Arnavut böreği

deren

semure
Sayın @deren

.

6a00d8341c558f53ef0133f21889c6970b-800wi
sorun 15 kat yufka tek yufkayı bile zar zor açabilem acemi biri için çok zor.

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
sorun 15 kat yufka tek yufkayı bile zar zor açabilem acemi biri için çok zor.
hamuru küçük küçük yumaklar halinde yap ve küçük küçük aç üst üstte koy ve tümünü birden aç bacım:) börek hazır sayılır:)

deren

semure
hamuru küçük küçük yumaklar halinde yap ve küçük küçük aç üst üstte koy ve tümünü birden aç bacım:) börek hazır sayılır:)

bayramdan sonra deniyeyim sonucu sana yazarım hmur yoğurmakta mesele hazır satılmıyor ki alalım.olmadı son çare paket yapın bana gönderin bana da yazık günah yani:)

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
bayramdan sonra deniyeyim sonucu sana yazarım hmur yoğurmakta mesele hazır satılmıyor ki alalım.olmadı son çare paket yapın bana gönderin bana da yazık günah yani:)
:)çok kolay aslında hamur en kolayı:) yollamasına yollanır da sizin öğrenmeniz en güzeli :)hazır börekler var da evdeki lezzet onlarda pek olmuyor maalesef:(siz yapın bende yapayım resimlerini paylaşalım :)

deren

semure
:)çok kolay aslında hamur en kolayı:) yollamasına yollanır da sizin öğrenmeniz en güzeli :)hazır börekler var da evdeki lezzet onlarda pek olmuyor maalesef:(siz yapın bende yapayım resimlerini paylaşalım :)
peki resmini çekip göndermeye çalışıcam bayramdan sonra inşaALLAH Allah yardımcım olsun hiç ilgi alanım olmayan bir konu hayırlısı :)

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
peki resmini çekip göndermeye çalışıcam bayramdan sonra inşaALLAH Allah yardımcım olsun hiç ilgi alanım olmayan bir konu hayırlısı :)
Ben de eklerim kendim yapıcam :)benim için en kolay şeylerden biri:)alışınca insan:)amin hayırlısı bayramdan sonra börekler yarışıyor da dermişiz:)

deren

semure
1.30 başaldım şimdi fırına verdim.ilk defa merdane kullandım sadece yufkaları küçük küçük açmak çok sıkıcı ve yorucuydu.biraz yağlı oldu gibi pişmesini merakla bekliyorum :)

deren

semure
çok çabuk pişti gerçektende çıtır çıtır çok güzel olmuş. bu leziz tatla tanışmamızı sağlayan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum :flw

deren

semure
R6Dp3R.jpg
görüntü bu kendi yapımım ve kendi çekimim : )))

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
çok utandım şimdi :) sizler uzmanlaşmışsınız maşallah :)
Estf utanacak bişi yok lütfen biz kendimizi bildik bileli börekle hem/haliz..:)ayrıca ilk börek olarak muhteşem bence:)önemli olan denemek ve hayata bunu geçirmek sevdikleriniz artık sizin ellerinizden güzel güzel börekler yeme şerefine erişecek zamanla eşiniz çocuklarınız misafirleriniz bu lezzetten nasipli olacaklar kim bilir :)pes etmek yok yanınızda olmak ve o lezzetli börekten yemek isterdim:)size afiyet olsun şimdiden..:)sevgiler ve muhabbetlerimle..vesselam..