Zaman Yazarından Zeytin Dalı : Gülen Erdoğan İçin Dua Etmeye Başladı!

Dua Nur

Kıdemli Üye
Zaman yazarı Ahmet Kurucan, Fethullah Gülen'in Başbakan Erdoğan ve hükümet için dua ettiğini söyledi.

Zaman gazetesi yazarı Ahmet Kurucan, Fethullah Gülen'le görüşmesi sırasında yaşadıklarını köşesine taşıdı. Kurucan açıkça belirtmese de Gülen'in, Cemaat'e savaş açan hükümet üyelerine isim isim dua ettiğini yazdı.

Kurucan'ın 'Başka sevdam olmadı' başlıklı bugünkü yazısı, "Cemaat, hükümetle barışmaya mı çalışıyor?" yorumlarına neden oldu.

BİZLERİ VE ONLARI ISLAH EYLE

Gülen'le yaptıkları sohbete değinen Kurucan, “'Allah’ım! Bizleri ve onları ıslah eyle.' duasını şu son 3-4 aydır defalarca duymuştum Hocaefendi’den ama dün isim isim zikrederek “Cennetine koy Allah’ım.” diye dua ettiğini de duyunca: “İşte peygamber sadrının, sinesinin, gönlünün genişliği ve onun bir tezahürü” dedim ve için için ağlamaya durdum" diye yazdı.

GÜLEN BEDDUA ETMİŞTİ

Hatırlanacağı gibi 17 Aralık operasyonu sonrası Gülen'in "beddua" açıklaması çok tartışılmış, bir süre sonra da Cemaat'e operasyon başlamıştı. Şimdi ise Gülen'in isim vererek dua ettiğini söyleyen Kurucan, kimlere dua ettiğini de "Kim mi o isimler? Tasrihe gerek var mı? Tahmin ettiniz. Evet, doğru. İşte onlar." diyerek açıkladı.

HER ŞEYE RAĞMEN AMİN DERDİNİZ

Kurucan yazısını şöyle bitirdi:
(...)Devam edemiyorum; çünkü Hocaefendi de devam edemedi. Sustu, sustu, sustu. Sözün bittiği yerdi çünkü. “Allah bizleri de onları da ıslah eylesin.” duası ile bozdu sessizliği önce ve ardından yazının başında belirttiğim peygamber gönlünün enginliğini zılliyet planında nazara veren ve isim söyleyerek yaptığı duasına başladı.

Siz bu duaya amin der misiniz bilmem? Deseniz bile aminleriniz ne kadar gönülden, candan, içten olur onu da bilmem. Ama hissiyatın doruk noktada olmasına rağmen aklın hissiyat gemini frenlediği o atmosferde olsaydınız, her şeyi bir kenara bırakır “Başka sevdam olmadı ki.” diyen Hocaefendi’nin o duasına “her şeye rağmen amin” derdiniz.

http://www.analizmerkezi.com/gulen-erdogan-icin-dua-etmeye-basladi-48513h.htm

Yetim

Kısıtlı Erişim
Bi tarafları iyi sıkışmaya başlamış bunların sizi iki yüzlüler sizi dua ediyrlarmış artık bu dolmaları kim yer

Havas

Kısıtlı Erişim
gülen efendiden hiç bir şey olmaz...lafına güvenilmez.

en güclü sizseniz ,bu inkar edilemezse gülen'den size nazikane bir özür mektubu gelirde tüm sermayem ve okullarım sizin olsun gibisinden jest yaparsa hiç şaşmayın!

gunduzalp

Kısıtlı Erişim
Kısıtlı Erişim
Ne zeytin dali ruya mi gorur bunlar bilmem ?:) daha 10 gun oldu Ahmet Kurucan ile goruseli.

Hocaefendi herkes icin dua eder zaten. Allah AKP'li saskinlara da akil, izan verip islah etsin, ben de dua edeyim.

zulk@rneyn

Profesör
Ne zeytin dali ruya mi gorur bunlar bilmem ?:) daha 10 gun oldu Ahmet Kurucan ile goruseli.

Hocaefendi herkes icin dua eder zaten. Allah AKP'li saskinlara da akil, izan verip islah etsin, ben de dua edeyim.

akparti Kâbus'unuz olmuş.
gece yataklarınızda bile yatamıyorsunuz.

yarın nereye sürüleceğim,
ne zaman içeri alınacağım.

günleriniz endişe ve korku ile başlıyor
hüzünle bitiyor.

gunduzalp

Kısıtlı Erişim
Kısıtlı Erişim
akparti Kâbus'unuz olmuş.
gece yataklarınızda bile yatamıyorsunuz.

yarın nereye sürüleceğim,
ne zaman içeri alınacağım.

günleriniz endişe ve korku ile başlıyor
hüzünle bitiyor.

lol

AKP'den korkan sizin gibi insan olsun. Bizi kendiniz gibi cit kirildim zannetmeyin. Ne yataginda uyuyamayan var, ne de kabus goren. Hoykurup duran icraat mahrumu bir insandan kim tirsar :) Gerci Kurtlar Vadisi modunda dunyayi degerlendiren bir zumre icin hersey hayalden ibaret olur,

DESIFRE

Yasaklı
:D
Bi tarafları iyi sıkışmaya başlamış bunların sizi iki yüzlüler sizi dua ediyrlarmış artık bu dolmaları kim yer
12 yıl boyunca yediniz biraz daha yiyin nolacak

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk

Yetim

Kısıtlı Erişim
:D
12 yıl boyunca yediniz biraz daha yiyin nolacak

Yediğimizi çıkrdık üstüne abdestde adık ya siz abdesti bırakıp yemeye başladınız yakında davul gibi şişersiniz:)

hirahos

Kıdemli Üye
Taktikler sökmez :)

Bedduası da duası da kendinin olsun. Sizi gidi haşhaşiler... Siz milleti enayi sandınız galiba...

Dua Nur

Kıdemli Üye
Ahmet Taşgetiren o duaların görüntüsü yayınlansın diyor.

bi husben

Kıdemli Üye
12 yıl Fetullah ın kuyruğunda dolanan dangalaklar hashasi diyor. :)

salabede sahabeydi değilmi kaç yıldan sonra zekat vermeyi reddetti sonra müslümanalr ona tavrını koydular değilmi

haşhaşılerın ne yaptıgının farkına varılmasından sonra tepki koymak sence doğru değilmi

0,75 bazlı zaten etkisiz rakam olmanız a0,75 kaldı