28 Şubat tekrar gelebilir

agbi

Yasaklı
Sokak taki terör

28 şubat ın değişik versionunu gerçekleştirmek içindir.

bakış

Kıdemli Üye
Sn ağbi.
halis,muhlis,orjinal bir akpartilisiniz.Bunu kabul ederseniz mesajlarınız bir değer ifade eder ve yanlış anlaşılmassınız.

Eğer yaptığınız gibi akp li olduğunuzu kabul etmesseniz,kişiler konularınızla değil sizinle konuşacaklardır.

O kadar sempati besliyorsunuz ki akp ye,bütün kötü olayları akp ye yapılmış komplo olarak görüyorsunuz.

benim size acizane tavsiyem,siyaseti şimdiden bırakmanız.
Bir iki sene içinde akp nin dökülme sürecini göreceğiniz için bu sizde derin psikolojik tahribat yapabilir.

agbi

Yasaklı
Sn ağbi.
halis,muhlis,orjinal bir akpartilisiniz.Bunu kabul ederseniz mesajlarınız bir değer ifade eder ve yanlış anlaşılmassınız.

Eğer yaptığınız gibi akp li olduğunuzu kabul etmesseniz,kişiler konularınızla değil sizinle konuşacaklardır.

O kadar sempati besliyorsunuz ki akp ye,bütün kötü olayları akp ye yapılmış komplo olarak görüyorsunuz.

Bir iki sene içinde akp nin dökülme sürecini göreceğiniz için bu sizde derin psikolojik tahribat yapabilir.

Defalarca yazdım.

ALLAH cc şahittir İl Binalarının yerini bile bilmem anlamında adımımı atmadım.

Fakat ÖN YARGI düşünce zenginliği olmuyanlar hep aynı düşündü.

Benim Siyasi Liderim Muhsin BAŞKAN dır mekanı cennet olsun.

Muhsin Başkan ın Erbakan Çiller hükümetini kurarken verdiği EVET oyu için söyledikleri rehber oldu.

Muhsin Başkan derki " EVET OYU VERDİM HÜKÜMET İÇİN VERMESEYDİM MEYDAN MOĞULTAY gibi CHP lilere KALACAKTI " Şimdi anladınızmı NE DEMEK İSTEDİĞİMİ NEYİ SAVUNDUĞUMU ?

Zamanında ERBAKAN Hoca Siyasi parti kurduğunda ön saflarda idim ama daha sonra ayrıldım ayrılmam nedeni yazdım.Her sorna cevap verecek kadar da vaktim yok.

Eğer ERGENEKON davası sanıklarına ifade alınanlara bakarsanız eğer gerçekten ERBAKAN a gönül verdi iseniz ve en önemlisi İSLAMI yaşamak istiyorsanız bu hükümeti beğensenizde beğenmesinizde MUHSİN BAŞKAN ın ileri sürdüğü nedenler nedeni ile DESTEKLEMELİSİNİZ.

Bana tavsiyede bulunmayın ZAMAN HER ŞEYİ GÖSTERECEKTİR

ZAMAN Ya Ulusalcılar vey ulusalcı düşünenlerin Ya Erbakanın talebelerini gösterecektir Mücadele ve Duam Erbakan ın talebelerinin ayakta kalmasıdır.

agbi

Yasaklı
Karanlık güçler düğmeye bastı Sokaklarda taşlar sopalar. Otobüs yakmalar, slogan atmalar. Bir yerlerden düğmeye basılmışcasına ortaya çıkan bu manzaralar haince planın bir parçası mı?

Türkiye'nin hız aldığı her dönemde ortaya çıkan derin yapılanmanın yeniden provokasyona başladığı konuşuluyor.

Bu kez provokasyonun amacı daha büyük. Türkiye'yi sıkıyönetime götürecek çirkin bir oyun sahnelenmeye başlandı endişesi yaşanıyor.

