"Adaylar HDP'li seçmene de hitap edecek!"

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
adaylar_hdp_li_secmene_de_hitap_edecek_h36099_158e5.png

"Adaylar HDP'li seçmene de hitap edecek!"

AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Mardin eski Milletvekili Orhan Miroğlu, Habertürk'ten Kübra Par'a konuştu.

AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, "Biz mesela adaylarımızda yüzde yüz Ak Partililik aramıyoruz. Burada insanların şu ya da bu biçimde HDP ile ilişki kurmamış olması mümkün mü? Mümkün değil" ifadelerini kullandı.

Yerel seçim çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, partisinin adaylarından yüzde 100 AKP'lilik aramadıklarını ve HDP'li seçmene de hitap edeceğini söyledi. Miroğlu, Doğu ve Güneydoğu bölgesindeki adaylarda yüzde yüz AK Partilik aramadıklarını ve HDP seçmenine de hitap edecek adaylar gösterdiklerini söyledi.

../..

KAYNAK

alanyali07

Kıdemli Üye
bazı aktroller onun da kılıfını bulmuş, "adaylara bakmaya gerek yok, davam deyip önüne gelen her adaya oyunu ver gitsin" :D
adaylara bakarsan hainsin, aday yahudi siyonist bile olsa adaya bakma zinhar günaha girersin :D

KAFKAS

Kıdemli Üye

Adamdaki vizyona bakar mısın:)Diyemiyor ki!Bölgede hdp nin alacağı oylara talibiz Ak parti nin karşısında biz duracağız!Hani çık bari onu söyle!
Şu adam bunları söylüyor sahip çıkıyor, milletvekili yapıyorlar:)Altan Tan ı milletvekili adayı yapıyorlar:)Sonra gelip bu adama çatıyorlar.Bölgede ağırlık hdp........2.parti Ak parti, 3-4-5 de yok yani:)Daha iyi vizyon koyan buyursun çıksın en azından hdp den bir şekilde oy çalsın!Videoda olduğu gibi adamlara oy devşirmeye çaba sarf etmesin.........

bi husben

Kıdemli Üye
MİROĞLU TAM BİR ŞARLATAN HİÇ SEVMEDİM SEVMEYECEMDE
BU ARADA HDP İZMİR İSTANBUYL ADANA DA ADAY ÇIKARMAYACAKMIŞ
YANİ CHP İYİPARTİ VE SAADETLE DEVAM DİYECEK

ihvanistanbul

AkhenAton
MİROĞLU TAM BİR ŞARLATAN HİÇ SEVMEDİM SEVMEYECEMDE
BU ARADA HDP İZMİR İSTANBUYL ADANA DA ADAY ÇIKARMAYACAKMIŞ
YANİ CHP İYİPARTİ VE SAADETLE DEVAM DİYECEK
yıllarca akpyle devam ettiler birazda bunlarla ederler bunların modası geçincede başka birilerini bulurlar

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
yıllarca akpyle devam ettiler birazda bunlarla ederler bunların modası geçincede başka birilerini bulurlar

:)

konuşan akpli, adaylarımız hdp seçmenine hitap edecek diyen akpli ama seni saadet diyorsun, saadete hakaret ediyorsun.

Uslubunla aynı şekilde cevap verebilirim ama sana değmez.

Hadi sana iyi çemkirmeler :)

bi husben

Kıdemli Üye
:)

konuşan akpli, adaylarımız hdp seçmenine hitap edecek diyen akpli ama seni saadet diyorsun, saadete hakaret ediyorsun.

Uslubunla aynı şekilde cevap verebilirim ama sana değmez.

Hadi sana iyi çemkirmeler :)

ula redyellow galıba bana cevap verecektin seni şaşkın
işte böyle körbakarsın

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
ula redyellow galıba bana cevap verecektin seni şaşkın
işte böyle körbakarsın

Yok ULA sana değil.

İhvan arkadaşa yazar gibi yapıp üzerine alınması gerekene çaktım :)
Mızrak yerini bulmuş :)

(Aslında ihvanistanbul ve senin yazını ikisini birden alıntı yaptım, ikisine de cevapla dedim ama sadece ihvan istanbulunkini almış, senin yazını alıntılamamış, senin ne kadar gereksiz, yaramaz birisi olduğunu forum alıntı sistemi bile biliyor :) :) )

bi husben

Kıdemli Üye
Yok ULA sana değil.

