AKP'den Halk Tv ve Ulusal Kanal'a Reklam!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

29609.jpg

AKP'den Halk Tv ve Ulusal Kanal'a Reklam!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Melih Gökçek'in İslama, başörtülülere ve Peygamber Efendimiz (s.a.v)'e küfür eden site olarak bilinen Ekşi Sözlük'e seçim propagandası için reklam vermesinden sonra şimdi de Halk TV ve Ulusal Kanal'a reklam verdi.

Özellikle AKP hükümetine karşı sert yayınlarıyla bilinen gezi olayları ile beraber AKP karşıtı yayınlarını sertleştiren, Başbakan Erdoğan'ın da sürekli hedefinde olan Halk Tv ve Ulusal Kanal'a Melih Gökçek'in reklam vermesi şok etti.

AKP'li yöneticilerin Halk Tv'nin kendilerine ve islama karşı sert, yalan, karalama haberler yaptığını her seferinde söylemesine karşı Halk Tv'ye Melih Gökçek reklamı verdikleri konusunda ise ağızlarını neden açmadıkları merak konusu oldu. Sosyal medyada da Halk Tv ve Ulusal Kanal'a reklam veren Akp ve Melih Gökçek tepkilerin odağında oturdu.

Saadet Lideri Kamalak Halk Tv'de Konuşturuldu Diye Hakaretlere Maruz Kalmıştı

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof.Dr.Mustafa Kamalak ve Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk geçtiğimiz aylarda Halk Tv tarafından programa davet edilmişti. Kamalak, Halk Tv'de gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunmuş programın ardından Halk Tv'ye neden çıktı diye eleştiri ve hakaretlere maruz kalmıştı.

Davet edildiği televizyon programlarına programları kapsamında katılmaya dikkat etmesiyle bilinen Kamalak'a yöneltilen hakaret içerikli eleştirilere parti kaynakları hangi televizyona çıktığından ziyade çıktığı programlarda özü ve sözü bir olarak değerlendirmelerde bulunduğu ifade edilmişti.

AKP'nin sürekli olarak yayınlarından rahatsız olduğunu dile getirdiği Halk Tv ve Ulusal Kanal'a vermiş olduğu Melih Gökçek reklamı AKP'nin söyleminde tutarsız, samimiyetsizce bir davranış olduğu yorumlarına neden oldu.

Twitter'da verilen o tepkilerden bazıları;

-ekrem nizamoglu ‏@ekremnizamoglu
Takkeli Taşeron AKP'ye destek veren alnı secdeliler, Melih Gökçek HALK TV'YE REKLAM VERİYOR. SESİNİZ SOLUĞUNUZ
NİYE ÇIKMIYOR? NE AYAKSINIZ?

-abdulkadir duyar ‏@sahra5168

halk tv de melih gökçek reklamı hani bunlar saadetlilere kızıyordu halk tv ye çıkıyorsunuz diye ne oldu ya

-Avukat Bey ‏@Avukat1905
Melih Gökçek, Halk TV'ye reklam verdiğine göre anlaşılan Ankara'da işler onun için gerçekten iyi gitmiyor...

-Mehmet MUTLU ‏@fasimer
Halk Tv, Ulusal Kanal ve Ekşi sözlük'ün finansörünü açıklıyoruz SIKI DURUN : İ.Melih GÖKÇEK .. reklamlar gökçekten

-#CT Tolga ‏@T0YS0
Halk tv'nin Tayyıp ve melih gokcek'in reklam'larını vermesını normal goren varmı ?

İşte Akp tarafından Halk Tv ve Ulusal Kanal'a verilen Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Melih Gökçek reklamı;

emYNm4.jpg

http://www.tv5haber.com/29609_AKP-den-Halk-Tv-ve-Ulusal-Kanal-a-Reklam!-.html

ıtri

Üye
Ulusal Kanal ve Halk tv ile ince dalga geçmek için bundan iyisi olmaz.
Kimin aklına geldiyse iyi düşünmüş.

Kamalak ın aynı tv lere çıktığını bildiğimizden reklam yine de normal sayılır.
Ayrıca sayın Yellow, eğer İstanbul veya Ankara veya diğer şehirlerde saadet kazanamıyacaksa ak partinin kaybetmesi size soğuk su etkisi mi yapacak?

Anlıyamadım oni.

dostluk

Kıdemli Üye
saadet partisinin halk tv e cıkmasını yadırgamamıştım,eleştirmemiştim..akp nin reklam vermesinide yadırgamıyorum eleştirmiyorum..

ama o zaman saadeti eleştirenler bunuda eleştirmeli..

ha bide şu var tabiki..oraya çıkıp neler söyylediğin..onların ekmeklerine yağ sürecek şeyylermi yoksa kendi ekmeğine bal sürecek şeyylermi söyleniyor..