Olayları analiz edenler, halkın yaşananları iyi gözlemlemesi gerektiğini söylüyor. Gerek dağlardaki terör eylemlerine gerekse şehirlerdeki olaylara karşı tavırlarda sükunetin bozulmaması gerektiğinin üzerinde duruluyor. Aksi takdirde olağanüstü hal isteyenlerin ekmeklerine yağ sürüleceği uyarısı yapılıyor.

80 ve 90'lı yıllardaki gibi sıkıyönetim isteyenlere Silahlı Kuvvetler'in demokratik ve sağduyulu yaklaşımla fırsat vermeyeceğinin altı çiziliyor.

11.12.2009 15:42:03

agbi

Yasaklı
Sn ağbi.

Ben AK Partili değilim.

Ben önce Müslümanım.

Ben önce bu vatanı seviyorum
.

Gelişen olaylara TARAFGİRLİK le değil AKIL yolu ile bakıyorum.

SİZİN GÖRMEDİĞİNİZ Bugün 28 şubat ı var eden ZİHNİYET yargılanıyor & Bugün Erbakan a 4 Siyasi yenilgiye uğratanlar yargılanıyor.

ARAMIZDAKİ farkı fark ettinizmi ?

bakış

Kıdemli Üye
4 yenilgiden kastınız partilerin kapanması galiba...

Hala görmek istediğiniz gibi bakıyorsunuz,

agbi

Yasaklı

Bak şimdi oldumu ?

Partiler kapanmadı KAPATILDI bunada sebeb olanlar ve deavam ettirenler ERGENEKON davasında ve diğer mahkemelerde vergi direlerinin önünde heasap veriyorlar.

Demekki GÖRMEK için GÖRMÜYORUZ aynı şekilde sizin gibi yazmak için yazmıyorum.

farvardin

Üye
28 Şubat tekrar gelebilirmiş.Masal dinlemekten vaz geçmiyen arkadaşlar bu konu eminimki size yavuz BAHADIROGLUnun romanlarından daha heyecanlı gelecektir.Suursuzluk bır suctur sucu kabullenmek kesın cezayı gerektirir.Dersenızkı bızım aklımız basımızda degıl delıye ceza ruhsatı yoktur,haklısınız der konuyu burda kapatırız.Buna ıtıraz eder aklımız basımızda ama sizin gördugunuz gibi göremıyoruz bakar kör olmusuz dersenız onada söylenıcek bır kaç kelımemız ıllakı vardır.Erbakan hocayı darbeyle aşşaya ındırenler yargılanıyormus.Duyun ama ınanmayın sakın.Kendı sozlerınden bır kelıme Çürük ortaklar verdınız yanımıza.Peki Bu Mubarek sahsın yanındakı çürüklere ne demeli.Bişey demeye luzum yok yıllardır ulkeyı nasıl ıdare edemedıklerını göruyoruz.Biz inanıyoruzki Sultanlar ALLAH ın dunyadakı gölgölerıdır.Osmanlının son zamanlarında sultana toplumun bır bolumu mustesna ıhanet eden bu mılletın ozamandan bu zamana gelene kadar nasıl bır zıllette oldugunu göruyoruz.Karsımıza bır fırsat daha cıktı Erbakan hoca bızler bu sultanada ıhanet ettık.Basımıza gelenlerın hepsını hakedıyoruz sorumluyuz ve çekiyoruz kabul edıyorum.Peki kraldan cok kralcı olanlara ne oluyo nekadar cok bılıyosunuzda kendınızı bu dıpsız kuyuya atmaktan cekınmıyorsunuz.Truva fılmını ızleyen kişiler orada bir konusma vardı bılmem hatırlıyorlarmı.Yaşlılar konusuyo gencler savasıyo burada tam tersı bır durum soz konusu yaşlılar savasıyo gencler konusuyo Erbakan Hoca,Recai Kutan,Numan Kurtulmuş Milletin savaşan yaşlıları eh artık bızım gıbı genclerede gevezelık etmekten başka bicıkar yol kalmadı.Ama az kaldı bırazdaha urasırsak bu ceneyle bu ulkeyıde kurtarırız

agbi

Yasaklı

Neyi görmek istediğime bakıyorum.