İhvan arkadaşa yazar gibi yapıp üzerine alınması gerekene çaktım :)
Mızrak yerini bulmuş :)

(Aslında ihvanistanbul ve senin yazını ikisini birden alıntı yaptım, ikisine de cevapla dedim ama sadece ihvan istanbulunkini almış, senin yazını alıntılamamış, senin ne kadar gereksiz, yaramaz birisi olduğunu forum alıntı sistemi bile biliyor :):) )

MADEM ÖYLE NİYE BU CEVABINDA ALINTILAMIŞ BECERİKSİZ DEMEKKİ BİR HALTA YARAMAYN SENSİN
NECASETİNİ BAŞKASINA ATMA

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
282279.jpg

Saray’a yakın gazeteci yazdı: AKP ile HDP buluştu

Hürriyet gazetesinin hükümete yakın yazarı Abdülkadir Selvi, AKP’li ve HDP’li yöneticilerin bir araya geldiğini yazdı.

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan ile Meclis Başkanvekili Mithat Sancar'ın dün AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı'yı ziyaret ettiğini aktardı.

Abdulkadir Selvi, yazısında "CHP'deki gelişmelere odaklandık ama siyasette ilginç gelişmeler yaşanıyor" ifadesini kullandı.Selvei, "HDP Eşbaşkanı Pervin Buldan ile Meclis Başkanvekili Mithat Sancar, dün AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı'yı ziyaret ediyorlar. Uzun süredir HDP ile AK Parti arasında ilk kez doğrudan bir temas yaşanıyor" dedi.

Meral Akşener gazetecilerle buluştu

Bir kaç gündür akp ile hdp arasında bir şeyler oluyor.

Hayırdır????

bi husben

Kıdemli Üye
282279.jpg

Saray’a yakın gazeteci yazdı: AKP ile HDP buluştu

Hürriyet gazetesinin hükümete yakın yazarı Abdülkadir Selvi, AKP’li ve HDP’li yöneticilerin bir araya geldiğini yazdı.

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan ile Meclis Başkanvekili Mithat Sancar'ın dün AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı'yı ziyaret ettiğini aktardı.

Abdulkadir Selvi, yazısında "CHP'deki gelişmelere odaklandık ama siyasette ilginç gelişmeler yaşanıyor" ifadesini kullandı.Selvei, "HDP Eşbaşkanı Pervin Buldan ile Meclis Başkanvekili Mithat Sancar, dün AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı'yı ziyaret ediyorlar. Uzun süredir HDP ile AK Parti arasında ilk kez doğrudan bir temas yaşanıyor" dedi.

Meral Akşener gazetecilerle buluştu

Bir kaç gündür akp ile hdp arasında bir şeyler oluyor.

Hayırdır????
red sana soz ak partı hdp ile yol almaya başlarsa bir daha oy vermeyecem
haa saadetede hiç bir zaman oy vermem

tengiz

İhvan Forum Üye
Anap la yol alınca sorun yok mu yani?

Feto yu zamanında Kenan Evren içeri tıkıyormuş. Turgut Özal izin vermemiş.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
red sana soz ak partı hdp ile yol almaya başlarsa bir daha oy vermeyecem
haa saadetede hiç bir zaman oy vermem

yeme bizi :)
Yine bir bahane üretirsiniz siz.
Yıllarca hdp ile, pkk ile, apo ile görüştüler, anlaşma üstüne anlaşma yaptılar hepsine destek vermediniz mi?
Geç bunları.

bi husben

Kıdemli Üye
yeme bizi :)
Yine bir bahane üretirsiniz siz.
Yıllarca hdp ile, pkk ile, apo ile görüştüler, anlaşma üstüne anlaşma yaptılar hepsine destek vermediniz mi?
Geç bunları.

SONUÇ NE SONUÇ
ELEMANLARINI ÇUKURLARA GÖMDÜK YETMEDİ AFRİNDE GÖDÜK YETMEDİ YİNE GÖMECEZ
ARTIK HİÇ BİR YER ONLAR İÇİN GÜVENLİ DEĞİL

SONUÇ OLARAK ANALARINI AĞLATTIK AĞLATACAZ
SONUÇ OLARAK SİZ ŞU AN UTANMADAN ARLANMADAN SIKILMADAN ALLAHTAN KORKMADAN ONLARLA AYNI CEPHEDE BULUNUYORSUNUZ
YAZIKLAR OLSUN SİZE.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ha bi de biz onlarla aynı cephedeymişiz :)

BAHANE ÜRETİRSİNİZ demiştim unutmuşum; İFTİRA ATMAYI da çok iyi bilirsiniz.
KARAKTERİNİZ, TIYNETİNİZ bu çünkü!