AK Parti'den Önce Türkiye Ne Haldeydi?

KAFKAS

Kıdemli Üye
yorumlarınızda dikkat çekici bazı noktalar var farkında mısınız bilmiyorum...HADİ CANIM GERÇEKTEN Mİ!!!

-akp ile ilgili konularda maşAllah hüsn-ü zannınız doruklarda...Allah daim etsin bunu...başkalarına gelince maalesef onu göremiyoruz...inşAllah diğerlerine de bu hüsnü zannı gösterirsiniz...1.kısıma cevap:Maşallah daim etsin dediğiniz noktada ,siz sıfırın altındasınız madem Allah daim etsin ,siz de daim olun da biz de amin diyelim
2.kısıma cevap:Hüsn zan gösterelim elbet şimdiye kadar denk gelmedim ,mesela muhalefete hangi konuda haklıyken haksızlar dedim ,örnekle gösterin bekliyorum,yazdığım yazılar ortada!!

-sonra olumsuz alakası olmayan farklı kişi dernek site vs vs vs gibi örnekler ile ilişkilendirme sözkonusu...Mesela örneklerinizi bekliyorum şu mesaj ,şu konu bütünlüğü içinde size veya herhangi başka birisine vermiş olduğum ,karşımdaki kişinin mesajı ile ispat edin!!

-sonra tabi ki ithamlar...benim için değil bu...genel...chp ile ittifak...paralel ile ittifak...hdp ile ittifak...onunla ittifak bununla ittifak diye yaftalamak var...sizde yorumlarınızın geneline bakacak olursanız göreceksiniz bunları...İTHAM yahu itham nerede ayan beyan hamaset yapıyorsunuz.Hepsi belgeli ispatlı.Bir misal!!Adamın biri çıkmış OZAN CEYHUN diye başlık açıyor 2002 senesinde bir yazıdan demogoji yapıyor.Karşısına 2014 tarihli yazısını koyuyorum hala inat ediyor!CHP-BBP İTTİFAKI YALAN MI!!!Hele siz az önceki algı karenin altına bu yorumu yapmanız ne kadar manidar olmuş!

ayrıca oruç konusunu da burada araya katma!!! @KAFKAS SENİ HİÇ Mİ HİÇ İLGİLENDİRMEZ O KONU İLE BU KONU...TERBİYENİ TAKIN!!!Sen polisten verdiğin mesaj açık bir kare koy sonra gel terbiyeden bahset ,oruçlu adam provakasyon yapmaz.Oruç tuttuğunu zanneden için bir şey demiyorum!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dua Nur

Kıdemli Üye
IMF'li Günler #OnlarKonuşurAkPartiYapar

Dua Nur

Kıdemli Üye
VVXPyr.jpg

akesga

Asistan
çağunlukla uydurma bir tablo, tl ler dolar olarak verilmiş, mesela enflasyonda 3 kasım baz alınmamaış 2002 den önce ki en yüksek rakam alınmış. ayrıca imf ye ne kadar borç verildi izah edermisin?

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
İŞTE SİZE
Büyük Ortadoğu Projesi (BOP)

7 Haziran seçimlerinden beklentiler şu şekilde gelişecektir:

HDP tarafı;
Dine saldıran söylemler ile; Müslüman kürtlerin oyları AKP'ye kanalize edilecek.

AKP tarafı;
Din istismarı politikalar ile Müslümanların gözleri boyanıp kandırılacak.
Bu şekilde oy toplanacak.

Böylelikle, Millî İttifak, Meclis dışı bırakılacak.

Maalesef böylesine bariz bir danışıklı dövüş sergileniyor.

Bu hesaba göre; hdp barajı aşamayacak.
AKP istediği sonucu elde edecek.

Peki sonrası ne olacak ?

Şöyle ki;

Barajı geçemeyen hdp'liler; yıllar evvel, akp'nin çıkarmış olduğu, "ikiz yasalar"dan yararlanarak, sözde bir "kürt parlamentosu" kuracaklar.

Kurulan sözde kürt parlamentosunu, avrupadan bir iki resmi ziyaretle güçlendirecekler.
Bu ziyaretler bir nevi meşruiyet kazandırmak amacıyla yapılacak.

Türkiye ye de bu parlamentoyu tanıttıracaklar.
Onlar için; AKP hükümeti ile bu zor bir şey değil.

Böylelikle bağımsız kürt devleti (Kürdistan) kurulmuş olacak.

Siyonizmin ve işbirlikçilerine göre plan işlerse; sonuç kesinlikle böyle olacak.

Ancak şu var;
Allâh'ında bir hesabı muhakkak vardır.İnşaallah ben yanılırım.

Bekleyelim görelim

ummuhan

Kıdemli Üye
qY8jBZ.jpg

BUNLAR AYNI ZİHNİYETTE KALDIKLARINDAN MI ACEP UFUKLARI AÇILMIYOR :)

cemaliii

Kıdemli Üye
3 y diyerek başa geldi ak parti.yolsuzlukla mücadele,yoksullukla mücadele,yasaklarla mücadele. şimdi yolsuzlukla mücadelenin mecliste önünün kesildiğini gördük.yoksullar artık ak partinin iktidara ilk geldikleri günlerdeki gibi umurunda değil,müteahhit zengin takımını daha ziyade seviyor.yasaklar mı? şuan tek parti chp döneminden beter durumdayız.tabi bunu eğer ak partiliyseniz bilemezsiniz.ama muhalifseniz anlarsınız ne demek istediğimi. bakın foxun muhabirine bile tahammül yok.istiyorlarki herkes sussun,bunları alkışlasın,hiç eleştiri olmasın. ya bu mümkün mü? bu doğanın kanununa ters,sünnetullaha bile ters.bugün herkes ak partili olsa,bu sefer kendi içinden muhalefeti doğuracaktır.

haaa birde ak partiden önce ne haldeydiniz ulan nankörler tarzında söylemler,reklamlar,eskiyi anlatıp onlar konuşur ak parti yapar reklamları çok itici olmakta ve buram buram rakibi küçümseme,kibirlenme mevcut.yeni güç büyük türkiye reklamıda güzel değil.bu sefer ak parti %20lere kadar bile düşebilir,yeterki bu kibir hızında,bu yaptıklarını başa kalkma tarzında devam etsinler.hadi gazanız mübarek olsun şimdiden:D

Dua Nur

Kıdemli Üye

Ak Parti kimseyi küçümsemiyor ama milletin küçümseyip iktidar yapmadığı yalancı muhalefetin geçmiş işlerini tabiki anlatacak.

İktidar olduğundan beri apoletli vesayeti bertaraf etmekle uğraştı. Şimdi sivil vesayet ile uğraşıyor ve bu arada boş durmuyor çalışıyor Millet herşeyin farkında.

akesga

Asistan
imf ye borç verme konusunu açıklayacaktınız ne oldu?

enflasyon %68 demişsiniz gerçek %32
şimdiki enflasyon %7 demişsin gerçek %9,8, gıdada%15
büyüme %5 demişsiniz gerçek %2,9
2 milyar demişsin gerçek 1,65
dolar dediklerinde dolar değil TL

İMF ye borç verdik demişsin, kuyruklu yalan
bu kadar yalan bir tabloya sığdırmışsın büyük maharet