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Karşı taraf ilan edilen bir siyasi partinin, o kanallara reklam vermesini gerçekten istemezdim

Halk TV ile Ulusal Kanal "penguenlerin, hüloğğğcuların, takiyyecilerin, hırsızların, sahtekarların, haramilerin" reklamını niye yapıyor ?

Bunu da HİÇ anlamış değilim !

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
AK partiyi cehennemlik yaparlar

ondan sonrada ak parti yaparsa

biz yapamazmiyiz derler

evet sizde yaparsiniz

sizde cehennemlik olursunuz

gömleksiz olursunuz

bu kadar basit

bundan sonra saadet partisi hak

AK PARTI BATIL DEMEYIN

AK PARTI BATIL SAADET DE BATIL DEYIN

INSANLARDA SIZIN GERCEK YÜZÜNÜZÜ GÖRSÜN

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ulusal Kanal ve Halk tv ile ince dalga geçmek için bundan iyisi olmaz.
Kimin aklına geldiyse iyi düşünmüş.

Kamalak ın aynı tv lere çıktığını bildiğimizden reklam yine de normal sayılır.
Ayrıca sayın Yellow, eğer İstanbul veya Ankara veya diğer şehirlerde saadet kazanamıyacaksa ak partinin kaybetmesi size soğuk su etkisi mi yapacak?

Anlıyamadım oni.

Sayın Rİ; Kamalak aynı tvlere çıktığında PARA VS. ödemiyor, o kanala para aktarmıyor ama ELEŞTİRİLİYORDU. Şİmdi akp bu kanallara PARALI REKLAM VERİYOR.. yani bunları BESLİYOR.

Kamalak için söylediklerinizi akp için de söylemezseniz yaptığınız ikiyüzlülük olur.

Buyrun söz sizde sayın Rİ.

saadet partisinin halk tv e cıkmasını yadırgamamıştım,eleştirmemiştim..akp nin reklam vermesinide yadırgamıyorum eleştirmiyorum..

ama o zaman saadeti eleştirenler bunuda eleştirmeli..

ha bide şu var tabiki..oraya çıkıp neler söyylediğin..onların ekmeklerine yağ sürecek şeyylermi yoksa kendi ekmeğine bal sürecek şeyylermi söyleniyor..

Bu konularda (kamalağın halk tvye, kamalağın samanyoluna çıkması, reklam vs.vs. konularında) söylenmesi gereken şeyler budur, bana göre en doğru bir şekilde yorumlamışsın, teşekkürler.

Bu da bizim palavracı maksut :)

Kamalak stvye çıkarsa coşar!

Kamalak, Erbakan halk tvye vs. çıkarsa çoşar!

Ama akp halk tvye PARA AKTARIRSA tıssssssssssssssssssssssssss!

Tırslak maksut :)

ıtri

Üye
Sayın Rİ; Kamalak aynı tvlere çıktığında PARA VS. ödemiyor, o kanala para aktarmıyor ama ELEŞTİRİLİYORDU. Şİmdi akp bu kanallara PARALI REKLAM VERİYOR.. yani bunları BESLİYOR.

Kamalak için söylediklerinizi akp için de söylemezseniz yaptığınız ikiyüzlülük olur.

-----------------------------------------------------

Anlamadığım yerler var sayın yellow. Kamalak için söylediğim neyi ak parti için söyleyeceğim?
Bence Kamalak ın o tv lere çıkması ile reklam verilmesi ayrı şeyler. Muhalif kanala reklam veriyorsunuz. Eğer onlar ilkeli olsalardı ne kadar para verilirse verilsin reddetmeleri gerekirdi. Reklamı veren için muhalif kanatla ince bir dalga var BENCE.

Ama kamalak ın o tv lere çıkması çıkaran kişilerin maksatlarını tahmin ederseniz su bayağı bulanıyor. Benim niyetim farklı diyemez kimse.. Açık söylüyorum ak partinin o kanallara reklem vermesi bence zekice.. Bunu kamalak ta yapsa takdir ederim. Ama tv lere çıkması farklı şeyler. Hemde zamanlaması da ilginç.

Yazımın "sayın Yellow, eğer İstanbul veya Ankara veya diğer şehirlerde saadet kazanamıyacaksa ak partinin kaybetmesi size soğuk su etkisi mi yapacak?" sorusuna cevap vermemişsiniz, bekliyorum.

Birde neden ismimi Rİ diye yazıyorsun, anlamadım.

