ADSL hızlanarak ucuzladı!

Vuslat Rana

Edep Ya Hu
Katılım
7 Haz 2006
Mesajlar
786
Tepkime puanı
9
Puanları
0
Web sitesi
vuslatirana.blogcu.com
ADSL hızlanarak ucuzladı!
Türk Telekom, ADSL hizmetini 1 Ağustos 2006 tarihinden itibaren iki kat hıza çıkarıyor. 512 KB'lik bağlantı tarih oluyor. Yeni hız ve ücretlendirmeler şöyle:


26092.jpgTürk Telekom, indirim ile ilgili olarak Telekomünikasyon Türk Telekom, kotalı ADSL hizmeti alan tüm kullanıcıların 1 Ağustos 2006 tarihinden itibaren iki kat hızlı internete bağlanabileceğini bildirdi.

Türk Telekom'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, internet kullanımını kolaylaştırmak ve yaygınlaştırmak için çalışmalarını hızlandıran Türk Telekom, ADSL'de hız artımına gitti. Limitli internet hizmeti alanlar, 512 kilobit yerine 1 megabit hızla internete erişim sağlayacağı ifade edilen açıklamada, "Kotalı internet bağlantısına sahip tüm internet kullanıcıları için ADSL iki kat hızlanıyor" denildi.

Açıklamda, 3, 6 ve 9 gigabayt limitli bağlantıya sahip kullanıcılar için, geçtiğimiz dönem 512 kilobit olan temel internet bağlantısı 1 megabite (1024 kilobit) çıkacağı belirtildi.

BÜTÜN FİYATLAR YÜZDE 18 UCUZLUYOR


Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Türk Telekom'un internet erişiminde ucuzluk ve kolaylık getirdiğini belirterek, "Sınırsız kullanımda yüzde 18'lik bir indirim sağlanmıştır ve sınırlı kullanımlarda hız 2, bazı durumlarda 4 katına kadar artırılmıştır. Hayırlı uğurlu olsun" demişti.


haber7
 

ibrahimi

Has Uşak
Katılım
19 Haz 2006
Mesajlar
23,463
Tepkime puanı
1,831
Puanları
0
Yaş
37
Konum
forvet arkası
İyi güzel de neden kotalı hesaplar için geçerli bu kullanım?
Sınırsızlar için böyle bir uygulama yok?
Kotayı daha çabuk aşmaları için mi?
 
Üst