Akıllı Tercih sistemi açıldı

efruz

Kıdemli Üye
Katılım
14 Ağu 2009
Mesajlar
5,170
Tepkime puanı
735
Puanları
0
Konum
İstanbuL
"Akıllı Tercih Sistemini" kullanmadan, LYS tercih listenizi teslim etmeyin…Şu ana kadar yapılmışlardan çok farklı, bu yıl değişen sisteme uyumlu tercih sistemi hayatınızı yönlendirecek. Bu sistem, ÖSYM 'nin yapmış olduğu son değişikliklerin uyarlanmış hali ile yayındadır.


Üniversite adayları, çocuğu bu sene sınava girmiş anneler babalar, arkadaşı, kardeşi ve bir akrabası sınava girmiş değerli okuyucularımız 2010 Tercih Dönemine damgasına vuracak " Akıllı Tercih Sistemi" projesini başlatıyoruz. Bu robotun en büyük farkı bilgilerin 2010'a ait olması.

Bu sistem bildiğiniz tercih programı ve sihirbazları gibi değildir! 2010 yılında değişen sisteme göre , 2010 yılının en son verileri ile çalışacak olan bu sistemi kullanmadan tercih yapmayın!

Eğitim ve üniversite tercih sistemleri konusunda yılların deneyimine sahip Gelecekbenim.com uzmanlarının hazırladığı " Akıllı Tercih Sistemi " Türkiye'nin en güvenilir ve en büyük markalarından hurriyet.com.tr ile sizlere ulaşacak ve Tercih Dönemi ile ilgili bütün kaygılarınıza son verecek...

Gelecekbenim Koordinatörü ve Eğitim programları yapımcısı Alev Nallar konuyla ilgili tüm adaylara şu çağrıyı yapıyor:

Yeni sisteme göre, öğrenci yerleştimenin ilk kez yapılacağı 2010- tercih döneminde aceleci davranmayınız. Yapacağınız ufak bir hata, geleceğiniz için bütün hayallerinizi yıkabilir. "Akıllı Tercih Sistemi", geleceğinizi doğru inşa etmeniz için oluşturulan, en güvenilir bilimsel kaynaktır.

En doğru Üniversite, en doğru bölüm ve en doğru mesleği seçmeniz için, Akıllı Tercih Sistemini kullanmadan, tercih listenizi teslim etmeyin…

Sistemi
http://akillitercihsistemi.hurriyet.com.tr adresinden kullanabileceksiniz.

Y-MF-4 Puan Türünde Tercih Yapacak Adayların Dikkatine:

MF-4 Puan Türünde Tercih Yapacak Adaylar; güncel puanlarına göre Tercih Listesi oluşturulabilmektedir!

Y-MF-4 Puan Türünde Tercih Yapacak Adaylar, ÖSYM'den açıklanan güncel puanlarını ilgili bölüme girerek sistemden tercih işlemine aynı şekilde devam edebilirler. Tüm Adaylar, Tercih dönemi sonuna kadar ATS şifreleriyle istedikleri sayıda tercih listesi oluşturabilirler.

Sistem ÖSYM 'nin 19 Temmuz saat 14.00''te yapmış olduğu son değişikliklerin uyarlanmış hali ile yayındadır.

AKILLI TERCİH SİSTEMİ İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ?

" Tecrübeli Gelecekbenim.com uzmanlarının hazırladığı bilimsel çalışmalar rehberliğinde, en etkin ve en doğru tercih listesini yapın…

" Yüz binlerce sayısal veri ve onlarca listenin içinde boğulmadan, sizin için gerekli veriyi, tek bir tıkla görün…

" En geniş çerçevede alan içi ve alan dışı tüm tercih seçeneklerinizi ve girme olasılıklarını " tercih Reçetesi" ile tek bir sayfada görün.

" Defalarca Tercih liste provası yaparak, içinize en çok sinen ve sizin için en doğru tercih listesini ÖSYM'ye teslim edin…

AKILLI TERCİH SİSTEMİNİ NASIL KULLANACAKSINIZ?

" Akıllı Tercih Sistemi" aday başına sadece 9.90TL ile çalışacak.

" Ödemeler Mobil Ödeme sistemi ile cep telefonunuzdan kredi kartı gerekmeden yapılabilecek ve 7 adımda işlemlerini gerçekleştirecekler.

" Adaylar daha sonra aldıkları şifre ile tercih dönemi sonuna kadar listelerine erişebilecekler. kullanıma sunulacak ve Cep telefonu üzerinden mobil ödeme altyapısı kullanılarak 7 adımda sonuç alınacak basit bir sistemdir.

" Adaylar ürün ile ilgili tüm sorularında websitesi üzerinden uzmanlara sorularını sorabilecek.

 
Üst