Zeytin Dalı - Afrin Harekatı

cemaliii

Kıdemli Üye
Allah askerimize güç kuvvet versin. Allah ordumuza ve öso güçlerine yardım etsin. Allah ordumuzu muzaffer kılsın. Allah devletimize milletimize dirlik ve birlik versin. Âmin

ihvanistanbul

AkhenAton
5Ddzdz.jpg

nefahtü

Kıdemli Üye
Hayırlı sabahlar ve hayırlı bir hafta olsun inşeallah.

Allah yardımcıları olsun askerlerimizin.

DUAda41XkAEDvrS.jpg

Enes

İhvan Forum Üye
cenabı Allah mazlumları koruyup zalimleri tarumar etsin. pkk gibi marksist yapılar tarihte de görüleceği üzere kendinden olmayan kimseye acımaz, yaşam ve söz hakkı vermez. onlarda demokrasi, barış, halkların kardeşliği gibi süslü cümleler sadece kendileri gibi düşünenlere demokrasi, kendi düşüncesindeki halkların kardeşliğinden ibaret. Türkiye çözüm süreci gibi bir yolu hiç denememiş olsa bir yerde bu kuklaların bahanesi olacaktı ama çözüm sürecinin de yanlış yönetilmesi sonucu bu gurupların ne denli azgın ve düşmanca davrandıklarını doğuda bir yığın akrabası olan biri olarak ben de müşahede ettim.

Barzani tayfasına sempati ile baktık ve pkk dan ayrı tutup muhabbet besledik ama gördük ki ilk fırsatta Türkiye'ye sırt çevirip hiç bir uyarıyı dikkate almadı. Kürt milleti gibi kadim bir millet basiretsiz, amerikan kuyruğu bir kaç liderin yanlışlarını çekmez inşallah.

Türkiyemiz de artık "dostum barak" lardan "dostum donald"lardan bir an önce kurtulup dostunu düşmanını iyi beller. Kendi adıma konuşayım lüks tüketim alışkanlığımızı dizginleyebilirsek hiçbir ambargo vs. bize işlemez. dış dünyanın bize en büyük tehdidi ambargo ve izole ise bilmeleri gerekir ki biz millet olarak birkaç kere sıfırı tüketmiş ve daha çok orta kuşak dahil olmak üzere yokluğu yaşamış insanlarız. ölürüz vatanımızı yine koruruz.

cemaliii

Kıdemli Üye
Alıntılar :

Partide bir tane Atatürkçü bırakmayıp, CHP’yi PKK’nın arka bahçesine çeviren Kılıçdaroğlu #AfrinOperasyonu’nda yer alan askerler için dua edince yuhalandı

Bir atatürkçü ve milliyetçi olarak, hepsinden öte yıllarca chpye oy vermiş biri olarak bu olay dönüm noktası oldu bende. Kılıçdaroğlu chpyi ne hale getirdin. Yeter artık. Chp hdp söyleminden çıkıp,tekrar atatürkçü ulusalci çizgiye gelene kadar chpye oy yok. Mhpye veririm ak partiye veririm dspye veririm. hicbirine oy vermek içimden gelmezse perinçeke oy veririm. Ama artık ulusalci vatansever çizgiye gelene kadar chpye oy yok. Chpnin içindeki yetkili organlarda bir tane milli duruşu olan atatürkçü kaldıysa bu duruma müdahale etsin. Yoksa yakında chp falan kalmayacak bilesiniz.