Bende siyasi gerginlik yok, hakaret yok, sakince cevap ver.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

-----------------------------------------------------

Anlamadığım yerler var sayın yellow. Kamalak için söylediğim neyi ak parti için söyleyeceğim?
Bence Kamalak ın o tv lere çıkması ile reklam verilmesi ayrı şeyler. Muhalif kanala reklam veriyorsunuz. Eğer onlar ilkeli olsalardı ne kadar para verilirse verilsin reddetmeleri gerekirdi. Reklamı veren için muhalif kanatla ince bir dalga var BENCE.

Ama kamalak ın o tv lere çıkması çıkaran kişilerin maksatlarını tahmin ederseniz su bayağı bulanıyor. Benim niyetim farklı diyemez kimse.. Açık söylüyorum ak partinin o kanallara reklem vermesi bence zekice.. Bunu kamalak ta yapsa takdir ederim. Ama tv lere çıkması farklı şeyler. Hemde zamanlaması da ilginç.

Yazımın "sayın Yellow, eğer İstanbul veya Ankara veya diğer şehirlerde saadet kazanamıyacaksa ak partinin kaybetmesi size soğuk su etkisi mi yapacak?" sorusuna cevap vermemişsiniz, bekliyorum.

Birde neden ismimi Rİ diye yazıyorsun, anlamadım.

Bende siyasi gerginlik yok, hakaret yok, sakince cevap ver.

Anlamadığınız çok net !

Halktvye, ulusal kanala PARA VEREREK REKLAM VERMEK, BUNLARI BESLEMEK normal ama para vermeden sadece PARTİNİZİN GÖRÜŞLERİNİ AKTARMAK İÇİN ÇIKIP KONUŞMAK KÖTÜ!

İnanın çok komiksiniz, bu acaip saçmalığı küçük çocuklar bile yapamaz ancak FANATİKLER yapar!

İsminizi niye Rİ diye yazıyorum? benim ismim REDYELLOW iyi düşünün acaba niye yazıyorum?

"sayın Yellow, eğer İstanbul veya Ankara veya diğer şehirlerde saadet kazanamıyacaksa ak partinin kaybetmesi size soğuk su etkisi mi yapacak?"

Demişsin..

Kesinlikle chpnin almasını istemem... CHP almasın İLK ÖNCE SAADET ALSIN isterim.. Ama olmuyorsa chp dışındakiler alsın, chpye değil belediye bir tek kurumuş ağaç bile teslim edilmesine gönlüm razı olmaz.

Siz de şuna cevap verin:

AKP BİZZAT KENDİLERİ ULUSAL KANALA, HALK TVYE PARA AKTARIRKEN, ONLARI BESLERKEN sadece ve sadece çıkıp partisinin görüşünü aktarıyor diye Kamalağa söz söylenmesi, hakaretler edilmesi sizin vicdanınızı sızlatmıyor mu?

Tayyip erdoğan miting yapıyor bütün haber kanalları canlı yayında, hatta cemaatin bugün tvsi bile veriyor çok zaman.

Tayyip erdoğan bir bakıyorsunuz cnntürkde bir bakıyorsunuz ntvde bir bakıyorsunuz felan kanalda.

Ama saadet miting yapıyor HİÇ BİR TANE AKP YANDAŞI KANAL CANLI YAYINLAMIYOR.

Bırakın canlı yayınlamayı haber bile yapmıyorlar.

Peki bu insanlar kendi görüşlerini aktarmak için halktvye, stvye vs. çıkmasın mı?

Akp ile kavga ediyorsunuz sizin kanalınıza çıkmayız mı desin?

ıtri

Üye
Anlamadığınız çok net !

Halktvye, ulusal kanala PARA VEREREK REKLAM VERMEK, BUNLARI BESLEMEK normal ama para vermeden sadece PARTİNİZİN GÖRÜŞLERİNİ AKTARMAK İÇİN ÇIKIP KONUŞMAK KÖTÜ!

İnanın çok komiksiniz, bu acaip saçmalığı küçük çocuklar bile yapamaz ancak FANATİKLER yapar!

İsminizi niye Rİ diye yazıyorum? benim ismim REDYELLOW iyi düşünün acaba niye yazıyorum?

"sayın Yellow, eğer İstanbul veya Ankara veya diğer şehirlerde saadet kazanamıyacaksa ak partinin kaybetmesi size soğuk su etkisi mi yapacak?"

Demişsin..

Kesinlikle chpnin almasını istemem... CHP almasın İLK ÖNCE SAADET ALSIN isterim.. Ama olmuyorsa chp dışındakiler alsın, chpye değil belediye bir tek kurumuş ağaç bile teslim edilmesine gönlüm razı olmaz.

