YOUTUBE kaldırılmalı mı?

youtube yasaklanmalımı?

• evet yasaklanmalı

Oy: 3 9.4%
  • hayır yasaklanmamalı

Oy: 27 84.4%
  • bilmiyorum...

Oy: 2 6.3%

• Kullanılan toplam oy
    32
  • Anket kapatılmış .

merdo

Paylaşımcı
malumdurki youtube dünyaca ünlü bir video sitesi bende arasıra girer kafama uygun videoları izlerim lakin herkesin serbestce video eklediği bu sitede vatandaşlarmızın koyduğu düşmanlığı özendirici videolar var, pkk youtubedan propaganda yapabiliyor ve kürtleri inanılmaz derecede rencide edici videolar var ve bu videolara hakaret dolu hem türkleri hemde kürtleri birbire düşürüyor. bir videoda kürtler vatan haini ilan edilebiliyorken diğer videoda türklerede hakaret ediliyor.ayrıcabu sitede fazla erotik sayılabilecek videolarda var. Brezilya hükümeti ronaldonun eski kız arkadaşının uygunsuz davranışlarını içeren youtube'ı yasakladı.. neden bu site türkiyedede yasaklanmıyor... sizce youtube türkiyede yasaklanmalımı?????

MUSAB21

Paylaşımcı
Web sitesi
www.huzuriklimi.com
tabiki hayır.... çünkü netin bu kadar kötü uönü olmasına karşın iyi yönüde var...

yani kardeş uygunsuz forumlarda var sıfr uygunsuz forumlar var diye hepsini kesmek biçmek gerekiyormu.. tabiki hayır....

Tuncay ÖZ

Profesör
bence kaldırılmasın

wesselam..
zaten yararlanılmak için internet ortamında var
kişilerin nerde kullandıgı ne amaç için kullandıgı ise kendi vebaline
onun için kaldırılmasın diyenlerdenim.

merdo

Paylaşımcı
tabiki hayır.... çünkü netin bu kadar kötü uönü olmasına karşın iyi yönüde var...

yani kardeş uygunsuz forumlarda var sıfr uygunsuz forumlar var diye hepsini kesmek biçmek gerekiyormu.. tabiki hayır....

e kardeş brezilya hükümeti bunu düşünmedimi ki onlar müslüman bile değil..

johncoffey07

Asistan
Bence de yasaklanmamalı..Şu anda internette bir sürü site var o zaman onlar da yasaklansın madem..Yasaklamak çözüm değill bence..

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
Kaldırılmamalı Bir kaç kişini yaptığı kötü olaydan dolayı neden kaldırılsın ki saten Oraya Niyeti halis olanlar giriyorsa dini video izlemek için giriyordur ama niyeti kötü olanlar oradan olmasada yapacagını gene yapar....

aciz kardeşiniz dua bekliyor :(

Zeynep Özmen

Kevok_84
Kaldırılmamalı islami yönden ben çok faydalanıyorum ordan.

KÖRDÜĞÜM

Profesör
bencede kaldırılmamalı, şahsen bende dini açidan çok faydalanıyorum çok güzel videolar var.
Tabi iğrenç şeylerde vardır ama you tube'un kaldırılmasıyla malesef bunlar engellenemez
acizane fikrim

merdo

Paylaşımcı
Kalkmazsa kalkmasın :O

markap

Üye
zaten düşman olan herzaman düşmandır kardaşlarım beni kesselerde lime limede olsam 30bin şehite mal olan bi ırk benim için zaten anlamsızdır küfürde edilse haklarıda ellerinden alınsa her türlü bela onlara müstehaktır acıkasyona gerek yok bence iyiyi kötüyü ayırın

Nur Cennet

Profesör
Kaldırılmamalı.
Onu kötüye kullananlar yüzünden neden iyiye kullananlar cezalandırılsın ki?
Hem zaten onların kötü yönden baktıkları videolar sadece orda yok.Bulan her yerde bulur.
Kaldırılmasını istemem ben faydalanıyorum.Derslere de yardımcı oluyo.