Yorumsuz Yazılar....

islamveinsan

Doçent
f.gülen in; bülent ecevit in ardindan taziyesi;

"Türk siyasi tarihimizin önemli ve müstesna simalarından Sayın Bülent Ecevit'in vefatını teessürle öğrendim. Milletimizce de malum olduğu üzere o hep inandığı gibi yaşadı ve inançlarından asla taviz vermedi. Türkiye'mizin geleceği adına yapılan olumlu hizmetlere sürekli destek verdi. Birtakım kaba dayatmalar karşısında asla eğilmedi. Ve bu duygularıyla Allah'a yürüdü. Merhuma Cenab-ı Hak'tan rahmet, başta eşi Rahşan Hanım olmak üzere yakınlarına başsağlığı dilerim."

bi arkadaşım şöyle bi yorum getirmiş; omer faruk tarafından 06 Kasım 2006 13:28 tarihinde göreniz var mı?

Papayla, patrikle, hahamla, demirelle,ecevitle v.s sözüm ona insanlarla bir araya gelir resim çektirir.

Soru şu: f.gülenin türkiyedeki herhangi bir cemaat lideriyle çekilmiş bir fotoğrafını göreniniz var mı? ...
her zaman senin için şu duayı yaparım inşallah onlarla haşr olursun..

Yorumsuz....

AdımcA

Akşam ... Yine Akşam ...
f.gülen in; bülent ecevit in ardindan taziyesi;

"Türk siyasi tarihimizin önemli ve müstesna simalarından Sayın Bülent Ecevit'in vefatını teessürle öğrendim. Milletimizce de malum olduğu üzere o hep inandığı gibi yaşadı ve inançlarından asla taviz vermedi.

Papayla, patrikle, hahamla, demirelle,ecevitle v.s sözüm ona insanlarla bir araya gelir resim çektirir.

Soru şu: f.gülenin türkiyedeki herhangi bir cemaat lideriyle çekilmiş bir fotoğrafını göreniniz var mı? ...
her zaman senin için şu duayı yaparım inşallah onlarla haşr olursun..

Yorumsuz....

valla doğruya doğru. :thinking:
F. Gülen'i Ecevitle, hahambaşıyla bilmem ne başıyla değil; diğer mübarek insanlarla görmek isterdim şahsen.