Siz de şuna cevap verin:

AKP BİZZAT KENDİLERİ ULUSAL KANALA, HALK TVYE PARA AKTARIRKEN, ONLARI BESLERKEN sadece ve sadece çıkıp partisinin görüşünü aktarıyor diye Kamalağa söz söylenmesi, hakaretler edilmesi sizin vicdanınızı sızlatmıyor mu?

Tayyip erdoğan miting yapıyor bütün haber kanalları canlı yayında, hatta cemaatin bugün tvsi bile veriyor çok zaman.

Tayyip erdoğan bir bakıyorsunuz cnntürkde bir bakıyorsunuz ntvde bir bakıyorsunuz felan kanalda.

Ama saadet miting yapıyor HİÇ BİR TANE AKP YANDAŞI KANAL CANLI YAYINLAMIYOR.

Bırakın canlı yayınlamayı haber bile yapmıyorlar.

Peki bu insanlar kendi görüşlerini aktarmak için halktvye, stvye vs. çıkmasın mı?

Akp ile kavga ediyorsunuz sizin kanalınıza çıkmayız mı desin?

Bir kere bana "fanatik" demek delilsiz bir suçlama olur en basidinden. Siz anlıyorumki ya yazının tamamını okumuyorsunuz, ya da anlamak istemiyorsunuz. Dikkat ederseniz "kamalak ta reklam verse bir şey demezdim" dedim. Şimdi siz Kamalak ın o tv lerde çıkıp icraat yaptığını anlatacak, ama çıkaran kimselerin maksadını gözardı ederseniz kusura bakmayın esas size ben "fANATİK" derim.

Kamalak diğer siyasi liderlere göre daha şanslı bir adamdır. Çünki bir çok siyasi liderin kanalı yokken Kamalak ın kanalı vardır. İktidar ve anamuhalefet ve mhp nin tv lere çıkması ise ilgi odağı olmaları, veya nasıl desem dönüşümü olan bir olaydır. Eskiden tv lere çıkan Çiller ve Yılmaz bugün neredeler? Yarın Erdoğan da düşecek olsa emin ol kimse eliinden bile tutmaz. Bugun Saadet ilk 3 e girsin merak etmeyin tv ler ondanda bahsetmeye başlarlar..Geçelim.

Yine Altı çizili olan soruya tam cevap vermemeişsin. İstanbul ve Ankara da saadet kazanacaksa ak parti nin kaybetmesini istemeni anlarım. Onun dışında ne desen anlamam. Sadece ben değil Türkiye anlamıyor kusura bakma. Tamam CHP almasın. Kim alsın? CHP mi BDP mi, O partiler size ak partiden daha mı yakın? Bazı belediyelerde adam yokluğundan saadetli kişileri çalıştırıyor. Ben şahsen İstanbul ve Ankara da çalışan saadetlileri biliyorum. Aranızda ne yaşamışsanız yaşayın eskiden can ciğer olduğunuz arkadaşlarınıza bugün "Durun hepsinden önce ben vurmalıym" ifadesini biz anlamıyorum. Dediğim gibi Türkiye de anlamıyor. Sizin anlıyor olmanız bir şey ifade etmiyor. Zaten seçim sonuçları gösteriyor ve 31 mart ta da göreceğiz ki tabanın belli kısmı sizin gibi düşünmüyor. Saadetin bizzat kayıtlı seçmeni Erdoğan a oy veriyor.

Ben sadece halk ve ulusal kanala çıkmasını anlamam stv ye çıkar paşa paşa konuşur. Ama şimdiye kadar kamalak ı çıkarmayan s haber şimdi niye çıkarır? bunun üzerine bir düşün.

Son olarak isim anlaşmazlığına bir kayıt düşeyim: Her şeyden evvel milli görüş iddiasında olan bir kişi kendisine isim olarak "kırmızı ve sarı" olan ingilizce ismi seçmez. Karışmam ama anlamıyorumda..Niye müslüman ve türk ismi sseçmiyorsun? Benim "yellow" demem, ismini çok uzun olarak bulmam ve ikisini birden yazmaya üşenmem. Asla hakaret değil. Şu siteye üye olduğumdan beri kimseye hakaret etmedim. Şu sitede saygı duyduğum muhaliflerdensin. Yine de aynı saygımı koruyorum. Senin gözünde ben "fanatik- gözü dönmüş vs." biri isem bırakalım aramızdaki saygı bozulmadan lafı burada keselim.

