Albay Arif Doğan : Eşref Paşayı Biz Öldürdük On Bin Terörist Yetiştirdik

TakVa

Ordinaryus
Katılım
13 Nis 2007
Mesajlar
2,868
Tepkime puanı
79
Puanları
0
Albay Arif Doğan : Eşref Paşayı Biz Öldürdük On Bin Terörist Yetiştirdik

JİTEM’İ BEN KURDUM DİYEN EMEKLİ ALBAY ARİF DOĞAN’DAN ŞOK SES KAYDI

Alevi-sünni kavgası için Alevilere saldıracak sakallı bir ekip kurdum... 7 bin ruhsatsız silah dağıtıp terörist yetiştirdim... 10 bin silahlı adamla suç örgütlerini yönettim.

‘Sakallı özel ekip’ Alevi sünni kavgası çıkaracak

Ergenekon yapılanmasının bire bir itirafı niteliğindeki ses kaydında, Ergenekon’unr kaos için planladığı eylemlerinden biri olan Alevi-Sünni kavgası çıkartmak için sakallı kişilerden özel bir ekip kurulduğu da itiraf ediliyor. Emekli Albay Doğan “Alevilere saldıran saçlı sakallı profosyenel bir ekibim vardı. Ben her tarafa gizli adam bırakmıştım. Alevi olan kesimlere saldırmaları için. Hepside saçlı, sakallı, bıyıklıydı. Bütün Türkiye’deki yapı bana bağlıydı” diyor.

Atatürk hayatta olsaydı beni çoktan öldürtürdü :glm

Arif Doğan ses kaydının ilerleyen bölümlerinde işlediği suçlar ve ordunun dışında kendine bağlı 10 bin silahlı adamı olduğu için kendisini öldürteceğini de itiraf ediyor.

İşte Doğan’ın o itirafları: “Resmi görevde bile 10 bin kişi taşıyamaz. Atatürk olsaydı şimdi beni çoktan öldüttürdü. Topal Osman gibi. Sormuş kaç asker çıkartırsın? 10 bin demiş Paşam. Demiş benden fazla Topal’ın adamı var. Öldürün bunu gitsin. Ben üç defa idam cezası aldım. Asmadığına pişman oldular.”

5 bin Kaleşnikoflu, 2 bin de tabancalı terörist yetiştirdim

Ergenekon sanığı emekli Albay Doğan, JİTEM’in başında iken 7 bin ruhsatsız silah dağıtarak bölgede terörist yeşitridiğini de itiraf ediyor.

DOğan olduğu iddia edilen kişi ses kaydında “JİTEM Gruplar Komutanı’yken 7 bin ruhsatsız silahı kendi adamlarıma bizzat ben dağıttım. Ben JİTEM Grupları Komutanıyım o zaman. Aynı zamanda Jandarma İstihbarat Grupları Komutanıyım Türkiye’nin. Ulan silahlı güç 10 bin kişi bende var. Bunların ne g..ü var. Ben düşünüyorum kayıtsız 5 bin tane Kaleşnikof dağıttım ben. 2 bin tane tabanca. Terörist yetiştirdim ben orda” diye konuşuyor.

10 bin kişilik özel orduyla çeteleri kontrol ediyoruz

Ergenekon sanığı Doğan olduğu iddia edilen kişi, ses kaydında, Ergenekon Lobi belgesinde de yer aldığı gibi tüm organize suç işlerini ve çeteleri kontrol altında tuttuklarını itiraf ediyor.

Kurduğu 10 bin kişilik JİTEM’de kendisine bağlı özel ordu ile beyaz kadın ticareti ve haraç dahil tüm kirli işleri kontrolleri altında tuttuklarını anlatan Doğan “ Bu 10 kişi ile her türlü ayak işini biz kontrol ediyoruz. Komutanım bunlar gavatlık yapıyor, pezevenklik yapıyor, haraç alıyor, avrat... “Ben pezevenkmiyim” dedi. “Estafurulah komutanım altının pezevenk olması senin pezevenk mi olman” dedim.

Destek olmasam Eşref Paşa öldürülemezdi

Ergenekon sanığı JİTEM kurucusu emekli Albay Arif Doğan, şüpheli bir uçak kazasında şehit olan eski Jandarma Genel Komutanı Eşref Bitlis’i de JİTEM ekibinin öldürdüğünü anlatıyor. Ergenekon klasörlerinde Eşref Bitlis’in JİTEM’in kirli işlerini gördüğü ve engellemek istediği için öldürüldüğüne dair belgeler ve tanık ifadelerini doğrulayan itiraflarında Arif Doğan, Bitlis’e suikasti JİTEM komutanlarından Cem Ersever’in düzenlediğini anlatıyor ve “Ben destek vermezsem nahh öldürürlerdi” diyor. İşte o kan donduran konuşma:

DESTEK VERMESEM NASIL YAPACAK

• Eşref paşanın ölümü: Cem Ersever yaptı diyorlar; Ben destek vermesem nasıl yapacaktı ki!

