Aşk böyle birşey mi bilemiyorum!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Gidiyorum...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nefesin bahşedilmişliğine, hakikatin ruhuma temaşa eğledği firkati ülfetine[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne söylesem, yıllara sari sükutumu bir bir şehredip ayan etsem [/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Aşkın abadına gönlümü hasredebilsem ve umutlarımın sultanına iltica etsem...[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar melalim var sa...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Katreler misali rahmet için dilenen bir muhtaç sa, meramın sevdaya kavuşmak sa[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nefsimin çeperlerinde, irademin acziyetinde esaret çekmek bu kadar kalbe ezay sa[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Aklım niye soluk soluğa, kuytu viranelerde hoyratlığın dilinde ve çilem korkuy sa[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Açma perdeleri sinem gün görür...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Haşyetin bucağında, ne derlerin kucağında, keşkelerin ocağında zanlarım büyür[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Dile gelen ne varsa, kalbimin lekeleri sinemde dinmeyen bir sızıysa, hicran yürür[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Aşk mı bu minval üzre, hakikat ramı ne yüze, içimin titremeleri başlıyor bak yine[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Niye ağlıyorum, inan ki bilmiyorum...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bin bir hüzünle yolun yolculuğuna başlıyorum,sancılarımla başbaşa inliyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kaçıyorum...Bilinmeyen bir adrese, hasretine ram olduğum nefesin mukabelesine[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kaldıysa nefesten, solmaya amade olmuş bir hevesten, sabrın lehçesinden yine[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne diliyorum, ne kadar biliyorum...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ummanın sesini, içimi sızlatan özlemini, hasreti zerkeden busesini işitiyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar dalsam, dalgalar misali gönlümü sükutun kollaraına bıraksam ağlasam[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ruhumu bırakmadan, manamdan kopmadan, kalbim kararmadan aşkı yaşasam[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Gözümün gördüğü...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hakikat için dile gelen nidanın sevdaya meftun hali ve serzenişi yüreğimi deliyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar bigane kalsam, nefsimin nizamsızlığına yansam, kıt aklımla yakarsam[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yine de hakkıyla olmuyor, vuslatın perdesi, ötenin aşka ram olmuş vecdi dolmuyor[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]