AKP HDP'ye yeşil ışığı yaktı. AKP'li Miroğlu ittifak çağrısı yapmıştı

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
1667663811596.png

MİROĞLU AĞZINDAKİ BAKLAYI ÇIKARDI: BİR ŞANS DAHA

AKP MKYK üyesi Orhan Miroğlu, sosyal medya hesabından, Anayasa değişikliği için yapılan ziyaretten bir fotoğraf paylaşarak, "Fotoğrafa, ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyon belgesinin felsefesi üzerinden de ayrıca bakılabilir. Siyasi diyalogsuzluğa bahane üretmek en kolayı! Cumhuriyetin 100.Yılına girerken yeni diyaloglara gerekçe üretmek daha iyi! Yeter ki, HDP karşısına çıkan fırsatları,bu defa da ıskalamasın!" notunu düştü.

Miroğlu'nun HDP'ye yönelik sözleri HDP kanadından nasıl bir karşılık bulacağı merak konusu olurken MHP tarafı ise sessizliğini koruyor.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Ekli dosyayı görüntüle 4142

Miroğlu'nun HDP'ye yönelik sözleri HDP kanadından nasıl bir karşılık bulacağı merak konusu olurken MHP tarafı ise sessizliğini koruyor.

😊 Biz saadetle görüşüp koklasiyoruz ayrıca çok ciddiyiz izdivaç programina cikmayi düşünüyoruz diyecekleri gibi bir hisse kapiliyorum. 😎

gamsız

Profesör
Ekli dosyayı görüntüle 4142

AKP MKYK üyesi Orhan Miroğlu, sosyal medya hesabından, Anayasa değişikliği için yapılan ziyaretten bir fotoğraf paylaşarak, "Fotoğrafa, ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyon belgesinin felsefesi üzerinden de ayrıca bakılabilir. Siyasi diyalogsuzluğa bahane üretmek en kolayı! Cumhuriyetin 100.Yılına girerken yeni diyaloglara gerekçe üretmek daha iyi! Yeter ki, HDP karşısına çıkan fırsatları,bu defa da ıskalamasın!" notunu düştü.

yok red abisi birbirlerine kur yapıyorlar sadece :Dsen sıkma canını

Son düzenleme:

ihvanistanbul

AkhenAton
Devlet Bahçeli'den AKP'nin HDP ile görüşmesi hakkında ilk açıklama: "Son derece doğal ve doğru bir adımdır."

Hakperest

Kıdemli Üye
Küreselleşen dünya düzenine en iyi ayak koyabilen iki önemli olgu vardır; biri din öbürü öz kültürdür. Türk milliyetçileri bir kısmı küresel düzene boyun eğip ana kısımdan ayrılmışlardır; küresellerin baş kenti ABD ile ittifak halindedirler. Suriyeli kürtler başta olmak üzere bir seçim yapmanın eşiğindedirler sanıyorum; ya ABD ile devam yada Türkiye-Rusya çizgisine geleceklerdir. Yakın zamanda kürt milliyetçilerde ayrışmalar oluşabilir; ayrışma olmamanın tek yolu muhafazakarlara yanaşmak kanımca. Bu şeyleri anlıyorum da solun küresellerin askeri olmasını bir türlü çözemiyorum. Sanırım ingilizler fazla abanmış bunlara zamanında.

ihvanistanbul

AkhenAton
Saadete yaptigin yakıştırmalari kendinize de yapacak mısınız hocam?

gamsız

Profesör
Hiç öyle bir şey demiyorum. Tam tersine saadete bile yakışmadı hdp ile aynı çuvala girmek. Bu görüşme siyaseten izah edilse bile vicdanen izah edilemez. Ben hatalı buluyorum...
bende sizin gibi düşünüyorum, basbayağı bir dangalaklık bu...

@ihvanistanbul

BENCE; Saadetin rezilliğini örtmez bu saçmalık.

ihvanistanbul

AkhenAton
Bir kişinin ayıbı başkasının rezilliğini örtmez ama aynı rezilliğin dik alasının (pişkinlikle birlikte) sizde olduğunu gösterir değil mi? Bir taraftan HDP'yle görüşen şerefsizdir, ahlaksızdır, teröristtir diyeceksin öte yandan ben görüşürüm ne var bunda diyeceksin. Bu durumda adama sorarlar başkasına atfettiğin sıfatları sen mi taşıyorsun diye?

gamsız

Profesör
Bir kişinin ayıbı başkasının rezilliğini örtmez ama aynı rezilliğin dik alasının (pişkinlikle birlikte) sizde olduğunu gösterir değil mi? Bir taraftan HDP'yle görüşen şerefsizdir, ahlaksızdır, teröristtir diyeceksin öte yandan ben görüşürüm ne var bunda diyeceksin. Bu durumda adama sorarlar başkasına atfettiğin sıfatları sen mi taşıyorsun diye?
yemez canım sp nin rezilliğini kesinlikle örtmez.

Hakperest

Kıdemli Üye
eski defterler ile anayasal değişiklikler olmasın, kürtler solun oyuncağı olsun çabaları boşuna kanımca..

muhafazakar kürtler de solcu kürtler de anayasa konusunda muhafazakar kesime yardım edecek diye düşünüyorum.