İsterseniz sizinle 28 Şubat ın ilk kibrit çakışından itibaren başlıyalım karşılıklı istişareye.

Hala görmek istediğiniz gibi bakıyorsunuz Bu cümlenizi açsanıza.

farvardin

Üye
Yenilgiler üzerine düşen görev sorumluluğunu bilemeyenler ve enayetlerine kapılan kendi kardeşinle mücadele edip dış güçleri göremeyenler içindir.

Kıssadan hisse.

Allah aşkına bırakın Tayib i Erbekanı A Tarikatnı B tarikatını birbirimizle bunlarla mücadele ederken senin partin benim partim senin Tarikatın Benim tarikatım ı
esas ortak düşmanlarımızı gözden kaçırıyoruz

Bak Cihad erleri kardeşim tekrar yenileyim ben AKP li değilim.

Ama bugün AKP yapılan her saldırıyı ( İslami kesim hariç ) islamiyete saldırı olarak görürüm.Erbakan da olsa Muhsin Bey de olsa görüşüm değişmez saldırılar İslamiyete dedir.

Hatırlarsın Cami Cinayetini ben o tarikatla ( Mahmut Efendi ) temelde değil yaşantıda uyuşmam başka bir tarikattan dersim vardır ama Mahmut Efendi tarikatına yapılan her saldırı İslamiyete yapılmış sayarım.Saldırıların arkasında Ortodoksların 2 nci Vatikan hayali yatmaktadır İstanbulda.

Birde konulara bu pencereden bakın ve göreceksiniz çevrenizdekileri ve arkadaşlarınızıda uyaracak ve sonuçta TEK VUCUT OLUP İSLAM DÜŞMANLARINA KARŞI YASAL MÜCADELEMİZİ ARALIKSIZ YAPACAĞIZ.

Kimsenin boyle uzucu bır olayı hatırlamak ıstıyecegını zannetmıyorum.Ama sızın gıbı muslumanların tek vucut olmasını ısteyen bır agbı dısında...

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
AKP ve diğer siyasi görüşlü arkadaşlara duyuru.Her şeyi yanlış anlamayın bari...

Erbakan İsrail'le anlaşma yapmış mıdır?.

54. Erbakan Hükümeti Döneminde İsrail’le Siyasi Ticari Anlaşmalar Yapılmış mıdır?
2. Dünya Harbi’nden sonra 1945 yılında kurulan Birleşmiş Milletler Teşkilatı’nın ilk icraatlarından birisi 1948’de Filistin toprakları üzerinde İsrail’i kurmak olmuştu. İsrail’i ilk önce ABD, ondan on bir saat sonra da ikinci devlet olarak Türkiye tanımıştır. Ne var ki, Müslüman Arap dünyasının tepkisinden çekinen Türkiye İsrail ile ilişkilerini uzun yıllar, maslahatgüzarlık seviyesinde sürdürmüştür.

Türkiye ile İsrail arasında bugün en yoğun hale gelen ilişkilerin başlaması Rusya’daki komünist rejimin çöktüğü ve özellikle Filistin ile İsrail arasında barış rüzgarlarının estirildiği 1990’lı yıllara rastlar. Bu yıllarda Oslo’da taraflar arasında yapılan anlaşma Türk Dış Politikasında da etkisini gösterir ve Türkiye, İsrail ile ilişkilerini ABD’nin de etkisi sonucu bugünkü seviyesine doğru yükseltme çabasına girişir.

Alptekin Dursunoğlu’nun “Stratejik İttifak” isimli kitabında Türkiye İsrail anlaşmaları Kronolojisinden: Erbakan Tüm Anlaşmaları Askıya Aldı. Haber Kaynağı: İsrail Ha’arets Gazetesi

agbi

Yasaklı
AKP ve diğer siyasi görüşlü arkadaşlara duyuru.Her şeyi yanlış anlamayın bari...

