Zaman Baransu’yu Fena Harcadı!

Dua Nur

Kıdemli Üye
Baransu'yu Kullanıp Attı

Balyoz davasında yargılanan bazı sanıklara ‘kumpas’ kurulduğu iddiasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan paralel tetikçi Mehmet Baransu’yu Gülen örgütü ortada bıraktı, gazetesi Taraf bile sahip çıkmadı. Öyle ki Zaman gazetesi Baransu’ya “tetikçi” dedi!

http://www.haber10.com/haber/593898/#.VPVm77ccRPM

Muminaga

Yeni
Mehmet Baransu, "cemaat çok şey istemedi, içişleri bakanlığını, adalet ve maliye bakanlığını istedi, eğer AK parti cemaatin bu isteğini yerine getirseydi kaos olmazdı" diyen biri.
Kumpasçı, ajan, provaktörün içeri tıkılması hayra alamet..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Balyoz davasında yargılanan bazı sanıklara ‘kumpas’ kurulduğu iddiasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan paralel tetikçi Mehmet Baransu’yu Gülen örgütü ortada bıraktı, gazetesi Taraf bile sahip çıkmadı.

Taraf sahip çıkmadı denilmiş.

cwlti6mekog0f3xq6.jpg

Bu Taraf gazetesinin bugünki nüshası.

SÜRMANŞETTEN vermişler haberi!

SKANDAL diyorlar!!

BERAAT ETTİĞİ DAVADAN CEZAEVİNDE diyorlar!

Bu mu sahip çıkmamak?

Öyle ki Zaman gazetesi
Baransu’ya “tetikçi” dedi!

cwltiw2z2elf7oghq.jpg

Bu da zamanın bugünkü nüshası.

Bunlar da baransuyu SÜRMANŞETTEN vermişler!

Kim tetikci demiş bilemiyorum ama gazetenin birinci sayfasından, sürmanşetten DARBEYİ HABER YAPMAK SUÇ OLDU diyerek veriyorlar!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Mehmet Baransuyu asıl satan AKP ve yandaşlarıdır. Düne kadar balyoz davasında mehmet baransuya şakşak yapan akpliler bugün de mehmet baransu tutuklandı diye şakşak yapıyorlar.

can feda

Profesör
Mehmet Baransu, "cemaat çok şey istemedi, içişleri bakanlığını, adalet ve maliye bakanlığını istedi, eğer AK parti cemaatin bu isteğini yerine getirseydi kaos olmazdı" diyen biri.
Kumpasçı, ajan, provaktörün içeri tıkılması hayra alamet..

Bu twitini nereden bulabilirim...gerçekten atmış mı böyle bir twit acaba?

Dua Nur

Kıdemli Üye

Balyoz davasında yargılanan bazı sanıklara ‘kumpas’ kurulduğu iddiasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan paralel tetikçi Mehmet Baransu’yu Gülen örgütü ortada bıraktı, gazetesi Taraf bile sahip çıkmadı. Öyle ki Zaman gazetesi Baransu’ya “tetikçi” dedi!

http://www.haber10.com/haber/593898/#.VPVm77ccRPM

Tetikçi demişler daha ne olsun

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bu twitini nereden bulabilirim...gerçekten atmış mı böyle bir twit acaba?

Ben de çok merak ettim gerçekten o tweti.

Yalnız çok dikkatli olun akp yandaşlarına ispatlayın vs. derseniz anında hakarete dönüşebilir tartışma :)

Tetikçi demişler daha ne olsun

Tetikci diyen zaman değil ki... balyozcuların avukatı celal ülgenin sözünün haberi.

Hatta haberin altına da bir okuyucu şöyle yazmış:

"Bu haberde Zaman tetikçi demiyor, nereden uyduruyorsunuz, Baransu'ya en düşman olan ve ona tetikçi diyen Avukatın bile sahip çıktığını gösteriyor. Ama bir parelelci yalanı uydurulmuş işine gelmeyen, hoşuna gidilmeyen herkes bu yaftanın içine sokuluyor. 28 Şubatın zalim cuntacılarını kahraman bir gazetecilik yaparak ortaya çıkaran bu insan şimdi suçlu ilan edildi. Yazıklar olsun bu anlayışa."

Paylaştığınız haberi okuyun ve öyle yorum yapın. Haber10 sitesi açıkca yalan yazmış, çarpıtmış.

(bazı yontulmamışlar bana paralelci diyebilirler bunları yazdığım için, ama göz göre göre de YALAN haber yapılmaz ki, yapılınca ben de mecburen bu yalan diyorum :) )

abdullah birisi

Kıdemli Üye
benzin zammının hükümetimizle alakası olduğunu sananlar var sözüne inanan bilmemnelerin olduğu ülkede, bu tür yalanlar ne ki..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ne olursa olsun tetikçi ithamı yayınlandı. Montaj ve yalan ustalarının böyle bir hatası olamaz.

:)

Pes... yahu adamın konuşmasının yarısını kesip yarısını yayınlasalar asıl o zaman montaj, yalan olmaz mıydı? Adamlar tutmuşlar olduğu gibi vermişler, bütün medyanın tam olarak yapması gereken doğru bu değil mi normalde? Sen birazını kessinler istiyorsun hem de montajcı diye suçlama yapıyorsun konuşmayı oludğu gibi verenlere:)

Çok komiksin be dua nur :)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
cwmafkjt5hjo2ea2m.jpg

Bu baransuya sahip çıkmadılar dedikleri tarafın bugünki nüshası, yine sürmanşetten vermişler!!

cwmah8x9syu4oh56m.jpg

Bu da ZAMAN BARANSUYU FENA HARCADI dedikleri zamanın birinci sayfası.

Neredeyse sayfanın tamamını baransuya ayırmışlar.

Bu akp medyası acaip yalancı.

İşin kötüsü dua nur gibi kişiler de bu yalanları hem kabul ediyorlar hem de inadına savunuyorlar:)

Göz göre göre yalan söylüyorlar, yalan deyince de ben paralelci, haşhaşi oluyorum :)