Anlıkları alalım..

Enes

İhvan Forum Üye
Sen sivastanmi gectin
Güzel memleketim benim beaa

Geçmedim konakliyorum hatta şuan yürüyüş yapıyorum. Hemşehrilerine biraz gıcık oldum ama kusura bakma. Trafikte saygı sıfır veya bana öyle denk geldi. Yayaya yol vermek günah galiba burada. Onun için yavaşlayınca duuuuuttt duuttt

uzAyli

İhvan Forum Üye
Geçmedim konakliyorum hatta şuan yürüyüş yapıyorum. Hemşehrilerine biraz gıcık oldum ama kusura bakma. Trafikte saygı sıfır veya bana öyle denk geldi. Yayaya yol vermek günah galiba burada. Onun için yavaşlayınca duuuuuttt duuttt
Türkiyenin neresinde yayalara yol veriyolar ki allahini seversennnn ?
Teesüf ederim ??

Enes

İhvan Forum Üye
Türkiyenin neresinde yayalara yol veriyolar ki allahini seversennnn ?
Teesüf ederim ??

Ben yol veririm. Bir gurbetcinin arabasına arkadan tosladigim günden beri. Adamcağız yayaya yol vermek için durdu ben korna kullanmayı sevmiyorum ben de arkadan tosladım tabi o zamanlar euro 8 lira değil adam epey üzüldü.

uzAyli

İhvan Forum Üye
Ben yol veririm. Bir gurbetcinin arabasına arkadan tosladigim günden beri. Adamcağız yayaya yol vermek için durdu ben korna kullanmayı sevmiyorum ben de arkadan tosladım tabi o zamanlar euro 8 lira değil adam epey üzüldü.
Vay seni seniii ????
Iyi sana ders olmus ?

uzAyli

İhvan Forum Üye
Ah oldu sabah beri ugrasiyodum ?

uzAyli

İhvan Forum Üye
2632

Çiçekler sahibinin ruh halini mi taşıyor nedir bu pitirciklar yanlara sarkmalıydı dikine uzuyorlar niye ki :)