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
Şu an operasyon yapılan Bölgeler Afrin ve Azez ile operasyon düşünülen Münbiç AMİK OVASI sınırlarına giriyor mu?

nefahtü

Kıdemli Üye
Hayırlı sabahlar
Askerlerimize güç kuvvet versin Cenabı Hakk, Burası o kadar soğuk ki orası ne kadar soğuktur kim bilir.
İnşeallah hep hayırlı haberlerini alalım. Dualarımız ile ısıtalım.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Bir atatürkçü ve milliyetçi olarak, hepsinden öte yıllarca chpye oy vermiş biri olarak bu olay dönüm noktası oldu bende. Kılıçdaroğlu chpyi ne hale getirdin. Yeter artık. Chp hdp söyleminden çıkıp,tekrar atatürkçü ulusalci çizgiye gelene kadar chpye oy yok. Mhpye veririm ak partiye veririm dspye veririm. hicbirine oy vermek içimden gelmezse perinçeke oy veririm. Ama artık ulusalci vatansever çizgiye gelene kadar chpye oy yok. Chpnin içindeki yetkili organlarda bir tane milli duruşu olan atatürkçü kaldıysa bu duruma müdahale etsin. Yoksa yakında chp falan kalmayacak bilesiniz.

Chp hiç bir zaman sözünün eri olmamıştır. Chp ve seçmeni için Atatürk de diğerleri de ancak araçtır. Oy alacaklarına inansalar öldüğünde Apoyu Anıtkabire gömmeyi bile teklif ederler. Onlar için amaç yüzde 25 i korumak bu sayede iş bankası gelirleriyle Atatürkün mirasından nemalanmaktır. İnanmazsan videoyu izle. Pkk yı meclise niye sokmuşlar bak.

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com

Amik ovası Hatay ili sınırları içindedir. Münbiç ise Fırat'ın doğusuna düşüyor. Münbiçten doğuya doğru sırayla Tel Abyad ve Resul Ayn (kobani) geliyor.
Biraz araştırma yaptım.

[SIZE=-1] "Rumlar, A'mak ve Dabik nam mahallere inmedikce Kiyamet kopmaz."

http://kuranikerim.com/kutubi-sitte/4990.html
4982 nolu hadis
[/SIZE]

A'mak = Amik Ovası, Dabik = Suriyenin kuzeyinde Kilise çok yakın, Azez ile Münbiç arasında bir yer.

A'mak ve Dabık arası ise şu an TSK nın operasyon yaptığı yer.

Allah-u Alem bu operasyonun sonucu Melheme-i Kübra..

Allah CC yar ve yardımcımız olsun. Allah CC silahlı kuvvetlerimizi esirgesin. Zaferler nasip eylesin.

Hakperest

Kıdemli Üye
Biraz araştırma yaptım.

A'mak = Amik Ovası, Dabik = Suriyenin kuzeyinde Kilise çok yakın, Azez ile Münbiç arasında bir yer.

A'mak ve Dabık arası ise şu an TSK nın operasyon yaptığı yer.

Allah CC yar ve yardımcımız olsun. Allah CC silahlı kuvvetlerimizi esirgesin. Zaferler nasip eylesin.
Melhamei kübra dünya savaşları olabilir. Bu savaşta ise hatırladığım deccal yenilip eriyecek.

cemaliii

Kıdemli Üye
Biraz araştırma yaptım.

Ülke savaş halinde. Sizin aklınız mehdiyi bir an önce yeryüzüne indirip son savaşı yaptırıp kıyameti koparmakta.

Atalarımız tamda bu ve benzer durumlar için demişler koyun can derdinde, kasap et derdinde diye.

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
Atalarımız tamda bu ve benzer durumlar için demişler koyun can derdinde, kasap et derdinde diye.
1400 yıldır bütün müslümanlar bir beklenti içindeler

1400 yıldır gelen her müslüman Mehdi As yı aramış

1400 yıldır gelenlerin önüne .çıkmayan fırsat bize gelmiş anlatmayalım mı?

Ayrıca;

Bu tür olaylar insanlara manevi cesaret verir.

Hele hele Mehdi AS gibi büyük bir zatın askeri olmak, hatta onun ordusunda en yüksek mertebeden şehit olmak fırsatı inanan müslümanı şaha kaldırır

ve Hatta

Bu tür konuları bilmek insanın yolunu aydınlatır. Aydınlıkta gitmek varken neden karanlıkta yol alınsın??

Umarım izahat yeterli olmuştur