Zemzem Suyunun Esrarı

-Muhammed-

Profesör
zamzam_water.jpg

Zemzem Suyunun Esrarı

1-) Avrupa'da laboratuarlarda yapılan araştırmaya göre Zemzem suyu diğer sulara göre çok daha az kükürt taşımaktadır.

2-) Yine ayni araştırmaya göre diğer sulara göre çok daha besleyicidir ve çok daha fazla mineral barındırmaktadır.

3-) Kaynağı henüz bulunamamıştır. Nereden geldiği su anki teknolojiye göre bile bilinemiyor. Yakınlarında hiçbir kuyu yok ve denize de 80 km uzaklıkta. Bu şartlarda suyunu denizden veya başka bir kuyudan alması imkansız. Nasıl oluyor da yıllardır suyu bitmiyor, bunu kimse bilmiyor.

4-) Açlığını gidermek için içen kişinin açlığını, susuzluğunu gidermek için içenin susuzluğunu giderir.

5-) Sadece 1,5 metre derinliğindeki ufacık bir kuyudan çıkan su, hac mevsimi boyunca milyonlarca hacının tüm su ihtiyacını karşılamaktadır ve hiçbir zaman ne azalma ne de kuruma göstermemektedir.

6-) Dünya Sağlık Örgütü (WHO)'nun raporlarına göre Dünya'daki en içilebilir ve sağlıklı sulardan biri.

7-) Amerika'da yapılan test sonuçlarına göre Dünya'da içinde mikroorganizma ve bakteri bulundurmayan TEK su, zemzem suyu

_Berceste_

bir tutam delilik...
mübarek su,olsun okadar farki :) tesekkürler

-Muhammed-

Profesör
kabeye gidecek gücüm olsa kabede,

ama olsun ora olmazsa camide,

cami de Allah'ın :)

o da olmuyosa evimde,

Benim evim ben Allah'ın olduğuma göre yine Allah'ın :)

serkan..

Profesör
3092d01.jpg

içe içe bi hal oldum içim dışım zem zem oldu :p:laugh::O

serkan..

Profesör
nevet abi :Cool: benim ama sana vermem

boşuna heveslenme :glm