliği nedeniyle menenjit ve sıtma gibi hastalıkların sık görüldüğü Afrika’yı korumak.’ İddia bu. Vakıf toplumun bu temel ihtiyaçları karşılamak yerine, ‘yerli nüfusa aşı dayatmıştır.’ Bu da sonuç olarak, Afrika’nın genç nüfusunun felç olmasına yol açmıştır.

SADECE BİR KÖYDE 50 FELÇ
Vactruth.com’da araştırmacı gazeteci Christina England tarafından da belirtildiği üzere; Örneğin Kuzey Çad’taki küçük Gouro köyü, bölgedeki en az 50 genç, özellikle Afrika için geliştirilen yeni menenjit aşısı olan “MenAFriVac” yapılmasının ardından felç oldu. Ancak bu skandal gündeminin karanlığına kurban gitti.
Menenjit için önleyici tedavi olarak tanıtılan “MenAfriVAc”, söylendiğine göre bir kısmının yedi yaşında olan küçük çocukların her birinin halüsinasyonlar görmelerine, sarsıntı yaşamalarına ve en son olarak da felç geçirmelerine neden olmuştur.

İŞBİRLİKÇİ YEREL KUKLALAR HALKINI SATIYOR
Aşıdan zarar gören iki çocuğun kuzenine göre, MenAfriVac’ın ürkütücü yan etkilerinin uygulamadan 24 saat sonra ortaya çıkmaya başlamış. Birçok çocuk, aniden baş ağrısı yaşayarak ve kusmaya başlayarak etkilenmiş. Bu da daha sonra “ağızlarından gelen salya ile birlikte eğilip kontrol altına alınamayan sarsıntılara” kadar ilerlemiş. Ebeveynler ve yerel yönetimler, harekete geçmeleri ve etkilenen çocuklara yardım etmeleri için yüksek hükümet yetkililerini aramaya çalıştığında, tüm istedikleri şey bir çareydi ama bu göz ardı edilmiş.

ÇAD HÜKÜMETİ SUSMALARI İÇİN HALKA RÜŞVET TEKLİF ETTİ
İngiltere tarafından “ Bay. M.” olarak anılan bu aynı kuzen, nihayet Çad Sağlık Bakanı ve Sosyal Güvenlik Bakanı’nın, ilk defa yaşanan birçok felç olayının ardından yaklaşık bir hafta sonra Goruo’ya geldiğini, tüm Gouro bölgesinde mevcut sadece bir tane doktor olduğu için,50 felç geçiren çocuğun 300 mil uzaklıktaki hastaneye götürülmesine karar verdiklerini de belirtiyor.
Her şeyden önce MenAfriVac’ın neden böyle ciddi bir reaksiyon oluşturduğunu derinlemesine araştırmak ve bunun belirleninceye kadar da, derhal aşının daha fazla bir şekilde dağıtımını durdurmak yerine, bu aynı hükümet yetkilileri, bu acı çeken ebeveynlerin susmaları için onlara para teklif edip rüşvet vermeyi deniyor.

BİLL GATES, DSÖ’YE YALAN SÖYLEMİŞ
Bill & Melinda Gates Vakfı’nın, Dünya Sağlık Örgütüne ‘MenAfriVac’ aşıları ve sonuçları hakkında yalan söylediği de ortaya çıktı.
Afrika ve Asyalı çocuklara ‘MenAfriVac’ aşısını uygulayan ‘Bill & Melinda Gates Vakfı’, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ), ve Menenjit Aşısı Projesi (MVP), tekrar tekrar aşının dondurulmadan taşınabileceğini iddia ederek aşının güvenliği hakkında bariz bir şekilde yalan söylediği tespit edildi.
 
Üst