Atatürk’ün Başörtülü Eşi Resimden Çıkartıldı.

Türkay

Doçent
Mustafa Kemal'in yaşamını photoshop'layıp insanlara kendi Kemalizm'ini dayatanlar; bu ilizyonlarla ergenekon çetesi oluşturup, yıllarca vatanseverik adına millete dayatmalarda bulundular, çöplüklerde bomba icat edip sağa sola bomba attılar, baskınlar yaptılar, hazineyi hortumladılar. . Hokus pokuslarla, iyi saatte olsunların desteğiyle ak partiye kapatma davası açtılar.

Şimdiki Türkiye manzarasının en önemli unsuru başörtülü anadolu kadınlarını photoshoplayıp okullardan attılar, bununlada yetinmeyip yakında yapacakları bir photoshopla sokalardanda silmeyi amaçlıyorlar.

arşivist

Profesör
Web sitesi
www.smf123.net
bugün Cuma namazı çıkışı elime bir yayın (GÜLDESTE) tutuşturdular :)

CBÜ Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğrencileri tarafından hazırlanıyormuş.

son sayfasında bulunan yazıyı paylaşmak istedim

Atatürk diyor ki:

O (Hz. Muhammed s.a.v.) Allah'ın birinci ve en büyük kuludur. O'nun izinde bugün milyonlarca insan yürüyor. Benim, senin adın silinir,fakat O, sonsuza kadar anılacaktır, yaşayaşacaktır.

Benim, senin adın silinir, ne kadar doğru söylemiş bugün eşini silenler yarın daha neler yaparlar acaba

yosun

Asistan
Atatürkü koruma kanunu bir kaldırılsın, ona hakaret edip aşağılayacak kesimler bu eregenekoncular olur.

İnançlı insanlar ölüye saygısından susar, onların dine saygısı olmadığı için ağzına geleni sayarlar.

Kanunlarla korunan bir devlet adamının isminden rant elde ettikleri için iki lafın arası ATATÜRK diyorlar , sevip saydıkları için değil.

vakiTamam

Doçent
ayrıca birinde ataturkun gozlerı renklı bırınde renssiz lens olaylarına felanmı girmis aceba... magazinlere konu olur alim Allah..