54. Erbakan Hükümeti Döneminde İsrail’le Siyasi Ticari Anlaşmalar Yapılmış mıdır?
2. Dünya Harbi’nden sonra 1945 yılında kurulan Birleşmiş Milletler Teşkilatı’nın ilk icraatlarından birisi 1948’de Filistin toprakları üzerinde İsrail’i kurmak olmuştu. İsrail’i ilk önce ABD, ondan on bir saat sonra da ikinci devlet olarak Türkiye tanımıştır. Ne var ki, Müslüman Arap dünyasının tepkisinden çekinen Türkiye İsrail ile ilişkilerini uzun yıllar, maslahatgüzarlık seviyesinde sürdürmüştür.

Türkiye ile İsrail arasında bugün en yoğun hale gelen ilişkilerin başlaması Rusya’daki komünist rejimin çöktüğü ve özellikle Filistin ile İsrail arasında barış rüzgarlarının estirildiği 1990’lı yıllara rastlar. Bu yıllarda Oslo’da taraflar arasında yapılan anlaşma Türk Dış Politikasında da etkisini gösterir ve Türkiye, İsrail ile ilişkilerini ABD’nin de etkisi sonucu bugünkü seviyesine doğru yükseltme çabasına girişir.

Alptekin Dursunoğlu’nun “Stratejik İttifak” isimli kitabında Türkiye İsrail anlaşmaları Kronolojisinden: Erbakan Tüm Anlaşmaları Askıya Aldı. Haber Kaynağı: İsrail Ha’arets Gazetesi

Peki ERBAKAN kendi söylemedimi herneyse bende kime kimin mesajına karşılık veriyorum.

MÜCADELE ye çıkmış ama KARŞI tarafı bilmeyen MİLLİ GÖRÜŞ ü yalnızca AK Partiyi tenkit olarak gören birsiniz.

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Peki ERBAKAN kendi söylemedimi herneyse bende kime kimin mesajına karşılık veriyorum.

MÜCADELE ye çıkmış ama KARŞI tarafı bilmeyen MİLLİ GÖRÜŞ ü yalnızca AK Partiyi tenkit olarak gören birsiniz.

Milli Görüş,AKP'yi tenkit etmek değildir.Mlli Görüş,Hak ile bâtılı birbirinden ayırma görüşüdür.Kim batıl yolda ise o Milli Görüş'e muhaliftir.Milli Görüş, esas senin doğru bildiğin görüştür.Ama sen bunu anlamıyorsun.Hemen işi AKP 'yi eleştirince cevap vermeye çalışıyorsun...Milli Görüş ayrıcalıktır.Diğer Partiler bir yana SP bir yana.
Fark var Saadet var.Artık anlayın!..

agbi

Yasaklı

Milli Görüş,AKP'yi tenkit etmek değildir.Mlli Görüş,Hak ile bâtılı birbirinden ayırma görüşüdür.Kim batıl yolda ise o Milli Görüş'e muhaliftir.Milli Görüş, esas senin doğru bildiğin görüştür.Ama sen bunu anlamıyorsun.Hemen işi AKP 'yi eleştirince cevap vermeye çalışıyorsun...Milli Görüş ayrıcalıktır.Diğer Partiler bir yana SP bir yana.
Fark var Saadet var.Artık anlayın!..

Türk siyasi tarihinde bir atanmış Halkın seçtiği BAŞBAKAN olan bir kişiye KÜFÜR ediyor vede CEZA görmüyor.

Türk Siyasi tarihinde HÜKÜMET BAY PAS edilip İSRAİL le Askeri anlaşmalar yapılıyor.

Türk Siyasi tarihinde HÜKÜMETİN çekince bile koymadığı Dinini yaşamak isteyenlerin Ordudan atılması MGK ları ile oluyor.

Haa burda ben yine Erbakan ı suçlayamıyorum suçlarsam hakka girerim yapacağı birşey yoktu nitekim 28 Şubat oldu.