Selam ile..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bir kere bana "fanatik" demek delilsiz bir suçlama olur en basidinden. Siz anlıyorumki ya yazının tamamını okumuyorsunuz, ya da anlamak istemiyorsunuz. Dikkat ederseniz "kamalak ta reklam verse bir şey demezdim" dedim. Şimdi siz Kamalak ın o tv lerde çıkıp icraat yaptığını anlatacak, ama çıkaran kimselerin maksadını gözardı ederseniz kusura bakmayın esas size ben "fANATİK" derim.

:)

Şİmdi senin mantığınla bakalım:

Samanyolu, halk tv vs.vs.

Bunların MAKSATLARI KÖTÜ.

Doğru mu?

Maksatları kötü olan kanallara kamalak çıkarsa bu da kötü.

Peki MAKSATLARI KÖTÜ OLANLARA PARA AKTARMAYI, BUNLARI PARA İLE BESLEMEYİ hangi vicdanla normal görüyorsun?

Yine Altı çizili olan soruya tam cevap vermemeişsin. İstanbul ve Ankara da saadet kazanacaksa ak parti nin kaybetmesini istemeni anlarım. Onun dışında ne desen anlamam. Sadece ben değil Türkiye anlamıyor kusura bakma. Tamam CHP almasın. Kim alsın? CHP mi BDP mi, O partiler size ak partiden daha mı yakın? Bazı belediyelerde adam yokluğundan saadetli kişileri çalıştırıyor. Ben şahsen İstanbul ve Ankara da çalışan saadetlileri biliyorum. Aranızda ne yaşamışsanız yaşayın eskiden can ciğer olduğunuz arkadaşlarınıza bugün "Durun hepsinden önce ben vurmalıym" ifadesini biz anlamıyorum. Dediğim gibi Türkiye de anlamıyor. Sizin anlıyor olmanız bir şey ifade etmiyor. Zaten seçim sonuçları gösteriyor ve 31 mart ta da göreceğiz ki tabanın belli kısmı sizin gibi düşünmüyor. Saadetin bizzat kayıtlı seçmeni Erdoğan a oy veriyor.

Chp almasın, SAADET ALSIN kardeşim, illaki ya chpye ya akpye mecburmuyuz yahu? bu kadar zor mu bunu anlamak :)

Hakkaten bazen gülüyorum sizlere ya :)

Ben sadece halk ve ulusal kanala çıkmasını anlamam stv ye çıkar paşa paşa konuşur. Ama şimdiye kadar kamalak ı çıkarmayan s haber şimdi niye çıkarır? bunun üzerine bir düşün.

Yine aynı yere geldik:)

Stvye kamalak çıkarsa DÜŞÜNMEMİZ gerekiyor ama:

AKPLİ BELEDİYE STVYE ÇATIR ÇATIR PARA AKTARIRKEN bizim kankalar hiç düşünmüyor:)

Düşünmek sadece bize mahsus demek ki:)

Son olarak isim anlaşmazlığına bir kayıt düşeyim: Her şeyden evvel milli görüş iddiasında olan bir kişi kendisine isim olarak "kırmızı ve sarı" olan ingilizce ismi seçmez. Karışmam ama anlamıyorumda..Niye müslüman ve türk ismi sseçmiyorsun? Benim "yellow" demem, ismini çok uzun olarak bulmam ve ikisini birden yazmaya üşenmem. Asla hakaret değil. Şu siteye üye olduğumdan beri kimseye hakaret etmedim. Şu sitede saygı duyduğum muhaliflerdensin. Yine de aynı saygımı koruyorum. Senin gözünde ben "fanatik- gözü dönmüş vs." biri isem bırakalım aramızdaki saygı bozulmadan lafı burada keselim.

Selam ile..

İngilizce ismi seçmemle ne alakası var milli görüşün?

Sen çok millici isen buyur www ile başlayan hiç bir siteye girme!

Bula bula bunu mu buldun :)

Sen benim ismimin yarısını yazıyorsan ben de seninkinin yarısını yazıyorum, kızmanıza gücenmenize gerek yok yani, siz üşeniyorsanız ben de üşeniyorum!

abdullah birisi

Kıdemli Üye
düzgün zihniyetli olmadıktan sonra, belediyeleri kimin aldığı benim için farketmez,,,ister akp, ister chp...

ıtri

Üye
C:\DOCUME~1\oem\LOCALS~1\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif

Şİmdi senin mantığınla bakalım:

Samanyolu, halk tv vs.vs.

Bunların MAKSATLARI KÖTÜ.

Doğru mu?

Maksatları kötü olan kanallara kamalak çıkarsa bu da kötü.

Peki MAKSATLARI KÖTÜ OLANLARA PARA AKTARMAYI, BUNLARI PARA İLE BESLEMEYİ hangi vicdanla normal görüyorsun?

