Yoruldum Ey AŞK...

elbiss

Ordinaryus
Gözlerim yanıklıklar içinde seni arıyor her geçen günüm sana olan özlemim ile yanıp tutuşuyor..Oluşturduğun bu evreni gördüğümde ne kadar mükemmelliyetçi olduğunu görebiliyorum...

Biliyormusun herşeyi o kadar detaylı ve ince düşünmüşsün ki aşkına hayran kalmamak elde değil...

Şu dünyada yaşadığım hayat boyunca aşk olan seni tanıyabilmenin ne kadar güzel olduğunu anlayabiliyorum...

Hayatta sen olmasaydın yıkmasını bende çok iyi yapardım hayatta sen olmasaydın ezmesinide ben gayet iyi yapardım ama sen bize kendini tanıtmaya başlayınca ve bizler gözlerimizi açıp seni tanımaya başlayınca yapamıyorsun onlar gibi olamıyorsun...

sensin herşeyin engeli sensin her güzelliği anahtarı...Sen engel olmasaydın romayı yakan ben olurdum.

Gözlerimizi açtığımızda senin sevginle büyüdük...her gün seni anlatmalarını bana söylemelerini çok istiyordum...kim seni anlatırsa kıyıda köşede durur can kulagıyla seni dinlerdim...

Sana hayran kalıyordum ve zamanla bu hayranlığım büyük bir aşka dönmeye başlamıştı....bu aşkın acısı zamanla yüregimi daglarken kimi zaman hatalı yapım senden ayrılışlarım beni yüregimden vuruyordu...

Seni aradığım her anım bana farklı bir acı veriyordu...yüregimi taşıyamaz hale geliyordum...her zorluk çektiğimde her iftira attıklarında kimseye aldırmıyordum ben sadece seni düşlüyordum fakat senin için hatalarımı tek tek saydığımda seni hakketmediğimi düşünüyordum....

çünkü daha iyilerine layıktın öyle olmalıydın...Yaşam süreçleri ilerlerken dogruluklarına adaletine iyiliğine güzelliğine bir çok değerli her yanına özenerek hareket etmeye çalıştım yapabildiğim kadarını hayatıma geçirmeye çalıştım...

Biliyormusun acılarım en çok seni kaybederken büyüyordu biliyormusun sana ulaşmak için önüme 3 tümen asker koysalar gözümü kırpmadan o tümenin içinden geçerim....ne kadar mesafe katedebilirim yada sen ne kadar yaklaşmama izin verirsin bilemem fakat hedefime ilerlerim..

Biliyormusun bugün çekinmeden bu yazılarımı sana yazabiliyorum eskiden olsaydı çekincelerimden faniliğimi geçemezdim ama bugün çekinmiyorum çünkü sana olan aşkımın kalıcı olmasını istiyorum sana olan aşkımı bilmeni istiyorum...

Kimin ne söylediği ne dediği çokta umrumda değil ben seni ararken çok yoruluyorum seni kaybetmekten çok korkuyorum senin yoklugun bana çok acı veriyor...sana ulaşamadığım gibi sana yaklaşamamda üzüyor çünkü hatalarım çokça var istediklerini yapmıyor bedenim bedenime halen söz geçiremedim...Bazen uzun süre yapıyor ama sonra engeller bitiriyor ..

Çok düşündüm seni bazen yıldızların arasında aradım bazense güneşin arkasında ama oralarda değildin biliyormusun bugün bu yazılarım sana benim aşkıma benim canıma sana....ben sana yazdım bu yazıları ....

Sen bunu okuduğunda şunu bilmeni istiyorum...
Beni affet ve herşey için sana çok teşekkür ediyorum ...Seni tanımak çok güzel...hemide herşeyden çok güzel...

Eskisi kadar ağlayamıyorum artık eskisi kadar yüreğimi sele çeviremiyorum....ama umut ediyorum ki inşallah sana aşk olan kalpler daha fazla olur ve yine umut ediyorum ki inşallah çok çok güzel kalpler sana aşkını söyler ve ifade eder...

Her gönül aşkın tarifini söylemez yada cesaret edemezmiş benim gönül dedim ya bir başka ben söylerim anlatırımda yeter ki şu dünyada şu kısacık hayatımda seni üzmeyeyim bana yeter...bana ne istersen hepsine razıyım yeter ki sen üzülme...

Biliyorsun sensin herşeyime mani olan sensin her güzelliğin ortağım olan yanıma bir tek seni alırım aşkıma bir tek seni alırım başkası bu aşkların küçük bir dilimini alır ama sen en güzel yerde olursun ve öyle olursun inşallah...inşallah çizgim bozulmaz dahada iyi olur...

Sana söyleyeceğim şu ki...
Seni Seviyorum...hemide sonsuza dek...Selam olsun sana ey aşk yorulsamda sana selam olsun.

Öyle.

Yüzde bir

Doçent
Sen bu düşü yine hayra yor gönül ...

Güzeldi be güzel ... Ne mutlu hayra yorulana ... Saygılarımla ...