öyle bu şerefsiz şu şerefsiz demek nafile

Cenan

Ordinaryus
Destek için komünist partiye bile gidilebilir lakin terörist partiye gidilemez. Ak partinin bundan sonra kimseye laf soyleme hakki kalmamıştir.

Hakperest

Kıdemli Üye
Destek için komünist partiye bile gidilebilir lakin terörist partiye gidilemez. Ak partinin bundan sonra kimseye laf soyleme hakki kalmamıştir.
senin terörist kötü benim terörist iyi çizgisine gelmeyelim

pkk, fetö, dhkc vs hepsi terör örgütleridir

neredeyse her parti bu pis oluşumlara bir şekilde bir bağlantısı yada geçmişi vardır

Türkiyeye ayak bağı olan bu oluşumları tarihin çöplüğüne atmak lazım

Komünist parti ile masaya oturulur diyorsun da
acaba komünist partinin arka bahçesinde kaç örgüt var yada vardı biliyor musun

yeni anayasa yapılacaksa fiziksel olarak terör olmayan herkesin söz söyleme hakkı vardır

a partisi pkk destekliyorsa tesbit et koy kodese
b partisi fetöyü destekliyorsa tesbit et tık kodese

Türkiye yeni anayasaya ihtiyacı varsa yapılmalı
öyle karanlık geçmişe takılırsan
her cenahın kirlisi saklısı vardır

sanırım senin kürt ise terördür takıntın var
varsa böyle yargın kurtul bence bacım

pkk çökmek üzere elhamdülillah
suriye kürtleri ABD ye sırt çevirmek üzere inşallah
Bu esnada kalkıp kürtleri kucaklamasan yanlış yaparsın

Cenan

Ordinaryus
senin terörist kötü benim terörist iyi çizgisine gelmeyelim

pkk, fetö, dhkc vs hepsi terör örgütleridir

neredeyse her parti bu pis oluşumlara bir şekilde bir bağlantısı yada geçmişi vardır

Türkiyeye ayak bağı olan bu oluşumları tarihin çöplüğüne atmak lazım

Komünist parti ile masaya oturulur diyorsun da
acaba komünist partinin arka bahçesinde kaç örgüt var yada vardı biliyor musun

yeni anayasa yapılacaksa fiziksel olarak terör olmayan herkesin söz söyleme hakkı vardır

a partisi pkk destekliyorsa tesbit et koy kodese
b partisi fetöyü destekliyorsa tesbit et tık kodese

Türkiye
Iyi terorist, kötü terörist yoktur. Terörist teröristir.

Kendim Kürt iken Kürtlere nasil terörist derim? Ama hdp terörist bir partidir. Vatanin birliğine, beraberligine, bayraga kasteden, polisi, askeri sehit eden, sözlü, fiili destekleyen teroristir. Bu ister islamci görunumlu olsun ister sosyalist.

Hdp "Pkk terör örgütüdür, onlarla bir bağımız yoktur" dediikleri an bir siyasi partidir gözümüzde.

gamsız

Profesör
saadet görüşünce rezillik siz görüşünce karakterinizin gereği sanırım. hayırlısı be gülüm.
İslam düşmanı Türkiye düşmanı Türk düşmanı SP düşmanı Erbakan Düşmanı Canan kaftancıoğlunu misafir ettiniz ya bu günah AKP nin en büyük günahına on basar

ihvanistanbul

AkhenAton
İslam düşmanı Türkiye düşmanı Türk düşmanı SP düşmanı Erbakan Düşmanı Canan kaftancıoğlunu misafir ettiniz ya bu günah AKP nin en büyük günahına on basar
Diyelim ki saadetliler kötü, tepeden tırnağa iğrenç insanlar bu sizin terörist dediklerinizle aynı masada oturmanızı, zeytin dalı uzatmanızı meşru kılıyor mu? Hani hdp ile görüşenler terör sevicisiydi? Saadet dediğin %1. Tamamen kötü olsa ülkeye etkisi %1. ya siz? siz HDP'yi meşrulaştırmadınız mı şimdi?

kebîkec

İhvan Forum Üye
Senin arşivde mevcuttur getir bakalım ben ne yakıştırmışım.

Sen de yazmışsın oyları yüzde yirmilerden binde bilmem kaça düşmüş. Halk cezasını kesmiş. Bak Fatih Erbakanın oyları sürekli artıyor. Demek ki Saadet yanlış yapıyor. Üst akıl Saadete iyi partiye Devaya Geleceğe bir misyon biçti ve hepsi rolünü oynuyor.

Ak Parti de yanlış yaptığında yanlış diyoruz. Ölü taklidi yapmıyoruz. İstanbulu devrettiğiniz adamlar israfa karşıydılar kralını yapıyorlar. Adam kayırmaya karşıydılar kralını yapıyorlar. Halk ekmekten kepekli ekmeği alır severek yerdim. Tadı ve sindirimi çok güzeldi. Şimdi ekmek ağzımda ıslanınca yapışıp kalıyor. Bir ekmeği bile tadında tutamayan adamları Ak Parti karşıtlığı adına destekleyenler şimdi mutlu olsunlar. Hasan Damar yeni videolar çeksin saadetin büyüklüğünü anlatan. :) Bu seçimden sonra kimse saadeti hatırlamayacak....

Benzer yanlışları Ak parti yaptığında da açık açık söylerim. Sırtımda yumurta küfesi yok...