Chp almasın, SAADET ALSIN kardeşim, illaki ya chpye ya akpye mecburmuyuz yahu? bu kadar zor mu bunu anlamak

Hakkaten bazen gülüyorum sizlere ya

Yine aynı yere geldik

Stvye kamalak çıkarsa DÜŞÜNMEMİZ gerekiyor ama:

AKPLİ BELEDİYE STVYE ÇATIR ÇATIR PARA AKTARIRKEN bizim kankalar hiç düşünmüyor

Düşünmek sadece bize mahsus demek ki

İngilizce ismi seçmemle ne alakası var milli görüşün?

Sen çok millici isen buyur www ile başlayan hiç bir siteye girme!

Bula bula bunu mu buldun

Sen benim ismimin yarısını yazıyorsan ben de seninkinin yarısını yazıyorum, kızmanıza gücenmenize gerek yok yani, siz üşeniyorsanız ben de üşeniyorum!

Anlıyorumki bir türlü anlaşamıyacağız. Sağlık olsun ne yapalım. Ben de safım ki Fanatik olarak, ne fanatiği bir yaşam biçimi olarak bir partinin peşinden giden kişi ile sağlıklı bir tartışma yaparım zannediyorum. Ben fanatik hiç değilim. Bugün Erdoğan a oy veriryorsam yarın daha iyisi geldiğinde rahatlıkla bir başkasına oy verebilirim. Şimdiye kadar oy verdiğim partilerin çeşitliliği bunu gösteriyor zaten.

"Kamalakı o tv lere çıkaranların maksadını görmek gerek" diyorum,sen bunu bana açıklamaya çalışacağına "diğerleri akp şöyle şöyle yapıyor" diyorsun. Bu bahaneniz mi oluyor? 3 yazıdır cevap vermiyor, başka şeyler anlatıyorsun. S haber e çıkması Yine çıkaran kişilerin maksadını gözardı etmemeyi gerektirirken en azından o dini bir kanal. Ne maksatla çıkarsa çıksın. Ama öbürlerinin dindarlara sp ye bakışı, ne maksatla çıkardığı belli. Maksadı anlamamak siyasetle bağdaşmayacak bir saflığı düşündürürken anlayıpta çıkmak maaksatlarına bile bile alet olmaktır. "Ben olamıyorsam ona da kalmasın" meselesidirki bunun adını koymayayım apaçık belli. Tabi buna cevap vermek yerine çevreden dolanmayı gayet iyi başarıyorsun.

"Ak parti almasın kim alsın" dediğimde "saadet" diyorsun. o ,sorumun içinde var zaten. Dikkatli okumadığını söylüyorum zaten. Elbette mahkum değilsiniz. Ama bugünki siyasi durumu görmeyecek kadar kör değilsiniz herhalde. Saadet kazanamıyacaksa kim kazanır? Samimii söyleyin kim kazansın? chp,mhp,bdp ve akp den başka seçenek varmı da topu taca atıyorsunuz? Yoksa "akp kazanmasın" diye chp veya mhp ye oy verenlerdenmisiniz?

İsim konusuna gelince; ben milli görüşçü değilim. Ama olmadığım halde yine bize ait dini ve milli bir ismin olmasını isterim ki kendi ismimide öyle seçtim. Kimin ne isim seçtiği beni ilgilendirmez. Ama milli görüş iddiası ile ortalıkta dolaşan biri her şeyden önce ismi ile milli olması lazım. Bu kim? Milli görüşçü. ismi? Thomas. Ne alaka? Bu ne perhiz ne lahana turşusu. Peygamberimiz (sav) bazı cahiliyye isimleri değiştirdiğini biliyoruz. Müslüman olan bir kimse müslüman bir isim seçer. "Ben gönlümle müslümanım, ismin ne önemi var" denilirmi? Sen millilik ile ingilizce ismin alakasını göremeyebilirsin. Bu senin görüşün. Kültürel farklılık her yönden olur.

Neyse ben sana "R.Y" diyeyim sen benimkini nereden kısarsan kıs.
İster doğrudan cevap ver, ister yine çevreden dolaş ben anlatacağımı anlattım. Tartışmanın buraya kadar sürmesi bile fazla

Selam ile.

