Başbakan Erdoğan, 6 ayda 'hedef'ten vazgeçti!

KARAMURAT-3

Kıdemli Üye
Web sitesi
mazlumlarvezalimler.blogcu.com

dostluk

Kıdemli Üye
eee..??

sizleride anlamiyorum..

erdogan yalanci erdogan hain..erdogan gomleksiz,erdogan israil usagi,erdogan siyonizme hizmet ediyor

erdogan kadar basiniza....

tovbe yarabbim..

agbi

Yasaklı
eee..??

sizleride anlamiyorum..

erdogan yalanci erdogan hain..erdogan gomleksiz,erdogan israil usagi,erdogan siyonizme hizmet ediyor

tovbe yarabbim..

dostluk

Başa düşecek TAŞ ları bırakta SÖYLENEN ve BİRBİRİNİ götüren ifadelerin açıklamasını yap ta bilmediğimiz var ise öğrenelim.

salimabi

Kısıtlı Erişim
@agbi dellendirme adamı engellisin yaaaaaa ;)

agbi

Yasaklı
@agbi dellendirme adamı engellisin yaaaaaa ;)

ALLAH a şükrederim DÜŞÜNCE ENGELİSİ OLMADIĞIM için ya DÜŞÜNCE ENGELLİ olsa idim ya ALLAH cc bana verdiği Nimet AKLIM a güvenmeyip başkaların akıllarına değer verseydim MAZALLAH

Yaa işte böyle.

Bîdâr

Aktifleşmemiş
eee..??

sizleride anlamiyorum..

tovbe yarabbim..

Burda sizcede çelişkili bir nokta yok mu?
Bizde Türkiyenin küresel güç olmasını istiyoruz.
ama 6 ay önce denilenle Japonya da denilen arasındaki bu çelişki neden?
Bunu sormaya hakkımız yok mu?

hirahos

Kıdemli Üye
eee..??

sizleride anlamiyorum..

tovbe yarabbim..

Karamurat 3'ün iki gömleği var... Biri saadet... diğeri cemaat. Muhtemelen, evlerinde, dershanelerinde bulunmuş olabilir... Vefa hissinde gibi geliyor.

Ya da hazır ak partiye sardırmışken cemaatin arkasından salvo yapayım demiş olabilir.

Yarın bir gün, 28 şubatta olduğu gibi, cemaat, saadete de sararsa seyreyle cünbüşü... :)

Hakperest

Kıdemli Üye

Başbakan Erdoğan, 6 ayda 'hedef'ten vazgeçti!

Başbakan Tayyip Erdoğan, Japonya ziyaretinde, "Türkiye'nin bölgesel ya da küresel bir güç olma hedefi olmadığını" söyledi ama henüz 6 ay önce Anıtkabir Özel Defteri'ne farklı açıklamalar yazmıştı.

DEVAMI:
http://www.ihvanforum.org/showthrea...ı-(adalet-ve-kalkınma-partisi-dosyası)/page32

siyaset bu hesap kitap işidir, onun çapında bir lider bir haftada devletin dümenini başka yöne kırar
sana da dedikodusu düşer :D
altı ay sonra tekrar o hedefe yol alır, belli olmaz
iki söz farklı manalarda da kullanılmış olabilir, bu da bir ihtimal

KARAMURAT-3

Kıdemli Üye
Web sitesi
Karamurat 3'ün iki gömleği var... Biri saadet... diğeri cemaat. Muhtemelen, evlerinde, dershanelerinde bulunmuş olabilir... Vefa hissinde gibi geliyor.

Ya da hazır ak partiye sardırmışken cemaatin arkasından salvo yapayım demiş olabilir.

Yarın bir gün, 28 şubatta olduğu gibi, cemaat, saadete de sararsa seyreyle cünbüşü... :)

Ben cemaatin evlerinde, dershanelerinde bulunmadım. Ben foruma üye olduğumdan beri AKP'yi eleştiririm.

Çünkü gittiğiniz yol,yol değil.Gelin gerçek hak yola.Milli Görüş yoluna.

Meryem

Komplike
@KARAMURAT-3;

Paylaştığınız resimler vs. sınırları aşıyor. Sizi buradan son kez uyarıyorum. Ağzında ampul olan kadın resmi gibi mesnetsiz, tutarsız, saçma sapan, Facebook/Twitter'dan edindiğiniz bilgileri/iddiaları bu foruma taşımayın. Lütfen bunu milli görüş forumlarında yapın ama burada yapmayın. Buna müsade etmeyiz. Dediğim gibi, bu konuda sizi son kez uyarıyorum.

Bu arada yazdığınız tüm mesajları bizzat ben takip ediyor olacağım!

KARAMURAT-3

Kıdemli Üye
Web sitesi
@KARAMURAT-3;

Paylaştığınız resimler vs. sınırları aşıyor. Sizi buradan son kez uyarıyorum. Ağzında ampul olan kadın resmi gibi mesnetsiz, tutarsız, saçma sapan, Facebook/Twitter'dan edindiğiniz bilgileri/iddiaları bu foruma taşımayın. Lütfen bunu milli görüş forumlarında yapın ama burada yapmayın. Buna müsade etmeyiz. Dediğim gibi, bu konuda sizi son kez uyarıyorum.

Bu arada yazdığınız tüm mesajları bizzat ben takip ediyor olacağım!

Salimabi'nin resimleri sınırı aşmıyorda benimkilermi aşıyor? Bu forum AK Parti'nin forumumu?Hep AKP ve Başbakanla ilgili resimleri paylaşıyor?

Bir açık yakaladınız mal bulmuş mağribi gibi saldırıyorsunuz

Diğer paylaştığım resimlerde bir yanlışlık varmı? Var ise tek tek yaz.Beni bizzat takip edeceğine göre.

Ben sizin gibi batı Hiristiyan hayranı değilim.Sık sık Hiristiyan misyoner Mesih'çinin paylaşımlarını mesajlarını beğeniyorsun ama?

Hakperest

Kıdemli Üye
Salimabi'nin resimleri sınırı aşmıyorda benimkilermi aşıyor? Bu forum AK Parti'nin forumumu?Hep AKP ve Başbakanla ilgili resimleri paylaşıyor?

Bir açık yakaladınız mal bulmuş mağribi gibi saldırıyorsunuz

Diğer paylaştığım resimlerde bir yanlışlık varmı? Var ise tek tek yaz.Beni bizzat takip edeceğine göre.

Ben sizin gibi batı Hiristiyan hayranı değilim.Sık sık Hiristiyan misyoner Mesih'çinin paylaşımlarını mesajlarını beğeniyorsun ama?

buraya düşmemek elizde bölümünü incelerseniz
f.gülenin uygunsuz hakaretvari resimleri paylaşan bir üyenin kısıtlandığını görürsünüz

her resme bakmıyoruz, uygun olmayan paylaşımları yönetime bildirin gereği yapılır
herkes için söylüyorum holiganca davranmak, savunduğunuz değerleri itici göstermekten başka bir işe yaramaz
bu forum yaygaracıların/holiganlığın dövüş ringi olmamalı
ateşli tartışmalar yapılır ama herkes durması gereken noktayı bilmeli