• Eşref Paşa’nın ölümü, Cem Ersever yaptı diyorlar. Eşref’i öyle böyle yapmış! Hayır. Cem Ersever’in arkasına ben destek vermesem, ***ına.., adam mı öldürebilir? Söyleme yaa, bırak şunu ya. Ahmet Cem Ersever’iymiş, Mustafa Deniz’iymiş, Mahsune’siymiş, bunlar çakal yavv. Yani bir kişi geldiği zaman karşına eğer istihbaratçı değilse.. İstihbaratçının...

• Konuşamaz. Sadece dinlersin anlatabildim mi? Ne derler? Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi.

HATA YAPTIM HALA UYUYAMIYORUM

• Eşref Paşa’nın olaydan sonra, hala konsantre olamadım ben. Gece yatmasından çok korkarım. Her an başıma bir şey gelecek diye uyumayacaksın o ****** çocukları yüzünden. Bir de bir hata yaptım ben; Dedim “Sayın Paşam korkmaya başladım. Komutanım elini öpeyim mi?” dedim beni gönder. Anlatabiliyor muyum. İt Mehmet Ağar’ın çiftliği mi oğlum burası?

Oğul Bitlis: Savcı harekete geçsin :clap2::clap2::clap2:

Olay yaratacak ses kaydını değerlendiren Şehit Orgeneral Eşref Bitlis’in oğlu Tarık Bitlis, konuyu yargıya taşıyacağını söyledi. Ergenekon savcılarını göreve çağıran Tarık Bitlis “Konunun soruşturulması lazım.

Konu soruşturulmazsa, neden soruşturulmadığnın soruşturulması gerekli. Albay Doğan’a gidip bunun hesabını sorarım. Eşref Bitlis olayı ile ilgili üç - dört kitap yazıldı. Çeşitli iddialar ortaya adıldı. Bu son iddia da TSK’yı bağlıyor. Hükümeti de, devleti de bağlıyor. Ben kişisel olarak bir şey yapamam. Bir vatandaşım. Bu söylenen ve iddia edilen şeylerin sonuna kadar götürülmesi lazım.

İnsanları ve toplumu tatmin edecek sonuçların alınması lazım” dedi. Konunun araştırılması için Albay Doğan’a ait olduğu iddia edilen ses kaydından sonra TBMM’de bir araştırma komisyonu da kurulması gerektiğini belirten Tarık Bitlis, “Komiyson kurulmalı. Savcılar da harekete geçmeli. Önce hukuk Albay Doğan’dan hesabını sormalı, sonra da ben sorarım” şeklinde konuştu.

ERDİNÇ AKKOYUNLU

‘Bitlis’in kadrosu suikaste gidecek’

3. Ergenekon iddianamesine giren eski MİT çalışanı ve Ergenekon sanığı emekli Albay Hüseyin Vural Vural’da bulunan şok bir belge, Eşref Bitlis ve ekibinin ölümlerini yeniden gündeme getirmişti.

İddianamede “Ergenekon yapılanmasında örgüt üyelerinin fikri ve ideolojik eğitimiyle görevli kişi” olarak gösterilen Vural’da ele geçirilen begeler, kayıtlara ‘şehit oldu’ diye geçen ancak Ergenekon soruşturmasıyla birlikte ‘suikaste kurban gittiler’ iddiaları ciddi biçimde tartışılmaya başlanan subay cinayetlerine ışık tutacak nitelikteydi.

Vural’da ele geçen Orgeneral Eşref Bitlis’le ilgili belgede “Eşref Bitlis’in kadrosu suikastlerle öldürülecek’’ ifadelerinin yer aldığı belirlenmiş, Vural evinde çıkan belgeler için “Bu belgeyi hatırlamıyorum” demişti.

Eşref Paşa ekibinde esrarengiz ölümler

Orgeneral Eşref Bitlis’le birlikte Bitlis ekibinden 10 üst düzey komutanın yer aldığı fotoğraftaki 7 kişi ‘şüpheli’ kaza, intihar veya kazalarda hayatını kaybetti. Bitlis’e çok yakın subaylardan Albay Kazım Çillioğlu’nun büyük oğlu Tayfun Çillioğlu, bir süre önce star’a yaptığı açıklamada “Bizim komutanımız Eşref Paşaydı.

