Bilgisayarında Nereye Girildi Hepsini Gör!!!

myafhi

Paylaşımcı
Bu program genellikle ebeveynlerin işine yarayabilir.Bilgisayarınızda hangi gün ve saatte hangi dosya veya siteye girilmiş görmek için işe yarar.

İndir: http://www.acesoft.net/winspy/wssetup.exe
KULLANIMI KOLAY ZATEN KURUN VE AÇIN O ZAMAN GÖRÜRÜSÜNÜZ NEE OLDUĞUNU...

alıntıdır

zorbey

Paylaşımcı
Bu programı bir denemekte yarar görüyorum.Zira bilgisayar öğretmeniyim ve sürekli istek geliyor velilerimizden bu konuda.

Özellikle körpe beyinlerin, internet deryasındaki pisliklerden korunması ve sürekli takip edilmesi şart...allah bu konuda ana babalara yardım etsin...

Gerçekten sıkıntılı bir konu bu...

Sağolun...

aldirma128

Üye
Bu konuda çok başarılı ve hiçbir şekilde farkedilemeyen 2 program önerebilirim...

golden keylogger,

perfect keyloger,

şu anda vaktim yok upload edemedim ama isteyen olursa upload edebilirim... ihtiyacı olan varsa özelden yazsın, bu konuyu takip edermiyim bilemiyorum...

Bu arada zorbey, bilg. öğretmenliğini tavsiye edermisin ? zor ve dezavantaj olabilecek yönleri neler... ? yoksa tobb gibi bir yerde bilg. müh. masterı daha mı iyi olur ? Bu konuda hala ne yapacağımı bilemiyorum...

zorbey

Paylaşımcı
Bu arada zorbey, bilg. öğretmenliğini tavsiye edermisin ? zor ve dezavantaj olabilecek yönleri neler... ? yoksa tobb gibi bir yerde bilg. müh. masterı daha mı iyi olur ? Bu konuda hala ne yapacağımı bilemiyorum...

Arkadaşım kaliteli bir master ve lisans eğitimi almışsan alanda, tabiiki bilgisayar mühendisliği güzel bir meslek

bizimkisi biraz da fedakarlık isteyen bir meslek biliyosun...minik öğrenciler vs :)...Fakat Öğretmen atama döneminde bilg. müh. masterı yapmış insanların bilg. öğretmenliğine başvurduğunu da gördüm ben...

Ben şiddetle tavsiye ederim bilg. öğretmenliğini :clap2: Severek çalışabileceğın bir branş.

Eğer Maddi kaygılar önemliyse tabii ki şu da var; Piyasada çalışsan her kurduğun sistem için ortalama 100$ alabilirken,okullarda bir nerdeyse hergün farklı bir sistemi formatlayıp sistem kurmak hemde karşılıksız (bedava:)) olması kişiyi üzebilir dimi:O

dedimya fedakarlık hem maddi hem manevi :)

allaha emanet ol inşallah,
Selam ve dua ile