Bahçeli hakkında şok iddia!!!!

ukubat

Profesör
Katılım
9 May 2007
Mesajlar
1,942
Tepkime puanı
103
Puanları
0
Konum
istanbul,fatih
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr

Bahçeli hakkında şok iddia!

Mehmet Baransu'nun yeni çıkan kitabında Hanefi Avcı'ya dayandırarak yer verdiği MHP'nin içindeki rüşvet iddiaları ortalığı karıştıracak.
resim156145_2.jpg
Hanefi Avcı'nın MHP'deki rüşvet iddiası ortalığı karıştıracak...

Baransu'nun yazdığı bilgilere göre; DSP - MHP - ANAP koalisyonu döneminde Hanefi Avcı'nın ilgisi siyasilere yoğunlaşıyor.

Baransu Avcı'nın bu dönemini şu sözlerle açıklıyor:

"Koalisyonun MHP kanadıyla bağlantıları iyiydi. Avcı'nın eşi Kayserili'idi. Avcı da Kayserili dostları sayesinde MHP'yle bağlantı sağlamıştı. Koalisyonu umutla karşılayan Avcı bir müddet sonra çevresine MHP'nin yolsuzluklarını anlatır olmuştu. Özellikle hükümetin MHP kanadından Bayındırlık ve İskan Bakanı Koray Aydın'ın yaptıklarından bizardı. Ancak Aydın'ın bu işte yalnız olmadığını, aldığı her türlü rüşvetten parti Genel Başkanına yüzde yirmi pay verdiğini, hatta büyük bir işten Genel Başkanın payını vermediği için ikilinin tartıştığı iddiasını da gazetecilere ulaştıran Hanefi Avcı'dan başkası değildi. Aydın'la görüşüp, iş alamayan, rüşvet verip karşılığını bulamadığını iddia ettiği bazı işadamlarının gazetecilerle de temas etmesini de sağlamıştı."

 
Üst