• Reklamsız versiyon için ÜYE OL

Aziz Mahmud Hüdayi VAKFI 16 Nisan’da EVET Diyecek

talib

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
11 Tem 2006
Mesajlar
21,641
Beğeniler
930
Puanları
113
#1
Aziz milletimizin geleceği adına çok önemli bir kararın arefesindeyiz. Milletin temsilcilerinin verdiği karara, halkımızın da millî mütabakat şuuru içinde büyük bir hüsn-i kabul ile yaklaşacağından eminiz. Birliğimize, dirliğimize ve geleceğimize yönelik, son günlerde artan düşmanca ve haince girişimler karşısında, millî mutabakat içinde yer almanın bir vecibe olduğuna inanıyoruz.

Tarih şahittir ki asırlar boyunca bu aziz millet, hakkın, adâletin, merhametin ve insafın bayraktarlığını yapmış, mazlumların, çaresizlerin ve kimsesizlerin emin bir sığınağı olmuştur. Dün olduğu gibi bugün de, devlet ve millet olarak, bu asil geçmişimize yaraşır bir asâletle, yeniden bir dirilişin eşiğinde olduğumuzun farkındayız.

Bu asil milletin bugünkü fertleri olarak diyoruz ki: Bütün farklılıklarımızla birlikte biz tek bir milletiz. Vatanımız hür, bayrağımız hür, vicdanımız hürdür. İlmimiz, irfanımız, idrakimiz ve tecrübemizle zengin bir medeniyetin torunlarıyız.

Milletimizin yeniden tarih sahnesinde layık olduğu mevkiye yükselişi için Rabbimizin yardımını niyaz ediyor ve bu inançla Anadolu irfanının yansıması olan millî mütabakata 16 Nisan’da EVET diyoruz.
 

KAFKAS

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
3 Nis 2014
Mesajlar
5,078
Beğeniler
66
Puanları
48
#3
Vaka ortada kıvranmanın bir alemi yok .HAYIR diyenlerin ne olduğu ortada!


 
Üst