Yüreğim niye suskun!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ölemiyorum...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar hıçkırsam, aşkın lahzasında avunup zemheriyi ruhumda yaşasam[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sessiz ve sakin bir hal ile hakikatin lehçesinde gönlümü arındırsam ve ağlasam[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Aklımın kemaliyetini yaşasam, fikrimin suskun çığlığını irfan vecdiyle anlatsam[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir değilim, iklik içinde nefesleniyorum...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sinemi ihata eden ayrık otlarından bilmem ki niye hakkıyla temizlenemiyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalbimin masum sedasını dinleyemiyorum, ruhumun hicranını hiç yenemiyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hüzünle yaşıyorum, umutla yeniden başlıyorum,hali fakirliğimi anlayamıyorum[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Sol yanım ağrıyor ve çok acıyor...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Melalim şehredilmekten korkuyor, aklım durmadan sual ediyor, kalp zikrediyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kuruyan dereler, ummana gönül bağlayan çehreler yoruluyor ve bizar oluyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Zaman durmuyor, nefes müddetini soruyor, hayat demek ki böyle vefasız diyor[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Gözlerim sessizce boşalıyor...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Umudun dirilişini ve filizlenerek serpilişini merak ediyor, hasretle onu bekliyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Dile gelen söylenmiyor, sükut etmek daha evla geliyor ve hikmetini merak ediyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne söylesem ve gönlüm için kör kuyuları yad ederek sabrı nefeslensem az geliyor[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ah yolun yolcuları diye seslenesim geliyor...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sonra vazgeçiyorum, sineme iltica ederek derdin sahibi kim ki diye nefesleniyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bazen Yunusu, bazen susuz kalan yolcuyu, bazende sualer içine dalıyor, anıyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Aşk adına ne varsa ve kul olmak için sevda ruhum için abad olan narsa diliyorum[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Anlamadığım ve fakat gönlümde yaşadığım...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Serabında gülün lahzasında firkatine uzandığım, ülfetiyle dem aldığım aşk haksa[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]İradem ve aklım, sineyi umudumda ki yakarışım, dinmeyen yakarışım bir farksa[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hakikatin zerkinde, iflah olmam için gönlüme inşirahı yaşatsın, kalbim anlaşılsın[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]​