Türkay

Doçent
28 şubatı geri getirmek isteyenlerin çoğu hapiste.

agbi

Yasaklı

Evet bu kişiler hapiste USTALARIN ın yaptıklarını yapamadılşar veya 28 şubat ı yapanlar KARŞILARINDA BU SEFER FARKLI RAKİP BULDU.

En çok neye üzülüyorum biliyormusunuz.

Gerçekten 28 Şubat mağduru ERBAKAN ve İslamı yaşamak isteyenler AMA BU KİŞİLER şimdi AKP parti ye karşı çıkıyorlar SİYASİ TARAFGİRLİKLERİ nedeni ile.

agbi

Yasaklı

ALLAH cc şükürler olsun.

ALLAH cc izniyle KARŞILARINDA artık o suspus olmuş HÜKÜMET yok.

İşte Gündemdeki olaylar ve planlar ama yaşama geçiremeişler.

Şimdi nefsim diyorki

OHHH olsun darbe ve muhtura meraklarınıa BETER olun

agbi

Yasaklı
TEKEL işçileri

28 ŞUBAT ın yeni versionu için üzerlerine düşen GÖREVLENDİR me ile SAHNE deler.

Hatırlayın SENDİKALARIN 28 şubat ın tetikleyicisi DÖRTLÜ SENDİKA ÇETESİ

TEKEL İŞÇİLERİN sendika başkanı NE DİYOR hükümeti DEVİRİRİZ AMA GARİP bilmiyor KARŞISINDA ERDOĞAN ın olduğunu

bakış

Kıdemli Üye
AGBİ OLAYI SAPTIRIYORSUN YİNE.28 şubat döneminde sendikalar "laiklik elden gidiyor"diye ayaklanmışlardı.şimdi ise hak için,zam için,haksızlıklar için ayaktalar.

Demekki laikliği tehlikede görmüyor sendikalar.

Dün sendika temsilcilerinden birini tv'de izledim."Başbakanımız merhametlidir,yumuşayacaktır,eninde sonunda bizim hakkımızı verecektir,ben başbakanımıza güveniyorum bu protestolara kulak verecektir" gibisinden laflar etmişti.

Bu adamda mı çete üyesi?herşeyi komplo teorisi olarak görme.Türkiye ekonomik ve sosyal anlamda uçurumun eşiğinde ne zaman bu konulara sıra gelecek bilmiyoruz,AKLIMIZ almıyor.AKLI olanlar mutlaka anlarlar

agbi

Yasaklı
AGBİ OLAYI SAPTIRIYORSUN YİNE.28 şubat döneminde sendikalar "laiklik elden gidiyor"diye ayaklanmışlardı.şimdi ise hak için,zam için,haksızlıklar için ayaktalar.

Demekki laikliği tehlikede görmüyor sendikalar.

Dün sendika temsilcilerinden birini tv'de izledim."Başbakanımız merhametlidir,yumuşayacaktır,eninde sonunda bizim hakkımızı verecektir,ben başbakanımıza güveniyorum bu protestolara kulak verecektir" gibisinden laflar etmişti.

Bu adamda mı çete üyesi?herşeyi komplo teorisi olarak görme.Türkiye ekonomik ve sosyal anlamda uçurumun eşiğinde ne zaman bu konulara sıra gelecek bilmiyoruz,AKLIMIZ almıyor.AKLI olanlar mutlaka anlarlar

OLAYI SAPTIRMIYORUM Şuanki Sendika başkanları yine aynı METAL İŞ SENDİKA Başkanı Kanun önünde hesap veriyor.

SENDİKALARIN Durumları ortada AMAÇLARI da belli.

Fakat SİYASİ TARAFGİRLİĞİNİZ ÖYLE BİR HAL ALMIŞ ki GÖREMİYORSUNUZ.

DİKKATİNİ ÇEKERİM AK parti neden SUÇLANIYOR LAİK SİSTEME KARŞI SİSTEM OLUŞTURMAYA ÇALIŞTIĞI için.