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
göz göre göre saptırmaya çalışıyor
halk tv ve benzeri yerlerde reklam vermekle bu Kamalakın yaptığını bir görmek kadar saçma bir şey olamaz
buraları izleyenlerde bu ülkenin vatandaşları ve onlara ulaşmak için onlarında oyunu alabilmek için yapılmış .

kamalak ise reklam vermedi cemaati resmen övdü öve öve bitiremedi
en hayırlı hizmet kuruluşudur diye atıfta bulundu
oysa Milli görüşçülerin cemaate(diyalogculara) karşı bakışı tutumu asla böyle olmamıştır .
asıl iki yüzlülük budur ve bu olay milli görüşe bir şey kazandırmaz aksine kaybettirir.

sözde milli görüşü saadet partisini savunuyorsunuz
bu gerçeği saptırmaya çalışmak milli görüşe ihanettir .
sizin bu yaptığınız ancak milli görüşçü gibi görünen bir casus yapabilir.
böyle ne olduğu belirsiz kişilere itimat etmeyiniz !!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Anlıyorumki bir türlü anlaşamıyacağız. Sağlık olsun ne yapalım. Ben de safım ki Fanatik olarak, ne fanatiği bir yaşam biçimi olarak bir partinin peşinden giden kişi ile sağlıklı bir tartışma yaparım zannediyorum. Ben fanatik hiç değilim.

../..

Lütfen kusura bakma, yazının buraya kadarını zor okudum gülmekten, devam edemedim :)

Kamalak niye çıkıyorrrrr diyen, MAKSATLARI vs.vs. diyen ama aynı kanala AKPnin BİZZAT PARA AKTARMASINA TISSSSS olan, akpnin para ile beslediği kanalın MAKSADINDAN hiç bahbedemeyen ama FANATİK OLMAYAN bir kardeşimizsiniz :)

Seviyorum sizleri sayın Rİ :)

ıtri

Üye
Lütfen kusura bakma, yazının buraya kadarını zor okudum gülmekten, devam edemedim :)

Kamalak niye çıkıyorrrrr diyen, MAKSATLARI vs.vs. diyen ama aynı kanala AKPnin BİZZAT PARA AKTARMASINA TISSSSS olan, akpnin para ile beslediği kanalın MAKSADINDAN hiç bahbedemeyen ama FANATİK OLMAYAN bir kardeşimizsiniz :)

Seviyorum sizleri sayın Rİ :)

Bakalım 31 martta da böyle gülecekmisiniz?

30 mart ta Saadetin kayıtlı seçmenleri "bizden" diye Erdoğan a oy verdiğinde siz fanatizmden kardeşliği unutanlar, hala böyle gülecekmisiniz?

Ve saadet kazanamadığı halde kıskançlıkla (başka şekilde açıklanamaz çünki) başka partilere destek veren, vermese bile Ak parti istanbul ve ankara da kaybettiğinde (kaybederse) "ohh iyi oldu" diye sevinecek olanlar, yarın belediyelerde dindar kıyımı olduğunda ve milletin parasını çarçur ettiklerinde ; yine gülebilecekmisiniz?

O zaman bol bol gülün. Ama ben 31 martta buradayım sayın ry.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bakalım 31 martta da böyle gülecekmisiniz?

30 mart ta Saadetin kayıtlı seçmenleri "bizden" diye Erdoğan a oy verdiğinde siz fanatizmden kardeşliği unutanlar, hala böyle gülecekmisiniz?

Ve saadet kazanamadığı halde kıskançlıkla (başka şekilde açıklanamaz çünki) başka partilere destek veren, vermese bile Ak parti istanbul ve ankara da kaybettiğinde (kaybederse) "ohh iyi oldu" diye sevinecek olanlar, yarın belediyelerde dindar kıyımı olduğunda ve milletin parasını çarçur ettiklerinde ; yine gülebilecekmisiniz?

O zaman bol bol gülün. Ama ben 31 martta buradayım sayın ry.

31 martta da 32 martta da 33 martta da gülerim ben merak etme:)

ben de o gün buradayım Allah izin verirse, saadet yüzde 1 de alsa yüzde 99 da olsa benim için farketmiyor, ben İNANDIĞIM, GÜVENDİĞİM için oy veriyorum, oy oranı şu kadar olurmuş, belediyeyi alırmış almazmış hiç bakmıyorum bile.

yani ben hep gülerim :)

Ayrıca konumuz bu değildi, sizin çifte standardınız idi, kamalak niye çıkıyorrrr diyenelrin aynı kanallara kendi partilerinin PARA AKTARMASI karşısındu dut yemiş bülmüş olmalarıydı konu...fakat ustalıkla yazdıklarıma cevap verme yerine alakasız şeyler yazabiliyorsun, ustan SÜLEYMAN DEMİREL olmalı :)

Yetim

Kısıtlı Erişim
Halk tvye ulusal tv ye çıkamakda reklam vermekte sorun yok sorun çıkıpda Halk tv yi ulusal tv yi övmede olurdu

Sorun stv ye çıkıpda Yıllarca eleştirdiği yapıyı Övenlerde...