Babamın ajandasında bir fotoğraf bulduk. Eşref Paşa’nın yanı sıra aralarında generallerin de yer aldığı 10 kişiden 7’si bugün hayatta yok. Hepsi bir şekilde ölmüş. Bu fotoğraf bizi çok etkiledi. Bazı şeylerin sonuçlanmasını bekliyorum. Sonra babamın arşivini günlüklerini, fotoğraflarını ilgili yerlere vereceğim” demişti.

FOTOĞRAFTAKİ 7 İSİM KİM?

Tayfun Çillioğlu’nun “10 kişilik fotoğraftakilerden 7’si bir şekilde öldü ya da öldürüldü”dediği isimlerin kimler olduğuyla ilgili çeşitli iddialar gündeme gelmişti. Fotoğraftakilerin eski Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Eşref Bitlis, Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Bahtiyar Aydın, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Temel Cingöz, Mardin Jandarma Alay Komutanı Rıdvan Özen, Tunceli Jandarma Alay Komutanı Albay Kazım Çillioğlu, emekli Korgeneral Hulusi Sayın, Jandarma Binbaşı (JİTEM kurucusu) Cem Ersever olduğu da öne sürülmüştü.

“Paşa’yı Ersever öldürdü sıra bende”

Şüpheli bir şekilde şehit edilen Albay Rıdvan Özden’in eşi Tomris Özden, eşi ile Eşref Bitlis’in arasının çok iyi olduğunu belirterek “Ankara’da 5 yıl birlikte çalıştıkları Eşref Paşa, Körfez Savaşı’nın başladığı yıllarda eşimi ABD’ye kurye subayı olarak gönderdi. Eşref Paşa ile çok samimiydik.

Hatta Paşa, eşi Şükran hanımı Kuşadası’na yanımıza tatile göndermişti. Eşim, Eşref Paşa’nın ölümüne çok üzülmüştü, suikast olduğunu düşünüp ‘Sıra bende’ demişti. ‘Öldüren Cem Ersever’ diyordu. Ancak Ersever öldürülünce de ‘Aç, sefil yaşadı, öldü’ diye üzülmüştü” demişti.

star
 

ummuhan

Kıdemli Üye
Katılım
1 Eyl 2007
Mesajlar
12,943
Tepkime puanı
1,042
Puanları
0
Konum
Arz
Tuzak kuranlar ve tuzağa yakalananlar ve Asıl Tuzak dan habersiz olanlar....
 

hirahos

Kıdemli Üye
Katılım
9 Kas 2006
Mesajlar
35,948
Tepkime puanı
483
Puanları
0
Yaş
54
Faili Meçhul cinayetler ve hemen ardından sokakalara dökülen insanların "kahrolsun şeriat" naraları.... Şüpheli trafik kazaları, uçak kazaları, patlamalar... Suikastler... Gazi Mahallesi olayları ve benzerleri... Ardından Sünni-Alevi çatışmasını kızıştıracak açıklamalar, yazılar, beyanlar, imalar... Bir dönem bu tarz KARIŞTIRMA ve SİNDİRME eylemleriyle geçmişti... İşte bugün, Allah'a şükür, bu işleri kimlerin kotardığı ortaya çıktı.

Emekli Albay Doğan “Alevilere saldıran saçlı sakallı profosyenel bir ekibim vardı. Ben her tarafa gizli adam bırakmıştım. Alevi olan kesimlere saldırmaları için. Hepside saçlı, sakallı, bıyıklıydı."

Albay ayrıca diyor ki: "Terörist de yetiştiriyorduk!"

İşin doğrusu, amaca ulaşmak için birilerini öldürmek, birilerini yurdundan sürmek; kışkırtmak, karıştırmak, çatıştırmak bunlar İsrailoğullarının ahlakıdır! Yakalananların çoğu eldiven, eldiveni görelim; ancak içindeki eli de kaçırmayalım.
 

fakiri

Kıdemli Üye
Katılım
14 Ocak 2007
Mesajlar
15,969
Tepkime puanı
355
Puanları
0
Konum
KOCAELİ
Eşref Bitlis Paşayı hangi cenabın öldürdüğünü şahsen ben biliyordum da kimin öldürüdüğünü ismen gaipti...Yani, bu albayın açıklamaları pek o kadar şaşırtıcı değil diye düşünüyorum. Önemli olan ortaya çıkan bu pek çok bilinmeyen olayların faillerinin gereken cezalara çarptırılmasıdır. Hasta ayakları ile Gata'ya yatanlar ve doktorlardan akli dengesi bozulmuş raporu alanlara varıncaya kadar bazıları halâ aramızda geziniyorlar. Silivride yatan bir mahkumun dediği gibi, “Ben buradayım, paşalar nerede?” Bu sorunun cevabı maalesef kolay kolay verilemeyecek gibiduruyor karşımızda !
 
Üst