Ben sevmiyorum ki seni

emmargah

Profesör
Ben sevmiyorum ki seni...Korkmuyorum yalnızlıktan, ağlamıyorum geceleri...
Sonu nereye çıkacağını bilmediğim, dipsiz kuyuları andıran karanlık sokaklarda avare dolanırken birden beynimden vurulmuş gibi donakalmıyorum, aklıma gelmiyor gittiğin gün sen namına hiçbir şey yokken hayatımda, ansızın düşmüyorsun yüreğime canımı acıtmıyor bu boşluk
Yüreğim, içine kor düşmüşçesine yanmıyor.. adını duyduğum an yerinden fırlayacakmış gibi çarpmıyor, nefesim göğsümü parçalayacakmış gibi düğümlenmiyor boğazımda.. sensizlik burkmuyor içimi

Ben sevmiyorum ki seni

Geçen zamanı geri alabilmeyi hayal etmiyorum hiçbir zaman seninle olan her anımı her saniyemi bir ömür dondurabilmeyi seninle yaşayıp seninle yaşlanmayı istemiyorum.. akşamları evime dönerken senli hayaller kurmuyorum, içinde hiç solmayan tek gül misali sadece senin olduğun bir yuvaya sahip olmayı, günün yorgunluğunu sadece gülümün gül yüzüne bakarak atmayı düşlemiyorum
Hiç aydınlanmayacakmışçasına zifiri karanlığa bürünen kör gecelerin zor sabahlarında hayalinle uyanmıyor, sohbet etmiyorum saatlerce akşam tekrar görüşürüz edasıyla vedalaşmıyorum hayalinle her sabah önceden gittiğimiz parkta, her zaman oturduğumuz o küçücük bankta senin yerine hayalini ağırlamıyorum şimdi.. hayalinle yaşatmıyorum seni.. hayalinle yaşamıyorum..

Ben sevmiyorum ki seni

Ölümü özlemeyen aşkı anlayamazmış ya hani.. işte ben ölümü özlemiyorum, canıma can bildiğim cananımı yitirdim nasıl yaşar bu beden diye düşünmüyorum dar gelmiyor dört duvarlar, haykırmak istemiyorum delicesine "SENİ SEVİYORUM" diye.

Ben sevmiyorum ki seni

seher

Doçent
bilmem öylemi sende de ama bu yalanları heran bend söylüyorumm......

NuRuDiLara

Asistan
Ben sevmiyorum ki seni

Ölümü özlemeyen aşkı anlayamazmış ya hani.. işte ben ölümü özlemiyorum, canıma can bildiğim cananımı yitirdim nasıl yaşar bu beden diye düşünmüyorum dar gelmiyor dört duvarlar, haykırmak istemiyorum delicesine "SENİ SEVİYORUM" diye.

Ben sevmiyorum ki seni

"Seni sevmekten korkmuyorum" ve ben haykırıyorum SENİ SEVİYORUM SENİ SEVİYORUM SENİ SEVİYORUM ;)