Kamalak niçin stv ye çıkıyor demiyorum niçin yıllarca eleştirilen yapıyı övüyor diyorum

Yoksa siyasi parti lideri her yere çıkar görüşlerini savunur yada reklamını yapar ..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Halk tvye ulusal tv ye çıkamakda reklam vermekte sorun yok sorun çıkıpda Halk tv yi ulusal tv yi övmede olurdu

Sorun stv ye çıkıpda Yıllarca eleştirdiği yapıyı Övenlerde...

Kamalak niçin stv ye çıkıyor demiyorum niçin yıllarca eleştirilen yapıyı övüyor diyorum

Yoksa siyasi parti lideri her yere çıkar görüşlerini savunur yada reklamını yapar ..

hahahahahaha :)

Halkvye, ulusalkanala, stvye vs.vs. PARA VER, BESLE, BÜYÜT normal, çünkü bunu yapan akp, ama çıkıp iki kelime edersen anormallllllllllllllll çünkü o saadet partisi :)

Sizin bu mantığınıza bitiyorum yahu :)

Akpnin yanlışına yanlış diyemeyenlerin başkalarına laf atmaya hiç hakları yoktur.

kamalak sizin 12 sene kucak kucağa oldukarınıza iki dakika övgü düzmüş :)

Önce 12 sene biz ne halt yedik diye yazın, sonra kamalağa söz söyleyin.

Yetim

Kısıtlı Erişim
Cennetimi garantiledinde Gülüyorsun

ıtri

Üye
31 martta da 32 martta da 33 martta da gülerim ben merak etme:)

ben de o gün buradayım Allah izin verirse, saadet yüzde 1 de alsa yüzde 99 da olsa benim için farketmiyor, ben İNANDIĞIM, GÜVENDİĞİM için oy veriyorum, oy oranı şu kadar olurmuş, belediyeyi alırmış almazmış hiç bakmıyorum bile.

yani ben hep gülerim :)

Ayrıca konumuz bu değildi, sizin çifte standardınız idi, kamalak niye çıkıyorrrr diyenelrin aynı kanallara kendi partilerinin PARA AKTARMASI karşısındu dut yemiş bülmüş olmalarıydı konu...fakat ustalıkla yazdıklarıma cevap verme yerine alakasız şeyler yazabiliyorsun, ustan SÜLEYMAN DEMİREL olmalı :)

32, 33 mart ta da güleceğini söylemekle zaten olmayan günleri kastediyorsun. Bu gülücükleri yaparken suratını görmek isterdim gerçekten..

"Fanatiksin" diyorum tam dediğim gibi.. ister 1 alırmış ister 99, o gülermiş... Ülke batmış, chp nin mhp nin şunun-bunun eline düşmüş önemli mi? Yeterki sevgili ry. partisine oy vermiş olsun. Ama allahtan tüm saadetliler öyle düşünmüyor. Daha erbakan yaşarken bile her seçim yenilgisinden sonra protesto sesleri "artık bu partiyi gençlere bırakın" derken herhalde ry. yine gülüyordu. Herhalde yanındaki partililer "ulan bu adam olurolmaz şeylere neden hep gülüyor,psikolojisi acaba normalmi, bir hasan mezarcı olayı daha mı yaşıyoruz?" deyip "şu adamı gözden uzak tutmayın" diye talimat veriyorlardır ihtimal.

Kendisi bir ara forumda siyasi tartışma dan bıkmış ve resim-haber paylaşıyordu bende "bu adam içindeki piskolojik travmayı yenmiş" diye seviniyordum. Seçimler yaklaşırken herhalde içinden gelen gülme isteklerini bastıramayıp balıklama siysi konulara atlamış.

Şu dut yemiş bülbülü kimin oynadığı da belli. Sorularımızdan ısrarla kaçarak "sizde şöylesiniz ama" diyor. Neyse ikimizin yazılarını da okuyanlar açıkca bunun farkına varacaktır.

Bir kaç fikir yazısı için herhangi bir ustaya ihtiyacım yok. Sen herhalde ustasız yapamayanlardansın. Fakat merak ediyorum; bu olur-olmaz her şeye gülme isteğini zannetmiyorum hiç bir usta önermez, ama acaba hangi doktor önerdi? "Sıkıldığın, içinden çıkamıyacağın,cevap veremiyeceğin şeyler olduğunda bol bol gül.açılırsın" fikrini hangi doktor verdi?

31 martta bir çok arkadaşına lazım olacak.